Меню Рубрики

Сенсація початку третього тисячоліття.

Розкрита таємниця:

Тлумачення 24 розділу Євангелія від Матвія, (Це і є сенсація початку третього тисячоліття).

та деяких інших складних місць Cвятого Письма,

незрозумілих для широкої публіки понині.

Уся глава, це алегорія! Пильнуйте.

Її можна тлумачити тільки знаючи Писання.

Ця робота зареєстрована Головною Державною службою інтелектуальної власності України.

Ця глава розповідає про подвижницький шлях учнів Христових.

А холодний ранок до схід-сонця, на фотографії, символічно показує стан України на початку третього тисячоліття, коли ще холодно, сонце тільки-но наближається до свого сходу, країна в тумані і природа ще спить. Але світанок — незабаром настане. Свідченням тому є ця робота в ім’я Іісуса Христа, яку я й присвячую моїй УКРАЇНІ. Амінь.

(Цю роботу я досить часто поповнюю новими відкриттями).

Слідкуйте!

Мир вам і благодать
Господа нашого і Спасителя Іісуса Христа.

Який хо­че, щоб усi люди спаслися i досяг­ли пiзнання iстини. 1 тим. 2.4

Волею Божою, раб Божий Михаїл, покликаний передати Церквам Божим, що в Україні, де помножився гріх, значення Божих таємниць, які були приховані понині.

Закон же прийшов опісля і таким чином примножився злочин. Рим. 5.20.

А коли примножився гріх, стало з надлишком благодаті.  21 щоб, як грiх панував до смерти, так i благодать запанувала через праведнiсть до життя вiчного Iсусом Христом, Господом нашим. Рим. 5.21.

Тому в Україні, де помножився гріх, й збулося Писання, яке істинне завжди і всюди. Одкровення, дане в Україні — свідчить про це.

Знайте ж:

У лукаву душу не увійде премудрість і не буде перебувати в тілі поневоленому гріхом.

З причини намагання пізнати Господа людським розумом, та порушення заповіді — нічого не додавати до слова Божого і нічого не віднімати від слова Божого; а також від  лукавства тих, хто з нечистотою приступав до тлумачення, упродовж близько 1600 років, невірно тлумачилася 24 глава Євангелія від Матвія і деякі інші місця Писання.

На ваш суд, духовні читачі, віддаю цю роботу, виконану під дією Духа Святого, Якого, надіюся і я маю. (Не духовних прошу утриматися від яких би то не було оцінок). Спосіб тлумачення побачите у цьому тексті і самі потім можете ним скористатися у подальшому, при вивченні слова Божого. Хай Господь вас благословить, наставить і врозумить по вірі вашій.

Сенсація у тому, що донині, ця глава не була розтлумачена повністю, але — частково і досить часто — невірно. А тепер вона розтлумачена повністю, без здогадок і припущень.

Отже: Тлумачення 24 глави Євангелія від Матвія.

Глава 24

1. І вийшовши, Іісус пішов від храму. І підійшли Його учні, щоби показати Йому будівлі храму.
Незважаючи на те, що Іісус тільки що був у храмі, учні повертають Його увагу назад, щоби показати велич храму рукотворного, до якого було небайдуже їхнє серце… А рядом був Господь…

…щоб вони шукали Бога, чи не вiдчують Його i чи не знайдуть, хоч Вiн i недалеко вiд кожного з нас (увірувавших): Діян. 17.27.

2. Іісус же відповів їм: чи бачите все це? Істину кажу вам: не залишиться тут каменя на камені, все буде зруйноване.
Іісус з ревністю наголосив щодо втрати значення храму рукотворного і Своєю присутністю дав знати про дещо важніше ніж велич споруди людських рук. Тому що, мінялося поняття храму. Відтоді, храмом Божим ставали ті, в яких є Дух Божий. 1 Кор. 3.16.17. Євр. 3.6; Рим. 8.9; Іван. 2.21.

3. Коли ж сидів Він на горі Оливній, підійшли учні до Нього наодинці й спитали: скажи нам, коли це все відбудеться? І яка буде ознака приходу Твого й кінця віку?
Важливо те, що учні підійшли до Іісуса, наблизилися. Важливо і те, що підійшли на самоті (більше нікого не було окрім них та Іісуса). Отже відповідь Господа стосувалася тільки учнів Іісуса (О. Лопухін так само твердить), в числі яких і ви можете бути, якщо будете шукати Бога і наближатися до Нього. (Бог це дух, любов).
Спочатку прозвучало питання про ознаки приходу Іісуса, а вже потім про кінець віку, (а не світу чи Вселенної), і це дуже важливо, оскільки вік, це тривалість людського життя (чоло вік). (Людина — чільне Боже створіння на землі).


Таким чином, спочатку мусить бути прихід Іісуса (прибуття, присутність близька, особиста (по О. Лопухіну), а потім буде йти мова про ознаки кінця віку учнів. Тут Лопухін так сильно наблизився до точного тлумачення, що за нього аж прикро, що не осилив «самую малость…». Він звернув увагу на те, на що не звернули увагу інші тлумачники — на те, що йдеться мова не про кінець світу, або Вселенної, а якраз про кінець віку… У тому числі й про кінець віку Своїх учнів-сучасників. І заодно, про переміну на покращення, оновлення… Сильно дослідив цей чоловік тодішню мову! У подальшому, він ухилився у помилкове поняття про кінець світу, нав’язане іншими дослідниками і таким чином багато втратив. Він тільки справедливо помітив і відчув неподоланні труднощі, які з’явилися перед ним аби продовжувати тлумачення… Бо зайшов у тупик помилкової, історичної версії тлумачення. А далі пригадуємо слова учнів:

«Ти нам об’явитися маєш, а не світові»

(отже, тільки учням Іісуса Христа!). Іван 14.22. Мф. 10.23.  ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ ЦЕ НАЗАВЖДИ.

Церква Божа

 У Євангелії зовсім інші поняття про церкву ніж у «православній» церкві… Істинна Церква Божа будується із душ віруючих, з їхніх тіл і наріжним каменем у ній є Христос.

«Тіло Христове є Церква Його, і Він є глава тіла Церкви». Ефес. 1.22-23. Колос. 1.18.

«Ми члени тіла Його, від плоті Його і від костей Його».  Ефес. 5.30.

«Тіла ваші, то члени Христові».  1 Кор. 6.15.

«Бо тіло не є один член, а багато. (У Отця Мого осель багато)». 1 Кор. 12.14.

«Хіба не знаєте, що ви храм Божий, і Дух Божий живе в вас? (Якщо тільки Дух Божий живе в вас) … бо храм Божий святий, а цей храм — ви». 1 Кор. 3.16.17.

Небеса — престол Мій, а земля —  підніжжя ніг Моїх; де ж побудуєте ви дім для Мене, і де місце спокою Мого? Ісаї 66.1. Отже, якщо моє тіло належить Христу, то мої ноги — також. Я Його ногами стою на землі. Тому й написано: «земля —  підніжжя ніг Моїх».

«Вселюся в них… і буду їм Богом, а вони будуть Моїм народом». 2 Кор. 6.16.

16 щоб дав вам, за багатством слави Своєї, мiцно утвердитися Духом Його у внутрiшньому чоловiку, 17 вiрою вселитися Христовi в серця вашi,… Ефес. 3.16,17. Серця віруючих є престолом Божим, Його оселею.

19 Хiба не знаєте, що тiла вашi є храм Святого Духа, Який живе у вас i Якого ви маєте вiд Бога, i ви не свої? 1 Кор. 6.19.

І ще раз: Небеса — престол Мій… Отже, Бог не в рукотворних храмах живе… — в вас, в тілах ваших, які і є його оселею, домом… А Христос — як Син у домі Його;  а дім же Його — миякщо тiльки смiливiсть i надiю, якою хвалимося, твердо збережемо до кiнця. Євр. 3.6.

Як говорить Писання: «В домі Отця Мого осель багато. А якби не так, то сказав би: Я йду приготувати місце вам». Івана 14. 2,3.

Іісус сказав: «Хто любить Мене, той дотримується слова мого; і Отець Мій полюбить його, і Ми прийдемо до нього, і оселю закладемо в нього». Ів. 14.23.

… бо Царство Боже всередині вас є. Лк. 17.21.

4. Іісус промовив їм у відповідь: Пильнуйте, щоб хто не збив вас з прямого путі. (По перекладу О. Лопухіна). (Слово «пильнуйте» українською мовою, краще відповідає перекладу з грецької мови, аніж слово «берегитесь» російською мовою. Ці слова говорять про те, що Іісус усю увагу звернув конкретно на духовний стан Своїх учнів, застеріг щодо пильнування за собою. Отже, подальша мова йтиме про духовні речі. (Див. Довідку «Іісус Христос прийшов щоб:»).

5. багато хто прийде під іменем Моїм і будуть говорити: я Христос і багатьох зіб’ють з прямого путі. (По перекладу О. Лопухіна).
Іісус акцентував увагу Своїх учнів, щоби були стійкими проти зовнішніх впливів зі сторони людей (Бог вірний, а всяка людина – неправдива). Слово всяка, говорить про велику пильність при спілкуванні з ким би то не було. (бо постануть лжехристи і лжепророки… Мф. 24. 24).

6. Також про війни почуєте і про воєнні чутки. Дивіться, не жахайтеся; бо належить усьому тому бути. Але це ще не кінець.    (Тут йдеться мова про конфлікти між церквами, в середовищі віруючих).

7. Бо повстане народ на народ і царство на царство, і голод, мор, і землетруси настануть місцями; (Народ на народ — йдеться мова про народ Божий). Царство на царство — йдеться мова про різні зібрання святих («Православні», «Католики», «Баптисти», «Адвентисти сьомого дня», «Свідки Єгови», «П’ятидесятники», «Мормони»). Хіба не правда? Як воюють між собою віруючі? 

8. А все це – лише початок хвороб. (Власне — мук народження)Тут О. Лопухін знову впритул підійшов до істини. Оскільки мова йде про народження згори, від води і духа. Але цього він не зрозумів, бо тримався тлумачень попередників, які ввели помилкові тлумачення, а часто і єресі. Особливо, у цьому відзначився Іоан «Златоуст». Зверніть увагу, чим нахабніша фальшивка, тим блискучіша і привабливіша на ній обгортинка — златоуст!

(13 Горе вам, книжники і фарисеї, лицеміри, що зачиняєте Царство Небесне перед людьми, бо ви і самі не входите, і тим, хто входить, не даєте увійти. 14 Горе вам, книжники і фарисеї, лицеміри, що поїдаєте доми вдовиць, напоказ довго молитесь: за те ще більший осуд приймете. 15 Горе вам, книжники і фарисеї, лицеміри, що обходите море і сушу, щоб навернути хоч одного; і коли це станеться, робите його сином геєни, удвічі гіршим за вас. Мф. 23. 13-15.)


Почуєте? Наче не чули і не знали про війни раніше? Отже, Іісус акцентує на тому, що Його учні сприймуть по-новому ці чутки. Хто покаявся і отримав прощення гріхів, спостерігав за собою особливо вразливе і нове сприйняття світу, (як діти). Пізнавши милість Божу до себе у прощенні гріхів, починає здаватися, що не повинно бути таких глобальних трагедій (оскільки Бог милостивий і добрий. Це стан першої любові). Відбувається незвичний відрив свідомості розкаяної душі від оточення, яке ще не каялося. Розкаяна душа, під напливом власних перших почуттів, хоче щоб і інших Господь так простив як її… А застереження, щоби не жахалися, служить на ті випадки, коли ви побачите всі ці потрясіння у Церквах Божих, що особливо несподівано й дуже прикро, аж до відчаю. Тому, не варто впадати у такий стан.


Бог карає грішників. Очищається Церква.

Але ж ті ще не каялися, та і не хочуть!!! Оскільки, попереду у розкаяного грішника, на шляху до святості, ще багато випробувань, страждань, скорботи (потім це буде розкрито); то Іісус і застерігає про те, що перші враження після покаяння, не варто сприймати як кінець життя на землі. Це хворобливий стан (початок хвороб), є станом духовно ще немічної душі (плотської, немовляти у Христі). 1 Коринф. 3. 1,2. (Це і є народження згори). (Шукайте роботу про хрещення водою і хрещення Духом Святим).

Перелом у свідомості увірувавших, буде супроводжуватися переживаннями, внутрішньою боротьбою у незгоді з існуючим поряд злом і відсутністю власних сил щось явно змінити на краще, оскільки ще почуття навиками не привчені керуватися Божою волею, мудрістю, а не по-старому – власним розумом.

9. На муки тоді видаватимуть вас і вбиватимуть вас, і вас будуть ненавидіти усі народи за ім’я Моє.
Отже, мова йде тільки про учнів Христа, незалежно від часу, адже це вже було з учнями Його, як тільки вони стали такими, продовжувалося і продовжується понині зі справжніми учнями. Бо написано: Навіть настає час, коли всякий, хто вам смерть заподіє, буде думати, що він служить Богу. Ів. 16.2. (Тут О. Лопухін знову наблизився до істини, розуміючи, що мова йде про кожного з учнів Христових). Я так поважаю труд цього чоловіка, що вирішив у своїй роботі показати його подвиг титанічної праці.

Звідси бачимо, що будуть випадки, коли віруючі будуть убивати учнів Христа, тому що не Духом Святим будуть керовані, але фарисеями – «святими отцями», патріархами (подібно російським, пов’язаним з державною каральною системою під виглядом монахів, наприклад) та пастирями, які: увійдуть до вас люті вовки, які не щадитимуть Божого стада. Діян. 20.29.

Ворожнеча світу цього до дітей Божих

Але як тодi той, який народився за плоттю, переслiдував народженого за духом, так i нинi. Гал. 4.29.

А хто буде терпіти тих, хто своєю, навіть присутністю, викриває розбещених цього світу, подаючи зразок праведності та чистоти у реальному житті? Олігархи, хабарники, збоченці, корупціонери, крадії, убивці, обманщики, перелюбники, блудники, п’яниці, злоречиві, любостяжателі, неправедні судді, фарисеї та інші (усі, одержимі такими і іншими нечистими духами), будуть переслідувати тих, хто викриває їхні злочини. Бо написано як заповідь (наказова форма речення) для учнів Христових: І не беріть участі в безплідних ділах темряви, але і викривайте. Ефес. 5.11.

10. І тоді багато хто заплутається (помилятимуться); і видаватимуть один одного, і зненавидять один одного.
Мова йде про стосунки між віруючими, бо багато хто з них, не удосконалившися внутрішньо, буде вимагати від своїх ближніх особливо чіткого дотримання заповідей, бо написано: І що ти дивишся на сучок у оці брата свого, а у своєму оці не бачиш колоди? Лицемір, витягни спершу колоду з власного ока, і тоді знатимеш як допомогти витягнути сучок із ока брата свого. Тут вказана чітка послідовність у способі очищення – починати з себе, очиститись, укріпитись терпінням…

Інакше ненависть до ближніх візьме гору і не зчуєшся, як видаси брата свого у Христі нерозкаяним грішникам на ганьбу і навіть смерть… Яку ти тоді жертву віддаси за цю провину?

Це вже відбувається серед представників різних конфесій релігійних течій, які сповідують Іісуса Христа своїм Спасителем. Наприклад, ненависть більшості прихожан російської «православної» церкви до прихожан української «православної» церкви, а іноді навпаки – явна і очевидна.
І це на території України… Та заборонить Господь!

11. Постане багато фальшивих пророків і спокусять багатьох.
Візьміть, наприклад, назви церков: православна, католицька, баптисти, свідки Єгови, євангелісти п’ятидесятники, адвентисти сьомого дня, і інші. Жодної з цих назв ви не знайдете у слові Божому. Назва віри, також існує згідно Нового Заповіту, одна — Євангельська. Назва увірувавших, також обумовлена у Новому Завіті – діти Божі, народ Божий, народ святий, сини Божі та дочки Божі і так далі, згідно Нового Заповіту!!! Церква Божа, або Церква Господа нашого Іісуса Христа. (Дивіться в кінці роботу під назвою «Євангельські назви»).

Фальшиві пророки дали і назви відповідні – фальшиві. Тепер розгляньтеся навколо себе. Чи не так все? Так! І дійсно: «Із вас самих будуть такі, що говорять перекручено, аби тільки придбати собі учнів…». Діян. 20.30.31. Тому, слова Господа про загальний стан віруючих істинний в усі часи: немає праведного жодного, нема хто розумів би; немає, хто Бога шукав би; усі повідступали, разом стали непотрібні…». Рим. 3.10-12.
Інакше, звідки такий розбрат? Звідки таке невігластво у пізнанні істини? Навчаються роками, а таємниць Божих не знають і тлумачать так, наче вони і не духовні. Ганьба!

12. І через збільшення беззаконня любов багатьох охолоне.
Кожен увірувавший, добре знає, що з часом бачиться все більше і більше беззаконня і випробування у вірі, що очищення, все більше стає під сумнівом. Ось тут пильнуйте за собою, не зневірюйтеся, а будьте, чим далі, тим твердіші у вірі, що Господь Всемогутній і ми все можемо у Христі, Який нас укріпляє. Тим паче що написано: З днів же Івана Христителя і понині, Царство Небесне зусиллям отримується, і всякий, хто прикладає зусилля – отримує його. Мф. 11.12.

Старі люди часто говорять, що раніше було краще, але не враховують при цьому, що були молодшими, менш відповідальними, менш досвідченими, менш спостережливими.
Віруючі, з часом, також бачитимуть все більше і більше беззаконня (бо бачите – хороше і добре сприймається як належне і рідко хто його вміє помічати і цінувати).
Тому й охолоджуються душі до творення любові навіть у багатьох віруючих…Зневіра…

13. А хто витерпить аж до кінця – спасеться.
До якого кінця? Хіба мова йдеться про кінець вселенної? Ні! Але до кінця життя кожного віруючого. Тоді чому цій главі (24), майже всі приписують значення апокаліпсистичної? Очевидно, варто і доречно нагадати, що: Душевна людина не приймає того, що від Духа Божого, тому, що вона вважає це безумством; і не може розуміти, тому, що про це судять духовно. 1 Кор. 2.14. Але, справедливим буде пройти шлях спасіння усім віруючим, кожному в свій час. Тут О. Лопухін розгубився заявивши: «Неможливо зрозуміти» різницю понять одного й того ж місця у різних Апостолів. Але, знову, він був так близько до розгадки, частково сказавши, що спасіння — духовне, моральне… Так шкода, що цей чоловік не увінчав своїх робіт істинним тлумаченням…

14. І проповідане буде це Євангеліє Царства по всій вселенній, на свідчення усім народам; і тоді прийде кінець.
Не викликає сумніву розповсюдження слова Божого по всій вселенній (Землі), для всіх народів. А тепер пропоную так поміркувати: фактично неможливо вкласти все Євангеліє одночасно всім і повністю в якийсь кінцевий час. І нинішній стан проповіді і результати її говорять про це. Отже, іде мова про кожну душу, що живе на планеті Земля і яка отримує знання істини повністю, а не частково. Тому не варто поспішати з висновками про кінець існування вселенної. Оскільки тут не уточняється про який кінець іде мова. Попередня глава конкретизує цей кінець, як кінець життя віруючого на землі.

Враховуючи, що про все це належить судити духовно 1 Коринт. 2.14. – продовжую…

15. Отже, коли побачите мерзоту запустіння, проречену через пророка Даниїла, що стоїть на святому місці, хто читає – розуміє,- Запустіння – як Іван Хреститель, так і Іісус Христос, проповідували в пустині іудейській. Духовна пустиня – це ті, на яких ще не зійшов Святий Дух. А хто Духа Христового не має, той і не Його (не Христів) Рим. 8.9,10, Тому, просіть і дано буде вам. (Лк. 11.13.). Що стоїть на святому місці – не інакше, як: «Храм Божий святий, — а цей храм – ви». Оскільки Бог не в рукотворних храмах живе. 1 Кор. 3.17; Діяння 17.24.


«Небо престол Мій, а земля – підніжжя ніг Моїх. Який храм збудуєте ви Мені?». (Зверніть увагу на дім Божий, який описаний у роботі: Для тих, що вважаються «православними»). Тому, коли будучи навчені Євангельськими заповідями, відчуєте всередині себе гріховність… (Даниїл говорив про ідолопоклонство… Це і є мерзота!!!). (На цьому вірші, за словами знавця Цана, відмовляється служити все мистецтво гармоністів…). Точний висновок щодо немічності людських наук і підходів у тлумаченні істини!!! Лопухін же заплутався у різних тлумаченнях та здогадках щодо вислову «мерзота запустіння» і заявив «трудно сказать», що мав на увазі Спаситель.

16. Тоді, хто знаходиться в Іудеї, хай біжать в гори.
«Не той іудей, що за зовнішністю, але хто внутрішньо такий». Рим.2.28-29.
Внутрішня, духовна людина, перебуваючи у вірі, маючи спасіння через іудеїв… Іван 4.22.
Таким чином – хто знаходиться у вірі через іудеїв… — біжіть —
« …Біжіть, спасайте життя своє». (Хай біжать в які гори?) Єремія.48.6.


Біжать в гори означає – «шукайте горішнього, про горішнє помишляйте». Кол. 3.1,2.
Іде мова не про плотське спасіння, як говорять любителі історичної версії тлумачення, а – духовного!!! Можливо хто сумнівається? То – не духовний не може судити про духовне, бо написано: Найперше шукайте Царства Божого і правди Його… Мф. 6.33.
Брати у Христі, моліться, щоби втеча ваша була не зимою (коли холодно духовно).
Тобто, як відчули свою гріховність, почувши заклик до покаяння, через проповідь слова Божого, не ожесточіть сердець ваших, а покайтеся, таким чином тікаючи від своєї гріховності, виконуючи волю Божу, слухаючись Іісуса Христа. Мф. 17.5.

О. Лопухін остаточно перейшов на помилкову форму тлумачення і зовсім не звертає уваги на алегоричну форму тексту з 15 по 20 вірш. Я не буду розглядати його помилок.

17. І хто на покрівлі, хай не сходить взяти що-небудь із дому свого.
Щодо покрівлі – так говорить Господь: «і що на вухо чуєте, проповідуйте на покрівлях». Тобто проповідувати волю Божу привселюдно. Мф.10.27.
«Із дому свого». Але ми тепер не свої. 1 Кор. 6.19. Духовний дім Божий — це ми. Євр.3.6.
Ті, що наповнені Духом Святим, щоб не поверталися до минулого гріховного життя де духовно була наша (своя) мерзота запустіння, але щоб проповідували.

18. І хто на полі, хай не повертається назад взяти одяг свій .
Щодо поля –« поле є мир».(світ цей, — вселенна; всі народи) Мф.13.38.
«Я посилаю вас, як овець серед вовків: і так будьте мудрі, як змії і прості, як голуби». «Ідіть, навчіть всі народи, хрестячи їх в ім’я Отця і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх дотримуватися усього, що Я повелів вам…». Мф.10.11; 28.19.

Якщо відкрити поняття духовного одягу, то побачимо наступне:
«Одягнувшись у нового, який оновляється в пізнанні по образу Творця її».
«Отже, вдягніться, як обрані Божі, святі та улюблені, в милосердя, благість, смиренномудрість, лагідність, довготерпіння…». Колос.3.10; 12.
«Відкинувши колишній спосіб життя старої людини, яка зотліває в спокусливих похотях, а оновитися духом розуму вашого і одягнутися в нову людину, створену за Богом, в праведності і святості істини». Ефес. 4.22;23;24.

Жінка Лотова озирнулася назад… і стала бовваніючим стовпом. Буття 19.26.
«Жоден, хто поклав руку свою на рало й озирається назад, ненадійний для Царства Божого». Лк. 9.62.

То ж не будемо повертатися на минулі принади світу цього, подібно тим євреям, які виходячи з рабства єгипетського, у серцях своїх шкодували за тим, що вони мали в рабстві, ремствували на Мойсея і були покарані за свою неслухняність.
Не будемо повертатися по свій минулий грішний, недосконалий душевний одяг, себто життя старої людини по похотях плоті.

19. Горе ж вагітним і тим, хто годує грудьми в ті дні. (Сенсаційне відкриття).
Вагітні – Св. Апостол Павло каже: « і нині я в муках народження. Гал. 4.19. 1 Кор. 4.15.
(Бо зусиллями і потугами проповідників, навчаючись, народжуються діти Божі).
Хто годує грудьми – «Я годував вас молоком, не твердою їжею». 1 Кор. 3.2.
А горе тому, що – « Всякий, годований молоком – несвідомий у слові правди, бо
він немовля». Євр. 5.13.

Хто навчав слову Божому інших, з багатьма учнями зазнав прикрощів. Ось тому і горе, що – «Із вас самих будуть такі, що говорять перекручено, аби тільки придбати собі учнів…». Діян. 20.30.31.
А ще і тому, що було в ранніх церквах… Гал.1.6 – 9; 1 Кор. 5.1.2; Одкров. 2.4; 14; 20; 3.1. Прочитайте самі ці місця і знатимете.

Дуже важко проповідникам (горе) бачити відхилення від істини серед учнів, дітей Божих.
В ті дні – означає: Апостоли трудяться кожен день над своїми учнями, з часу приходу Іісуса Христа. У Бога тисяча років як один день… Значить «У ці тисячі років».

20. Моліться, щоби не трапилось вам бігти зимою, або в суботу.
Втеча зимою – важка тому що – Нині літо Господнє, благоприємне.
Поки учень Христа (бо моляться Його учні) живучи в тілі, серцем, душею, розумом і силою (Полюби Господа Бога свого всім серцем своїм, усією душею своєю, всім розумом своїм, усією силою своєю), здатен зрозуміти свій справжній духовний стан через почуте Слово Боже і увірувавши, полюбивши Слово Боже, істину, над усе — може
покаятися, свідомо втекти від гріхів своїх – це і є літо Господнє, благоприємне.

Але «І через збільшення беззаконня , любов багатьох охолоне», себто – охолодження характерне для зими. (Духовно, звичайно, про що і говорилося раніше). А щодо суботи, (субота спокою Вих. 31.15)., а також слід дивитися 4 главу послання Св. Апостола Павла до євреїв (вірші 1-10).


Масло спасіння — Дух Святий

П’ять розумних дів, почувши слово Боже, не стали гаяти часу, не залишили жорстокими сердець своїх, покаявшися, поспішили запастися маслом спасіння — завчасно, до зими і суботи”. Мф. 25. 1-13. Хто слухає – хай чує!

П’ять нерозумних дів відклали свою втечу надалі, до кінця віку свого, і коли настала субота – тобто померли, (а Господь мертвих не удосконалює, бо заспокоївся), то
зважаючи на те, що: кожен отримає відповідно того, що він робив, живучи у плоті – добре чи зле, вони й отримають, а нерозкаяний грішник, що отримати може? 2 Кор. 5.10.
То ж поспішіть, прикладайте зусилля поки є час, свідомо покаятися, очиститися,
освятитися, досягти любові!

21. бо тоді буде велика скорбота, якої не було від початку віку до нині і не буде. (Іноді невірно перекладають «віку» як «світу». Так не можна помилятися.

Від днів же Івана Хрестителя до нині Царство Небесне силою здобувається, і хто докладає зусилля, здобуває його, бо всі пророки і закон провіщали до Івана. Мв. 11.12.

В обох випадках — до нині… Про що йдеться мова? Про який час? А може не про час, а про щось інше — про поняття??? Подумайте уважно!

Від проповіді слова Божого серце грішника так сильно страждає, що він кається. Це і є ВЕЛИКА СКОРБОТА. Читайте про поняття «нині» у посланні Павла до Євреїв Гл. 4. Зверніть увагу – до нині. І не буде. Так що не обманюйтеся, бо після «нині» скорботи не буде… Час великої скорботи настає для кожного, хто усвідомив свою велику гріховність і бездонне провалля між собою і Богом.

…то Вiн призначає ще якийсь день‚ «нинi», кажучи через Давида, що пiсля такого довгого часу, як раніше сказано: «Нинi, коли почуєте голос Його, не зро­бiть жорстокими сердець ваших». Євр. 4.7. Ось що означає «нині».

Тому, якщо ви почули заклик до покаяння — покайтеся, очистіться від гріхів і Христос простить вам їх. Не відкладайте своє покаяння на потім, на завтра, бо нині день ваш — ваше спасіння. А завтра для вас може й не настати… Так багато душ — загинуло.


Отже: Велика скорбота, бо « багатьма скорботами вам належить увійти в Царство
Боже. Діян. 14.22. І ще: Цьому радійте, посумувавши (скорбота) тепер трохи від різних спокус. 1 Петра, 1 гл. 6-7. Від початку віку – початок життя душі у цьому світі. Не було і не буде. Залишається тільки «Нині!».   Звідси висновок — скорбота, це стан душі, яка бореться зі своїми гріхами, очищається, щоб потім радіти в Господі. Ось про яку скорботу йдеться мова. Що скажуть ті, хто був упевнений у страхіттях та катаклізмах у надуманому ними кінці світу?

І ще одне цікаве спостереження: Написано: «Бог це світло і немає в Ньому ніякої темряви…». Уявіть собі, що вас позбавили часу доби, коли темно, ніч… Одна доба — ночі нема, друга, третя, а ночі нема. Ви не спите. Від безсоння втомлюється плоть людини… Отже виходить, що людині без темряви витримати важко і просто — неможливо… Подумайте над цією думкою…

22. І якби не вкоротилися ті дні, то не спаслася б ніяка плоть; але заради обраних скоротяться ті дні.
Читайте уважно з Премудростей Соломона Гл. 4. 7-18.7. А праведник, якщо і рано помре, буде у спокої, 8. бо не в довговічності чесна старість і не кількістю років вимірюється: Св. Апостол Павло каже: Я маю бажання померти та бути з Христом. (А ви як, шановні?).

23 – 28. Тимчасово пропускаю як місця не складні. (Про труп та орлів – потім).

29. І враз, після скорботи тих днів сонце померкне, і місяць не дасть світла свого, і зірки спадуть з неба, і сили небесні захитаються.
Означає: «Багатьма скорботами належить вам увійти в Царство Небесне». Доки учні Христа боролися зі спокусами у скорботах – постаріли і вже у старості вони спокусам не підвладні (якщо в істині перебували постійно і досягли досконалості).

«Хто страждає плоттю, той перестає грішити». Найважче переживати свої власні падіння і хитання, усвідомлення своєї недосконалості. Це справді скорбота, смуток і велика прикрість. Хто обіцяв Богу добру совість (1 Петра 3.21.), той знає ці відчуття, незважаючи на те, що: коли сповідаємо гріхи наші, то Він (Бог), будучи вірним і праведним, простить нам гріхи наші і очистить від усякої неправди 1 Івана 1.9. (і прости нам провини наші…).
Написано: І гріхів твоїх та беззаконь не згадаю більше. А далі у книзі Еклезіаста Гл. 12 повністю є відповідь, а також тлумачення далі по тексту щодо сонця, місяця і зірок.

О. Лопухін відмовляється розуміти це місце писання, заявивши, «невідомо що цей вислів означає», оскільки не звернув уваги на 12 главу Екклісіаста. А шкода. Там, якраз і є всі відповіді.

30. І тоді з’явиться знамення Сина Людського на небесах; і заплачуть всі племена земні і побачать Сина Людського, Який гряде на хмарах небесних з силою і славою великою. Ефес. Гл. 12; Євр. 13. 15.

(Плід уст, що прославляють ім’я Боже, ось з якою славою!!! Це також сенсаційне відкриття).
Написано: Рід лукавий та перелюбний шукає знамення, але не дасться знамення йому, окрім знамення Йони пророка. З Писання відомо, що Йона пророк пробув у череві кита три дні і три ночі. Іісус Христос був розіп’ятий, похований у гроб (печеру), пробув там три дні і три ночі і воскрес.

тут О. Лопухін довірився тлумаченню лжепророка «Златоуста» та звернувся до тлумачень інших фахівців. А даремно. тому і «нічого конкретного сказати неможливо і всі спроби вирішити ці питання є тільки здогадками…» як він і визнав.

Про знамення

(Ще одне сенсаційне відкриття)

Знамення після воскресіння Христа – це воскресіння душ увірувавших – це головне  знамення Сина Людського, дане для тих, хто кається. Хрещення Духом Святим! Це не якесь видовище, подібне театральному шоу, чи цирку. Забудьте! Насправді ж, ось про що йдеться мова. На небесах – це означає – на серцях, де немає бісів (не беси). Тут вбачаю милість Божу до українського народу, оскільки у його мові слово «небеса» досить співзвучне з поняттям – нема бісів (небеси – староруське), що суттєво полегшує розуміння цього вислову (тут лінгвісти хай мене пробачать), а з часом і підтверджується багатьма місцями слова Божого.

Зверніть увагу — написаноСина Людського!  А як фарисеї запитали Його: коли прийде Царство Боже? — відповів їм: не прийде Царство Боже помітно,  і не скажуть: ось, воно тут, або: он там. Бо Царство Боже всередині вас є. Луки 17. 20, 21. (А тут ідеться про Царство Боже, яке — «всередині вас є». (Це можливо тільки після хрещення Духом Святим). Дивіться ж, про що йдеться… (А йдеться про внутрішню переміну у дітях Божих. Бо Ц.Б. можливе тільки в їхніх душах). А ще перегляньте, в кінці цієї роботи, додаток, у якому ввибрані місця зі слова Божого «Для чого прийшов Іісус Христос». Його дія відбувається постійно, з кожною душею особисто.  

 І приймете силу, коли зійде на вас Дух Святий… Дії 1.8. Ось яку силу!

Отже, бу­демо через Hього безустанно приносити Богу жертву хвали, тобто плiд уст, що прославляють iм’я Його. Євр. 13.15. Ось з якою славою великою! Євр. 13.15.

…Бо, як блискавка, блиснувши від одного краю неба, світить до другого краю неба, так буде Син Людський у день Свій. Луки 17.24.

Лжесвідчення

Іван Златоуст заявляє, що знаменням буде поява на небі сліпучо сяючого хреста… Це лжепророцтво, яке, у свій час підтримав (хоч і не впевнено) і посилається на нього – основний тлумачник православ’я – Лопухін.

Пам’ятайте, що говорив Господь: «Хто не дверима входить, а перелазить де-інде той злодій і розбійник». Амінь. Так вчинив «златоуст». Ганьба йому і посоромлення.

Отже, маємо лжепророків, які і створили «учение святых отцов» фарисейської православної «церкви-домовини» як влучно і назвав її Тарас Шевченко, у дарах Божих якого сумніватися не варто. Діян. 17.28.

До речі, він же чекав пророка:

«І день іде, і ніч іде, і голову схопивши в руки, дивуюся, чому не йде Апостол правди і науки».

І заплачуть всі племена земні (« Страждайте, плачте і ридайте,; сміх ваш нехай обернеться на плач і радість на печаль. Змиріться перед Господом і піднесе вас.»).


Хмари небесні — зібрання святих.

(Я ніде не знаходив такого тлумачення. Це — сенсація!)

Гряде на хмарах небесних. «Тому і ми, маючи довкола себе таку хмару свідків» — Євр. 12. Себто перебуваючи у Церкві Божій де є Христос «Де двоє чи троє зібрані в ім’я Моє, там і Я серед них». Віруєте, що Він присутній? А як можна бути присутнім, не з’явившись? Чи може ні? Отже, Христос – присутній, а це значить Він з’явився: «Блаженні чисті серцем бо вони Бога побачать» (не блаженних прошу утриматися від висновків і не втручатися у тлумачення духовні і в те, чого вони ще не бачать). Це не для вас. Ви ще очікуйте другого пришестя, як деякі євреї очікують – першого…

Істинно кажу вам: не перейде рід цей (сучасники Христа), як усе це буде. Мв. 24.34.

Ось іде з хмарами, і поба­чить Його всяке око і ті, що проко­лоли Його; і зари­дають перед Ним усі племена земні. Так, амінь. Одкр. 1. 7.

Сотник же і ті, що стерегли з ним Ісуса, побачивши землетрус і все, що сталося, злякались дуже і говорили: воістину Він був Син Божий. Матв. 27.54.

Звідси висновок — Іісуса побачили навіть ті, хто Його прокололи… Це друге пришестя… Гряде… (Слово гряде означає приходить, буде приходити…).

Це місце Писання досить тісно пов’язане з текстом 2 послання до Солунян (Фессалоникийцам рос.).  Хоча там йдеться про втрату влади Закону (знімається покривало Мойсеєве) і оголення людини гріха порівняно і перед Христовою святістю. (Помилково вважають, що утримуючий тепер, це Дух Святий. Ні, шановні, це Закон). (Буде окреме тлумачення).

34. У ту ніч будуть двоє на одній постелі: один візьметься, а другий
залишиться. (день – життя; ніч – смерть). Луки 17.34.
(Двоє – чоловічого роду). Чому?

35. Дві будуть молоти разом: одна візьметься, а друга залишиться.
(Двоє – жіночого роду). Чому?

36. Двоє будуть на полі: один візьметься, а другий залишиться.
(Двоє – чоловічого роду). Чому? Також, звертаю увагу, що в усіх трьох варіантах беззмінна кількість – двоє! А також і рід (чол. або жін.) в кожній парі – однаковий. Чому?

Ні в якому разі не можна добавляти слово «чоловіків», та «жінок» до слова ДВОЄ. Інакше втрапите у заблудження попередників, які спіткнулися на цій прибавці до слова Божого.

37. …де, Господи? Він же сказав їм: де труп, там зберуться й орли.
Таким чином вказав Господь, де відбуватиметься відокремлення – там де труп!
Труп же буває коли помирає людина. І це істинно.

Читаємо 2 Кор. 4.16. «…але якщо зовнішня наша людина і тліє, то внутрішня день у день оновлюється». Ось вам дві людини!!! 2. Кор. 4.16. Ці слова стосуються кожної віруючої людини, а також однаково – кожного з чоловіків і кожної з жінок. Оскільки зовнішня людина тліє то і: «Сили небесні поколиваються (руки затремтять, ноги будуть підгинатися), сонце померкне (зір ослабне), зірки спадуть з неба – бо ми їх не побачимо і т. д. означає те, що написано в Єкклісіаста (ослабне плоть людини) Гл. 12.

Залиш мертвим хоронити своїх мерців

І ще – «І повернувся порох у землю, чим він і був; а дух повернувся до Бога, Який дав його». Еккл. 12.7. Оскільки: «плоть і кров успадкувати Царства Божого не можуть, і тління не успадкує нетління», 1 Кор. 15.50. то плоть залишиться, а дух людини – візьметься.  «Бо відходить людина у вічний дім свій, і готові оточити її на вулиці плакальниці» (мертві хоронять своїх мерців).  Еккл. 12.5.

І ще раз: «Де труп, там зберуться й орли». (Орел згідно Слова – птиця
нечиста). Тобто, біля трупа збираються плакальниці… Чому ж вони плачуть, якщо: «День смерті краще від дня народження»? Еккл. 7.1. Та і Ап. Павло свідчить те ж: «Краще мені розлучитися (з цим світом) і бути з Христом…». Филип’янам 1.23.; (Не духовні смерті бояться і в це не повірять). І Господь заповідав: іди за Мною і залиш мертвим хоронити своїх мерців. Мф. 8.22.

Звідси випливає висновок –

іде мова про кончину кожного з учнів Христа, і де б то вони не були при кончині – чи то на постелі, чи в труді, чи в полі – відбудеться розділення їх духа і тіла, в усі часи, в усіх випадках і на всякому місці це тлумачення істинне! (Помиляються, коли говорять, що йде мова про двох, різних людей, які різні духовно – праведник і грішник). У даному випадку (Лк. 17.34.) – не про це мова!

До кого ці слова?

Крім того, Іісус Христос говорив це до учнів Своїх наодинці! (Мф. 24,3), і звідси висновок – мова стосується тільки дітей Божих. Наприклад – Мф. 24.16 – означає – якщо усвідомили свою гріховність, то увірувавши і покаявшися, біжіть до Царства горішнього (Небесного); а Мф. 24.17. означає – те чому Я вас навчив (що говорив на вухо – проповідуйте на покрівлях)” не інакше, як заповідь учням – відректися самих себе ради проповідування Євангелія і так далі.


                                    Помилки від незнання істини
  •    Зверніть увагу – ті, хто тлумачить Біблію (мені дехто відомі) роблять помилку відносно розуміння значення цих пар (двоє). Вони помилково вважають, що йдеться мова про праведника і грішника, але вони довільно тлумачать, що із двох на полі праведник візьметься, а грішник – залишиться, із двох, що мелють в жорнах – одна жінка, праведна, візьметься, а грішна – залишиться (тут зовсім не враховано, що удвох молоти жорнами одночасно – неможливо – руки будуть переплітатися при першому ж півоберті жорен!).
  • До речі, О. Лопухін виявив, що у перекладі жорна маються на увазі в одному екземплярі. Це його дослідження і чесні знання мови. (Це так само як двері в українській мові. Немає різниці множини і однини). Честь йому за це!
  •                                                Дуже показово!!!
  • Дуже показово, що вислів «двоє на постелі» більшість не беруться тлумачити, бо виходить що на постелі було два чоловіки і це стримує їх, бо вони думають так: «праведник візьметься до Бога. Але ж, як він умудрився бути з грішником на постелі разом???». Грішник — зрозуміло, а от праведник? І, більшість, не тлумачать цього вислову.
  • Отже, вірне тлумачення вказує на розділення душі і тіла праведника ( і тільки праведника у даному випадку) у момент смерті де б він не був, і буде це чоловік або жінка.

Дух повернеться до Бога, Який і дав його, а прах повернеться в землю, чим він і був. Про що і свідчить Екклісіяст, а не я вигадав. Екклісіяст 12.7.Двадцять чотири старці

І навколо престолу двадцять чотири престоли; а на престолах бачив я двад­цять чотири старці, які сиділи й одягнені були в білий одяг та мали на головах своїх золоті вінці. 5 І від престолу виходили блискавки, і громи, і голоси, і перед престолом горіли сім світильників вогняних, які є сім духів Божих;

Тут іде мова про служіння святих усі 24 години доби. (Відлік часу в годинах — старий, древній). Сім світильників — сім церков Божих Одкр. 1.20.

Жінка, яка народила дитину чоловічої статі

Одкр. 12 гл.

І з’явилося на небі велике знамення: жона, опо­вита сонцем; під ногами її місяць і на голові її вінець з дванадцяти зірок. 2 Вона мала в утробі і кричала від болю і мук народження.

5 І народила вона немов­ля чоловічої статі, якому належить пас­ти всі народи залізним жезлом; і піднесене було дитя її до Бога і пре­сто­лу Його.

Хто перемагає і дотримується діл Моїх до кінця, то­му дам владу над язич­никами, 27 і буде пасти їх жезлом залізним; як посуд глиняний, вони будуть розтрощені, як і Я одержав владу від Отця Мого; Одкр. 2.27. (Жезл залізний — закон!).

Жона, це Церква Христова, сонце — Христос, Дванадцять зірок — дванадцять Святих Апостолів. Народження згори, після мук розкаяння, нових людей — християн.

13 Коли ж дракон побачив, що скинутий на землю, то став переслідувати жону, яка народила дитя чоловічої статі. 14 І були дані жоні два крила великого орла, щоб вона летіла в пустелю на міс­це своє від лиця змія і там годувалася протягом ча­су, часів і півчасу. 15 І пустив змій услід за жоною з пащі своєї воду, мов річку, щоб потопити її в річці. 16 Але зем­ля допомогла жоні, і розкрила земля уста свої, і поглинула річку, яку дракон пустив з пащі своєї. 17 І розлютився дракон на жону, і пішов, щоб вступити в бій з інши­ми з роду її, які зберігають заповіді Божі і мають свідчення Ісуса Христа.

Дракон — закон. Скинутий на землю — як той, що втратив владу над дітьми Божими на яких немає закону (читайте уважно проповідь «Старий закон і Новий завіт»). Горе тим, хто живе на землі — горе підзаконним. Для них уготований вічний плач і скрегіт зубів. Закон буде їх мучити постійно своєю недосконалістю.

… а сила гріха — закон. 1 Коринт. 15.56.

Буде переслідувати жону. Значить Церкву Христову. Як тоді народжений по плоті гнав народженого від духа, так і тепер… Що не зрозуміло???

Жінка — церква Христова. Дитина чоловічої статі — первісток — Іісус. Два крила великого орла — дві конфесії православ’я і католицизм. Місця пустинні — язичницькі землі. Від лиця змія — від Мойсеєвого закону та законників, які переслідують благодать Христову. З пащі змія вода — множина різних лжевчень, подібних Христовим і т. д.

І сказав Господь Мойсеєві, говорячи: 2 скажи синам Ізраї­левим: якщо жінка зачне і народить немовлячоловічої статі, то вона не­чиста буде сім днів; як у дні нечисто­ти від місячних її, вона буде нечиста; 3 у восьмий же день обріжеться у нього крайня плоть його; 4 і тридцять три дні повинна вона сидіти, очищаючись від крови своєї; ні до чого священного не повинна доторкатися і до святилища не повин­на приходити, доки не виповняться дні очи­щення її.  Левіт 12.

А як минуло вісім днів, коли належало обрізати Його, дали Йому ім’я Ісус, наречене ангелом ще перед тим, як зачався Він в утробі. Луки 2.21-23. День восьмий (і з числа семи). (дні очищення).

Тисячолітній день царства Христового на землі.

22 І коли настали дні очищення за законом Мойсеєвим, то принесли Його до Єрусалима, щоб поставити перед Господом, 23 як написано в законі Господньому, щоб усяка дитина чоловічої статі, яка розкриває утробу, була посвячена Господеві.

Свідчення Іісуса — Одкров. 19.10. Я впав до ніг його, щоб поклонитися йому; але він сказав мені: дивись, не роби цього; я співслужитель тобі і братам твоїм, які мають свідчення Ісусове; Богу по­клонись; бо свідчення Ісу­сове є дух пророцтва.

Тому й написано: Ревнуйте про дари духовні і найбільше про те щоб пророкувати… Якщо ви не маєте свідчення Іісусового, тоді виникає запитання: «Хто ви???».

Кількість тлумачень слова Божого — безмежна. Не беруся все вам передати, а тим паче — розтлумачити. Залишаю дещо й вам, любі друзі.

Число звіра

А ось як діє число звіра – шістсот шістдесят шість – (3 Царів 10;14), Одкр. 13;18).
Тут мудрість. Хто має розум, той зчитай число звіра… Втіленням мудрості в Біблії є
Соломон, то ж і будемо зчитувати мудрість та число людське з написаного про
Соломона… (перевага надається прибутку, сріблу – це корінь усякого зла — 1 Тим.6.10.).

Ім’я звіра – закон, а число імені його – золото і грошовий його еквівалент.

Закон керує діями та думками людини — звір, дракон! Це він навчає: «Око за око» «Зуб за зуб». Закон не без крові утверджується — тому і червоний дракон. (Великим називається, бо у ньому багато заповідей, постанов, статутів, обмежень та дрібних умов).
Карбування (начертання) на чолі – помисел, що все можливо тільки владою золота або грошей,
А на правій руці (десниці) – як те, що все робиться владою закону, золота, грошей і тільки.
І це ми бачимо у нашій державі де, формально, закон являється вищою силою управління.
Написано: „корінь усякого зла – сріблолюбство”. Тому, влада золота або грошей над
людьми гріха, була, є і буде панівно-вбивчою для їхніх душ!


Ще одна таємниця відкрита. Вас любить Господь.

Або, у посланні Св. Апостола Павла до Солунян написано: „…день той (життя вічне) не
прийде, поки не прийде раніш відступлення і не відкриється чоловік гріха… який
противиться і звеличується над усім, що зветься Богом (Бог є любов, Бог є дух…), так що в храмі Божому сяде він (храм Божий святий, і цей храм – ви (тобто в вас), як Бог, і за Бога себе видаватиме (себто за головне). (Око за око, зуб за зуб, ненависть до ворогів і т. д.) ЗАКОН !

Вимальовуються ознаки прагматичного, фарисейського Закону, (наприклад державного), в якому, така річ як війна – закономірне явище, або насилля над людиною… (особливо це помітно в тюрмах. Там наглядачі стають жорстокими й іноді по злобі перевищують деяких ув’язнених. Чи не так?).

Відокремлення закону від віри

Хто буде вилучений із середовища? Кого Господь уб’є духом вуст Своїх? І знищить
явленням пришестя Свого? – ЗАКОН ! Бо написано: „Кінець закону – Христос”. Отже – антихрист!!! І тепер є багато антихристів (законів). Вперше Закон (який нічого не довів до досконалості), був замінений на досконалішу любов, коли Господь зцілив у суботу хворого, спас від побиття камінням жінку, взяту в перелюбі. Такою мусить бути Церква, у якій «ви померли і життя ваше сховане в Бозі з Христом». Тут – таємниця, не для всіх доступна.


Одкровення Глава 17

Іоан семи церквам, що знаходяться в Асії: благодать вам і мир від Того, Хто є і був і гряде, та від семи духів, які знаходяться пе­ред престолом Його… Одкр. 1.4.

           (Прошу пам’ятати кому призначені ці слова).

Але, разом з тим: І співа­ють нову пісню, кажучи: достойний Ти взяти книгу і зняти з неї печаті, бо Ти був заколений, і кров’ю Своєю відкупив нас Богові з усякого коліна і народу, і людей, і племені,…Одкр. 5.9.

1. І прийшов один з семи ангелів, які мали сім чаш, і, говорячи зі мною, сказав мені: підійди, я покажу тобі суд над вели­кою блудницею, яка сидить на водах багатьох;

Хто має вухо (чути), нехай чує, що Дух говорить Церквам. Одкр. 2. 7,11,17,29.  3. 6,13,22. (Ще раз нагадую — ця мова стосується ЦЕРКОВ БОЖИХ).

Про що йдеться мова? Про церкви взагалі (Дивись 2 і 3 главу Одкровення, у якому вони стані). Тому що далі, у 15 вірші, тлумачиться як треба розуміти блудницю й води… (15 І гово­рить мені: води, що ти бачив, де сидить блудниця, це люди й народи, і племена і коліна). (і ще раз нагадую — мова йде про церкви Божі).

2 з нею блудодіяли царі земні, і вином її блудодіяння впивалися ті, що живуть на землі. (мова йде про церкви Божі. На землі царюють — священики над підзаконними).

10 і зробив нас царями і священиками Богові нашо­му; і ми будемо царювати на землі. Одкр. 5.10. (це ті, що опираються на 10 законних заповідей). 1 Тим. 1. 8-11.

Царями земними сміливо називаю тих, хто у своєму служінні використовує 10 заповідей Божих. Церква їх використовує (це і є її блудодіяння, бо заповіді призначені не для праведних, а для грішників). Вони мають владу над грішниками, аби утримувати їх у покорі. Заодно й державні царі… (Читайте уважно 1 Тим. 1. 8-11.).

Згадаємо, як церква (особливо російська «православна»), живе за рахунок багатих державних діячів, олігархів. На яких авто їздять її священики… які офіси, яхти та маєтки мають… І навпаки.  Вони мають багато спільного. Це, також, мається на увазі. Пригадаймо, хто це сказав? «Усе це дам тобі, якщо впавши, поклонишся мені«.

19 Тоді один книжник, підійшовши, сказав Йому: Учителю, я піду за Тобою, куди б Ти не пішов. 20 І каже йому Ісус: лисиці мають нори і птахи небесні — гнізда, Син же Людський не має де голови прихилити. Матв. 10. 19-20.

3 І повів мене в дусі в пусте­лю; і я побачив жінку, яка сиділа на звірі багряному, сповненому імен богохульних, з сімома головами і десятьма рогами. (Це та ж сама жінка, що народила немовля чоловічої статі).

Пустеля… 6 А жона втекла в пусте­лю, де було приготоване їй місце від Бога, щоб там го­дували її тисячу двісті шіст­десят днів. Одкр. 12 гл.

Отже жінка, то є церква… Звір багряний — закон, по якому ще живе частина віруючих в Іісуса Христа… Тому й пишеться, що церква «сидить» на законі. Червоний — не без крові утверджується (це ознака закону). Імена богохульні — застереження для грішників  (але застосовуються і до тих, що покаялися, тому й богохульні. Нема потреби праведників  та святих застерігати — вони вільні від гріха, вони водимі Духом Святим! 2 Ми померли для грiха: як же нам жи­ти в ньому? 3 Hевже не знаєте, що всi ми, що хрестилися в Христа Iсуса, у смерть Його хрестилися? Рим. уся 6 глава!). Отже, усі 10 заповідей, якщо звучать в адресу праведників, звучать як богохульство!

Сім голів — сім церков.
Десять рогів — десять заповідей.

4 І жінка була одягнена в порфиру і багряницю, при­крашена золотом, кош­товни­ми каменями і перлами, і тримала золоту чашу в ру­ці своїй, наповнену мерзотами і нечистотою блудодійства її; 

Куди виливаються гріхи з вуст увірувавших під час сповіді у церкві?

Гріхи, які супроводжують увірувавших і є блуд та земні мерзоти… (Вони стають явними на сповіді… і «виливаються» у чашу церковну у час сповіді увірувавших).


…а язика приборкати нiхто з людей не може: це — невтримне зло; вiн повний отрути смертоносної. 9 Hим благословляємо Бога i От­ця, i ним же проклинаємо людей, створених за подобою Божою. 10 З тих самих уст виходить благословення i прокляття: не повинно, браття мої, щоб це так було. 11 Хi­ба з одного джерела тече солодка i гiрка вода? 12 Hе може, брати мої, смоковниця родити масли­ни або виноградна лоза — смокви. Також i з одного джерела не мо­же виливатися солона i солодка вода. Яків 3. 8-12. (У чашу виливаються як молитви, так і прокляття. Слово Боже про це говорить).


Тут доречно згадати слова Т.Г.Шевченка: «Співала, свою журбу ПЕРЕЛИВАЛА в свою дитину».


Друзі мої «православні», це прямо про вас…

Та подивіться на одяг «православного» священика на службі, особливо вищих чинів…

На це хтось із законників сказав Йому: Учителю, говорячи це, Ти і нас ображаєш. Лк. 11.45.

стережіться книжників, які люблять ходити в довгому одязі і приймати вітання на народних зібраннях, 39 сидіти спереду в синагогах і возлежати на перших місцях на бенкетах, — 40 ції, котрі поїдають доми вдів і лицемірно довго моляться, приймуть найтяжче осудження. Марк 12. 38-40. Що означає «поїдають доми вдів»? Коли помирає господар, сучасні священики (навіть на його похоронах), беруть плату за похорон і безкоштовних похорон я не знаю. Це кощунство — замість допомоги вдові (родині) померлого, брати гроші! Які ж це брати у Христі???

А духовно — (самі подумайте). (На широких частинах одягу виписки з закону…).

5 Всі ж діла свої роблять так, щоб їх бачили люди: розширюють пов’язки* свої і подовжують край одежі своєї. 6 Також люблять возлежати на перших місцях на вечерях і сидіти на перших місцях у синагогах; 7 і вітання на торжищах, та щоб люди звали їх: учителю, учителю! 8 Ви ж не називайтесь учителями, бо один у вас Учитель — Христос; усі ж ви — браття. 9 І отцем не називайте собі нікого на землі, бо один у вас Отець, Який на небесах. 10 І не називайтесь наставниками, бо один у вас Наставник — Христос. 11 Більший же з вас нехай буде вам слугою. 12 Бо хто підносить себе, той принижений буде, а хто понижує себе, той піднесеться. Мф. 23.5.

Горе вам, книжники і фарисеї, лицеміри, що уподібнюєтесь розмальованим гробам, які зовні здаються гарними, а всередині повні кісток мертвих і всякої нечистоти. 28 Так і ви на вигляд здаєтесь людям праведними, а всередині повні лицемірства і беззаконня. Мф. 23.27.

А чаша, наповнена мерзотами і нечистотою — суть сповідувані і несповідувані гріхи віруючих.

Написано: Ос­таннiй же ворог знищиться — смерть, 27 бо все впокорив пiд ноги Його. Коли ж сказано, що все Йому пiдкорене, то ясно, що, крiм Того, Який підкорив Йому все. 28 Коли ж упокорить Йому все, тодi i Сам Син підкориться Тому, Хто впокорив Йому все, щоб Бог був у всьому все. 1 Кор. 15.26-28. (Значить Син ще не підкорився (читай по тексту). А знаєте що це означає? Іісус Христос нині є у вигляді членів Тіла Його, себто — нас. А ми ще недосконалі…

Написано: «бо всi ми багато грiшимо. Хто не грiшить словом, той досконала людина, яка може приборка­ти i все тiло». Яків 3.2. (Якщо багато грішимо, то і чаша наповнена цими гріхами.).

Якщо кажемо, що не маємо гріха, — обманюємо самих себе, i правди немає в нас. Іван 1.8. (Не про мирських сказав Яків та Іван, але про віруючих в Іісуса Христа).

Разом з тим, є інше поняття чаші: 8 І коли Він узяв книгу, тоді чотири твари­ни і двад­цять чотири старці упали пе­ред Агнцем, маючи кожен гуслі і золоті чаші, повні фіміаму, які є молитви святих. Одкр. 5.8.

Знову золоті чаші. Але вже наповнені молитвами святих. У церкві — пшениця і плевели!!!

5 і на чолі її написано ім’я: таїна, Вавилон великий, мати блудницям і мерзотам земним. 

До сповіді, це участь у блуді та мерзоті…

…зважаючи на вiк, вам належало бути вчителями; але вас знов треба вчити перших початків слова Божого, i для вас пот­рiбне молоко, а не тверда страва. 13 Кожен, хто годується молоком, несвiдомий у словi правди, бо вiн немовля; 14 а тверда страва властива дорослим, у яких довгим на­в­чанням почуття привченi розрiз­няти добро i зло. Євр. 5. 12-14.      Це довге навчання відбувається у Церкві. Ті ж, що навчаються, припускаються помилок, грішать, одні каються й виправляються сповідуючи гріхи свої, а деякі — відпадають. Усе це відбувається у церкві…

6 Я бачив, що жінка упоєна була кров’ю святих і кров’ю свідків Ісусових, і бачачи її, дивувався здиву­ванням великим.

Свідчення Ісу­сове є дух пророцтва.

Праведникі й святі гонимі прямо в церкві (візьміть пророків, наприклад, їх утискають у всіх церквах, де більше, а де менше, справа часу). Як раніше їх убивали, проливаючи їх кров…. Та і в наш час є такі випадки… Убили Олександра Меня… Убивали й інших…

Чому дивувався? Бо не міг усвідомити, що в церкві Божій можливі беззаконня й усяке зло… Нічого не було б дивного, аби це відбувалося у середовищі грішників…

Написано: Навіть настає час, коли всякий, хто вам смерть заподіє, буде думати, що він служить Богу. Ів. 16.2. (Ще раз нагадую — пам’ятайте 2 і 3 главу Одкровення!!!).

7 І сказав мені ангел: що ти дивуєшся? Я скажу тобі таємницю жінки цієї і звіра, який носить її та має сім голів і десять рогів.

8 Звір, якого ти бачив, був, і нема його, і вийде з бе­зодні, і піде у по­гибель; і зди­вуються ті з живих на землі, імена яких не вписані до книги життя від початку світу, коли побачать, що звір був, і нема його, і з’явиться.

Звір — закон, який був, з приходом Іісуса — втрачає силу (нема його), вийде із безодні і з’явиться — увірувавші, будуть ще якийсь час, триматися 10 законних заповідей. Поки почуття навиками не будуть привчені. А частина з них, повернеться до життя по закону (для них закон тимчасово повернеться — вийде із безодні). А приблизно третина (4 Хвіст його захопив з неба третю частину зірок і кинув їх на землю 12 гл. Одкр.) знову повернуться до сили закону, бо не увірували у всемогутність Христової любові і не змогли утриматися в Його заповідях. Залишиться тільки назва християнська. Бо по закону все розписано, а у Христових заповідях треба вирішувати серцем, совістю, любов’ю. Прикладати постійно зусилля… Іноді не зрозуміло як поступити. Треба випробовувати (усе випробовуйте, хорошого тримайтеся). Це не обходиться без втрат. Лукаві втрат не тільки не люблять, але й не переносять… Тому й написано:

9 І скинутий був вели­кий дракон, древній змій, зва­ний дияволом і сатаною, що спокушає всю вселенну, ски­нутий на землю, і ангели його скинуті з ним. 12 глава Одкр.

9 Тут розум, що має мудрість. Сім голів — це сім гір, на яких сидить жінка, 

Сім церков Божих (2 і 3 гл. Одкровення).

10 і сім царів, з яких п’ять упали, один є, а інший ще не прийшов, і коли прийде, не довго йому бути.

Поки що не маю одкровення на 10 і 11 вірш… У своїй пам’яті не можу знайти оцю комбінацію, логічно її зрозуміти з написаного… Та і бажання нині на це не маю… От не маю і все… Можливо вам її Господь відкриє? Поділіться. (На 11 вірш одкровення вже отримав).

11 І звір, який був і якого нема, є восьмий, і з числа семи, і піде у погибель. 

(Ключове слово для тлумачення — погибель. Хто піде в погибель?). Смерть! Це вона втрачає свою силу в семи церквах Божих, яких — сім. Тому й з числа семи. Був, це значить існувала загроза смерті (останній ворог буде знищений — смерть. Пригадуєте? Тому й написано про смерть: «І піде у погибель»). Якщо є останній ворог, то є й ті, які йому передують: » Кому коли з ангелiв сказав Бог: «Сиди праворуч Мене, доки не покладу ворогiв Твоїх до пiднiжжя нiг Тво­їх»?  А «якого нема», означає продовження життя увірувавших у Христі. «Праведний на суд не приходить, а перейшов від смерті до життя». 

А тепер згадуємо слова: «Ти носиш ім’я, ніби живий, але ти мертвий». Це щодо Ангела Сардійської Церкви… Тільки до нього, з семи церков, були ці слова… Подумайте… Він був мертвий… Але воскрес в нашій уяві у воскресіння осудження… І знову ми сприйняли його як мертвого, який піде у погибель. Ми — кожен хто це читає, у свій час, проходить цю «процедуру» дії. Це нескінченний процес… «Там де черв’як їх не помирає, там де вогонь їхній не згасає…». Жах!

Бо тлiнному цьому належить одягнутися в нетлiнне, i смертному цьому одягну­тись у безсмертя. 54 Коли ж тлiнне це вдягнеться в нетлiнне i смертне це вдягнеться в безсмертя, тодi збудеться слово написане: «Погли­нута смерть перемогою».  55 Смерть! Де твоє жало? Пекло! Де твоя перемога?

12 І десять рогів, що ти бачив, є десять царів, які ще не одержали царства, але приймуть владу зі звіром, як царі, на одну годину. 

Десять рогівдесять заповідей закону ( а сила грiха — закон).  Які ще не одержали царства — значить, що їх ще порушують віруючі. Але вони мають владу з законом на якийсь час… Зверніть увагу — після розіп’яття Іісуса та руйнування храму Соломонового вже втратили силу багато обрядів та постанов закону. Їх немає. Але 10 заповідей у церквах сповідуються

13 Вони мають одні думки і передадуть силу і владу свою звірові. 

Одні думки — утримати грішника від гріхів. Передадуть силу і владу звірові — закону!

14 Вони будуть вести битву з Агнцем, і Агнець переможе їх; бо Він є Господь над вла­диками і Цар царів, і ті, які з Ним, є покликані й обрані і вірні.

У середовищі віруючих буде вестися війна: одні будуть переконувати що треба жити по 10 заповідях, а інші — по любові. Але, ті, що увірували у всемогутність Божої, Христової любові — переможуть… Вони, водимі Духом Святим, зможуть підніматися до небес, до Царства Небесного подібно до того, як по сходах без поручнів. Це можливо тільки під дією Духа Святого. Амінь.

15 І гово­рить мені: води, що ти бачив, де сидить блудниця, це люди й народи, і племена і коліна.

Прямо сказано й тлумачити нічого…

16 І де­сять рогів, які ти бачив на звірі, ці зненавидять блудницю, і розо­рять її, і роздягнуть, і плоть її з’їдять, і спалять її у вогні; 

Десять заповідей будуть постійно звинувачувати тих, що на них опираються й руйнуватимуть церкви. Вони (церкви) розпадатимуться. Віруючі, які орієнтуються на 10 заповідей «й зодягнуті виявляться нагими». (Зодягнуті — маючи 10 заповідей. Це і є їхній заплямований одяг). Для тих, хто у чистоті — 10 заповідей — образа, наговір!

17 тому що Бог поклав їм на серце — виконати волю Його, виконати одну волю, і віддати царство їхнє звірові, доки не здійсняться слова Божі.

Бог, на скрижалях кам’яних сердець жорстоких, відобразив Свою одну волю — утримання від гріхів душ людських. 10 заповідей діють до початку дії Духа Святого, хрещених Ним. Віддати царство їхнє (10 заповідей) Звірові — значить ЗАКОНУ !!! І це відбуватиметься доки знищиться останній ворог — СМЕРТЬ ! Звершилося! Вигукнув Іісус на хресті (Це і є значення слів «доки не здійсняться слова Божі». Отже «звершилось». А життя у Христі — це і є та таїна життя у Христі — життя по духу.

3 Бо ви померли, i життя ваше сховано з Христом у Бозi; 4 коли ж з’явиться Христос, життя ваше, тодi ви з’явитеся з Hим у славi. Колос. 3. 3-4. А далі, уважно читайте:

I вас, мертвих через злочини i грiхи вашi, 2 в яких ви ко­­лись жили за звичаями свiту цього, з волi князя пiднебесного, духа, що діє тепер в синах противлення, 3 мiж якими i ми всi жили колись за нашими плотськими похотями, виконуючи бажання пло­тi й помислiв, та були за природою дiтьми гнiву, як i iншi, 4 Бог, багатий милiстю з великої Своєї любови, якою нас полюбив, 5 i нас, мертвих за злочини, оживо­творив iз Христом, — благодаттю ви спасенi, — 6 i воскресив iз Hим, i посадив на небесах у Христi Iсусi, … Ефес. 2. 1-6.

Я, Іоан, брат ваш і співучасник у скорботі і в царстві і в терпінні Ісуса Христа… А там де скорбота і терпіння, там іде процес удосконалення. Це стан недосконалосі.

Написано: «І до беззаконників прирахований». Бо те, що про Мене приходить до кінця. Луки 22:37. (Як вважаєте, про що йдеться?). Чи не про нинішню церкву?

…фарисеї сказали учням Його: чому Учитель ваш їсть і п’є з митарями і грішниками? 12 Ісус же, почувши це, сказав їм: не здорові потребують лікаря, а недужі, 13 підіть та навчіться, що означає: милости хочу, а не жертви. Бо Я прийшов прикликати не праведників, але грішників до покаяння. Як ви вважаєте? Там де Іісус, там церква? Я так думаю, що церква і є тим «чистилищем» про яке часто чую, що воно буває після смерті. (Так, після того, коли ми покаялися — «померли для гріха»).

18 Жінка ж, яку ти бачив, є велике місто, що царює над земними царями.

Хто перемагає і дотримується діл Моїх до кінця, то­му дам владу над язич­никами, 27 і буде пасти їх жезлом залізним; як посуд глиняний, вони будуть розтрощені, як і Я одержав владу від Отця Мого; Одкр. 2.27. (Жезл залізний — закон!).

Зверніть увагу на назви віруючих: Царственне священство. 1 Петра 2.9.

6 і зробив нас царями і священиками Богу й Отцю Своєму, слава і держава на віки віків, амінь. Одкр. 1.6. (у 5 главі 10 вірші знову ця ж назва!!!).

10 і зробив нас царями і священиками Богові нашо­му; і ми будемо царювати на землі. Одкр. 5.10.  (Але це аж ніяк не Небесний Єрусалим!!!). І заодно, нагадаю вам про таких царів і їхню суть:

Церква Божа

Істинна Церква Божа будується із душ віруючих, з їхніх тіл і наріжним каменем у ній є Христос.

«Тіло Христове є Церква Його, і Він є глава тіла Церкви». Ефес. 1.22-23. Колос. 1.18.

«Ми члени тіла Його, від плоті Його і від костей Його».  Ефес. 5.30.

«Тіла ваші, то члени Христові».  1 Кор. 6.15.

«Бо тіло не є один член, а багато. (У Отця Мого осель багато)». 1 Кор. 12.14.

«Хіба не знаєте, що ви храм Божий, і Дух Божий живе в вас? (Якщо тільки Дух Божий живе в вас) … бо храм Божий святий, а цей храм — ви». 1 Кор. 3.16.17.  Рим. 8.9.

«Вселюся в них… і буду їм Богом, а вони будуть Моїм народом». Цитата.

16 щоб дав вам, за багатством слави Своєї, мiцно утвердитися Духом Його у внутрiшньому чоловiковi, 17 вiрою вселитися Христовi в серця вашi,… Ефес. 3.16,17.

Як говорить Писання: «В домі Отця Мого осель багато. А якби не так, то сказав би: Я йду приготувати місце вам». Івана 14. 2,3.

Іісус сказав: «Хто любить Мене, той дотримується слова мого; і Отець Мій полюбить його, і Ми прийдемо до нього, і оселю закладемо в нього». Ів. 14.23.

… бо Царство Боже всередині вас є. Лк. 17.21.

Коли ви виконуєте закон царський за Писанням: люби ближ­нього твого, як самого себе, — доб­ре робите. А коли робите, див­ля­чись на особу, то грiх чините, i перед законом виявляєтеся злочинцями. 10 Хто дотримується всього закону i зогрiшить у чому-небудь одному, той стає винуватим у всьому. Яків 1. 8-10.

4 І жінка була одягнена в порфиру і багряницю, при­крашена золотом, кош­товни­ми каменями і перлами, і тримала золоту чашу в ру­ці своїй, наповнену мерзотами і нечистотою блудодійства її; 5 і на чолі її написано ім’я: таїна, Вавилон великий, мати блудницям і мерзотам земним. Одкр. 17 гл. (Лікар для хворих).

бо всi ми багато грiшимо. Хто не грiшить словом, той досконала людина, яка може приборка­ти i все тiло. Яків 3.2.

Царство Небесне

Царство Небесне подібне до чоловіка-царя, який справляв весілля синові своєму. 3 І послав рабів своїх покликати запрошених на весілля… Мф. 22. 2,3.

Цар, увійшовши подивитись на гостей, побачив там чоловіка, вбраного не у весільний одяг. 12 І каже йому: друже, чому ти ввійшов сюди, не маючи весільного одягу? Він же мовчав. 13 Тоді цар сказав слугам: зв’язавши йому руки і ноги, візьміть його і киньте у пітьму непроглядну: там буде плач і скрегіт зубів. 14 Бо багато покликаних, та мало обраних. Мф. 22.11. (Усе це відбувається постійно. Першим був викинутий Юда Іскаріотський у темряву непроглядну у кінці віку свого на землі…).

… пошле Син Людський ангелів Своїх, і зберуть з Царства Його всі спокуси і тих, що чинять беззаконня, 42 і вкинуть їх у піч вогняну; там буде плач і скрегіт зубів. 43 Тоді праведники засяють, як сонце, в Царстві Отця їхнього. Хто має вуха слухати, нехай слухає! Мв. 13. 41-43. (Це означає, що  у Царстві Іісуса Христа є спокуси та ті, що чинять беззаконня). 47 Ще Царство Небесне подібне до невода, закинутого в море, що назбирав усякої всячини; 48 коли ж наповнився, його витягли на берег і, сівши, вибрали добре в посуд, а погане викинули геть. 49 Так буде при кінці віку: зійдуть ангели, і відлучать злих від праведних, 50 і вкинуть їх у піч вогняну: там буде плач і скрегіт зубів. (Нині невід наповнюється. Ми перебуваємо у часі наповнення невода. Хто відійшов — той вже пройшов відбір).

Жінка — церква, у якій багато різних віруючих. (10 І возніс мене в дусі на велику й високу гору, і пока­зав мені велике місто, святий Єрусалим, який сходив з не­ба від Бога. 11 Він має славу Божу). Земні царі — як 10 заповідей, так і Ангели церков, які цим заповідям підвладні, ними користуються до того, як …..7 Переможець успадкує все, і буду йому Богом, і він буде Мені сином. Одкр. 21 гл.

Ось зразок тлумачення алегорій:

Той, Хто посіяв добре насіння, є Син Людський; 38поле — це світ; добре насіння — це сини Царства, а кукіль — сини лукавого; 39 ворог, що його посіяв, є диявол; жнива — це кінець віку, а женці — ангели. 40 Отже, як збирають кукіль і спалюють вогнем, так буде при кінці віку цього: 41 пошле Син Людський ангелів Своїх, і зберуть з Царства Його всі спокуси і тих, що чинять беззаконня, 42 і вкинуть їх у піч вогняну; там буде плач і скрегіт зубів. 43 Тоді праведники засяють, як сонце, в Царстві Отця їхнього. Хто має вуха слухати, нехай слухає! Матв. 13.37-43. (У перекладі Філарета — помилка! Замість слова «віку» поставлено слово «світу». Це не припустима помилка!!!

Земні царі — суть Ангели церков Божих нині.

І дано було їй (жінці) одягнутися у висон чистий і світлийвиссон же є праведність святих. Одкр. 19.8.

(А до цього вона була у що одягнена? У порфиру і багряницю — окровавлена…).

Зверніть увагу:

1. Спочатку храмом Божим був храм Соломонів.

2. Потім храмом Божим були тіла увірувавших.  16 Хiба ж не знаєте, що ви — храм Божий i Дух Божий живе у вас? (Чому так звучить питання?). 17 Якщо хто зруйнує храм Божий, того покарає Бог: бо храм Божий святий, а цей храм — ви. 19 Хiба не знаєте, що тiла вашi є храм Святого Духа, Який живе у вас i Якого ви маєте вiд Бога, i ви не свої? 20 Бо ви купленi дорогою цiною. Отже, прославляйте Бога в тiлах ваших i в душах ваших, якi є Божi. 1 Кор. 6.3.19.20.  Написано: «І до беззаконників прирахований». Бо те, що про Мене приходить до кінця. Луки 22:37. Який висновок? Недосконалість церкви Христової і закінчення цієї недосконалості, прирахування до беззаконня. Оскільки в церкві, до жатви, гріхів багато. Але ж всерівно це церква Іісуса Христа… Скоро, скоро вона успадкує досконалий храм, де Бог Вседержитель — храм. 24 Бог‚ що створив свiт i все, що в ньому, Вiн‚ будучи Гос­подом неба i землi, не в рукотвор­них храмах живе.

3. Храмом став Бог Вседержитель (де сама святість і чистота). Отже, храм із тіл віруючих — недосконалий. Звідси й висновок — там ще є нечистота.

10 І возніс мене в дусі на велику й високу гору, і пока­зав мені велике місто, святий Єрусалим, який сходив з не­ба від Бога. 21 гл.

22 Храму ж я не бачив у ньому, бо Господь Бог Вседержитель — храм його, і Агнець. Одкр. 21 гл.

Тлумачення записав 14.03.2019 р. А розуміння отримував частинами, до цього часу. Суттєво коригував тлумачення 2, 3, 5 і 18 глави — 18.03.2019 р. і в березні- квітні 2019.


Вогонь з неба — істина чи фальш?

Це через фарисеїв – людей діє диявол з усякою силою і знаменням та чудесами неправди – вими. Наприклад плачучими та кровоточачими іконами, або з Одкровення Івана Богослова 13.13. – єдине свідчення в Євангелії про вогонь, який зводиться з неба на землю перед людьми (дослівно!) як видовище, пропоную обдумати самостійно.

Прошу пам’ятати, що на свято православної Пасхи, священик запалює в Єрусалимі свічку від вогню з неба, на землі, перед людьми. Це видовище не від Бога…

От що значить — додавати

Такої обіцянки, заповіді, а ні знамення, Господь не залишав, але застеріг, що ними будуть обмануті ті, хто не прийняв любові істини для свого спасіння. Друге посл.Св. Ап. Павла до Сол. Гл.2.10. Такий духовний стан, масово, може бути сумісним хіба що в такій заполітизованій державою церкві, як російська, де фарисеї успішно правлять свій бал. Це їхня участь воювати за матеріальні споруди в Україні, за владу в приходах (за прибуток).

Пора, дітям Божим, від таких речей відокремлюватися гласно і зруйнувати «церкву – домовину», про яку говорив Т.Г. Шевченко.


Україна має ще один шанс на спасіння…

В Україні, нині, особливо збільшилося беззаконня. А за словами Св. Апостола
Павла: А коли примножився гріх, стала примножуватися благодать. Рим. 5.20.
Ось тому і посилає Господь Свою благодать на Україну, бо Він хоче щоби ми спаслися.
Також, Господь навчає: не здоровим потрібен лікар, але – хворим…

І ще, написано: славлю Тебе, Отче, Господи неба і землі, що Ти утаїв це від мудрих та розумних і відкрив те немовлятам. Отже, Свої таємниці, Господь відкриває нелицемірно.
«Тільки по тому дізнаються, що ви Мої учні, якщо матимете любов між собою…».

Крім того написано:

    Бог є світло і нема в Ньому ніякої темряви, Бог є дух, Бог є любов.

Тому Бог є світлий дух любові. Бог — Отець. Іісус сказав: Я в Отці і Отець у Мені.
Я в світлому дусі любові і світлий дух любові в Мені. Отець більший від Мене…
Я і Отець – одно. Зобразити світлий дух любові неможливо. (А образи ? (ікони), яких Господь не заповідав створювати, але навпаки – застеріг, бо знав суть лукавих людей…).

Але люди осуєтилися і створили собі неправдивих богів…

«І славу нетлінного Бога перетворили в образ, подібний до тлінної людини…»
«Вони замінили істину Божу обманом…» Рим. 1.23.25.

До ревності любить дух, який живе в нас!!!

Чи ви думаєте, що даремно Писання говорить: «Ревнощів жа­дає дух, який вселився в нас»? Будьте ж пильними. Бо цей дух знає усі наші діла і помисли.Відповідаючи учням, на адресу царя Ірода, Іісус сказав : «Підіть, скажіть цій лисиці: «Ось, виганяю бісів і зцілюю сьогодні і завтра, і в третій день закінчу; а доречі, Мені належить ходити сьогодні, завтра і в наступний день, тому що не буває, щоби пророк загинув поза Єрусалимом». Лк. 13.32,33. Тут варто пригадати те, що відкрив нам Господь через Св. Апостола Петра:

«Одне те не повинно бути прихованим від вас, улюблені, що у Господа один день, як тисяча літ, і тисяча літ, як один день». Отже, слову Господа належить проповідуваному бути одну тисячу років, і ще одну, і на третій тисячі закінчитися. А ходитиме Він цей час, у тілі Своїх учнів. 1 Кор. 12.12-27.

Спосіб тлумачення

У цьому посланні використані посилки на Слово Нового Завіту Іісуса Христа, де одне місце з Євангелія пояснюється іншим і це являється головним способом тлумачення часто алегоричних, на перший погляд незрозумілих висловлювань, тому що написано: «Бог вірний, а всяка людина неправдива».
Як написано: «Ти праведний у словах Твоїх і переможеш у суді Твоєму».

Вибір між істиною і лукавством людським слід зробити не хитаючись, твердо і з вірою, один раз і назавжди — тільки за істину, пам’ятаючи, що: один посередник між Богом та людиною – чоловік Христос Іісус,(1 Тим.2.5.), «Котрий відкриває – і ніхто не закриє, закриває і ніхто не відкриє» Одкр. 3.7. Амінь.


Ви в вірі перебуваєте, чи в обрядах?

То ж постійно перебувайте: у вченні Святих Апостолів, у молитвах (Діян.2.42.), у ламанні хліба (причасті), у спілкуванні.( «Де двоє, чи троє зібрані в ім’я Моє — там Я посеред них»). І хай благословить вас Господь!

Зверніть увагу! Хіба ви постійно перебуваєте:
у молитвах,
у вченні Святих Апостолів ,
у спілкуванні на духовні теми та
у причасті (зі сповідуванням своїх гріхів та покаянням) ?

А повинні !!!

Пильнуйте за собою.

Але ж повинні, якщо ви християни, діти Божі! (Діян. 2.42). Бо очі Господні звернені до праведних і вуха Його – до молитви їхньої, а лице Господнє проти тих, хто чинить зло, щоб їх винищити із землі. І хто заподіє вам зло, якщо ви будете ревнителями доброго? Але коли ви і страждаєте за правду, ви блаженні; а страху їхнього не бійтеся і не тривожтеся. І не бійтеся тих, що вбивають тіло, а душі не можуть убити; але більше бійтеся Того, Хто може і душу і тіло погубити в геєні.


     Що треба святити? Мак? Яблука? Ні!

Господа Бога святіть у серцях ваших (ось що мусите святити – Бога у серцях!).
Яка користь людині, якщо вона здобуде весь світ, а душу свою занапастить? Або, що дасть людина взамін за душу свою? Бо прийде Син людський у славі Отця Свого з Ангелами Своїми і тоді віддасть кожному за ділами його.
Блаженні миротворці, бо вони будуть наречені синами Божими.
Об’єднуйтесь навколо Церков Божих, які сповідують Іісуса Христа так, як написано у Слові Божому Нового Заповіту.
Бачите, яку любов дав нам Отець, щоб нам називатися і бути дітьми Божими.   Світ тому не знає нас, що не пізнав Його. 1 посл. Св. Ап. Івана.


 Перевіряйте духів

Уникайте інших вчень, хоча вони і дуже подібні, і бувають у церквах Божих, та дуже співзвучні зі словом Божим. Але у Церквах є спільна ознака віри:    «Улюбленi! Не всякому духовi вiрте, але випробовуйте духiв, чи вiд Бога вони, бо багато лжепророкiв з’явилось у свiтi. (Ось, з другого вірша, маємо ці ознаки):

Ознаки

2. Духа Божого i духа омани пiзнавайте так: усякий дух, що сповiдує Iсуса Христа, Який прийшов у плотi, є вiд Бога;
3. а всякий дух, що не сповiдує Iсуса Христа, Який прийшов у плотi, не є вiд Бога, але це дух антихриста, про якого ви чули, що вiн прийде i тепер уже є у свiтi». 1 Івана 4 розділ. « Хто сповiдує, що Iсус є Син Божий, у тому перебуває Бог i вiн у Бозi.  6. I ми пiзнали любов, що має до нас Бог, i увiрували в неї. Бог є любов, i хто перебуває в любовi, перебуває в Бозi i Бог у ньому». 1 посл. Св. Ап. Івана 4 розділ.

У цьому листі я не застережу вас від фальшивих вчень, але вам прийдеться з Божою допомогою їх відхиляти…Тільки знання Нового Заповіту та молитви до Бога допоможуть вам у цьому.


Творіння Боже

Бог створив прекрасного Ангела – Cатану, (це закон на скрижалях кам’яних (серцях жорстоких), який возгордився і вважав себе рівним Богу. Це він нині займає головне місце у невіруючих, замість Бога, видаючи себе за Бога, (за головного керівника цього світу)… Без нього настає беззаконня, безлад, хаос…

Скажете: «Бог створив Собі ворога». А я говорю вам: «Бог нічого не створював просто так. Це процес творення… Він продовжується.

У духовному житті, диявол і сатана прагне обманом та фальшивками відгородити вас від слова істини. Але ви спасайтеся тільки по слову Божому і будьте твердими у вірі. Якщо диявол – втілення нечистих духів, а сатана – закон, який утримує цих нечистих духів у відносній покорі, але не звільнює людину від них, то діючи разом, вони є противниками Христа – антихристами. (Поки що…).


Усе звіряйте по Писанню…

Читайте уважно Вих. 24.12; Повт. Зак. 5. 6-21, 9. 9,10; Мф. 5. 17.,18; Рим. 6. 1-7; 7.7-11; 10.1-4; 2 Кор. 3.6-9, 14-18; Євр. 7. 14- 19; Одкр. 2 і 3 гл; 12.7-9. Початок книги Іова, де сатана «обійшов усю землю»! «Князь світу цього – сатана». На усій землі панує закон, який «обійшов усю землю». Чи не так? Це і є закон… Він є князем цього світу. Закон, а не Творець, зайняв керівне місце у стосунках між людьми.

Господь сказав учням: Я бачив сатану, що впав з неба, як блискавка. Лк. 10.18. Отже, з приходом Іісуса, не знайшлося місця для них на небі (дракону і ангелам його). Одкр. 12. 7-17. (Кінець закону настав для учнів, які отримали силу Духа Святого). Кінець закону — Христос.

Хто у вірі в Іісуса — той нове творіння

Для інших же закон є головним керівником і понині. 2І. «я також свідчу всякому, хто чує слова пророцтва книги цієї (Одкровення): коли хто додасть щось до них, на того накладе Бог покарання, про які написано в книзі цій; і коли хто відніме щось від слів книги пророцтва цього, в того відніме Бог участь у книзі життя й у святому місті, і в тому, що написано в книзі цій». Одкровення Гл. 22. 18.19.

Написано: Хто говорить, говори як слова Божі. 1 Петра 4. 11. (І не відхиляйся).
Отже, тлумачити Слово Боже можна тільки у рамках тексту Біблії (Святого письма). Не можна нічого свого вигадувати.

Господь заповів Святому Апостолу Петру:

Увага, читачу, це дуже важливо!!!

«…І дам тобі ключі Царства Небесного…». Мф. 16.19.
Читаємо 2 послання Святого Апостола Петра 1.11.

«Бо так відкриється вам вільний вхід у вічне Царство Господа нашого і Спасителя Іісуса Христа». І далі, з 5 вірша, маємо обіцяні ключі – їх сім!)

1) Віра,
2) Доброчинність,
3) Розсудливість,
4) Стриманість,
5) Терпіння,
6) Благочестя, Якова.1.27.
7) Братолюбство.

А в братолюбстві – любов – то вже ціль, якої ми досягаємо, застосовуючи ці ключі (почуття навиками привчаючи) – оскільки Бог є любов.
Це слід знати напам’ ять. 2 Петра 1.15.
Бо так поступаючи – ніколи не спіткнетесь…(тобто – не згрішите).

Заодно стає зрозумілим…

Звідси стають зрозумілими слова Господа до Петра – «Паси овець Моїх». Тому, що слова передані нам через Св. Апостола Петра, упасають нас від спотикання – гріха.
Без їх виконання неможливий вхід в Царство Боже, — царство любові – суть якої відкриває нам Господь найподрібніше через Святого Апостола Івана, (учня, якого любив).

Звідси стають зрозумілими дії Св. Апостолів Петра та Івана, коли вони прибігли до гробу господнього (Петро увійшов першим,(бо ключі Царства Небесного дав Господь Петру ( і це в якійсь мірі символічно), хоч прибіг першим Іван).
Хай же мир, любов і Божа благодать завжди буде з вами. Амінь.

Поновлено 11.11 р; 10.12 р; 22;28.06. 16 р; 02.08.16 р. 30.10.16 р. 21.11.16 р. 06.12.16 р. Раб Божий Михаїл. (А також багато разів у 2018 р. бо вчення живе).

Довідка.

Іісус Христос прийшов щоб:

• засвідчити про істину; Івана 18.37.
• щоби спасти людей Своїх від гріхів їх ; Матв. 1.21                                                                                                Христос Iсус прийшов у свiт спасти грiш­­­ни­­кiв 1 Тим. 1.                              • позбавити нас від нинішнього лукавого віку; Гал. 1.4
• кликати не праведників, а грішників до покаяння; Матв. 9.13.
• виконати волю Божу; Луки. 5.32.
• взяти на Себе гріх світу; 1 Івана 3.5.
• не порушити закон, а виконати; Матв. 5.17.


І далі:

• сповістити кінець сили закону але оправдання вірою; Рим.10.4-6; Івана 3.16.
• зруйнувати діла диявола; 1 Івана 3.8.
• виконати всяку правду; Матв. 3.15.
• проповідувати Євангеліє Царства, та зцілювати
всяку хворобу та неміч в людях; Луки. 9.2.
• звіщати добру новину убогим, зціляти розбитих серцем, проповідувати
полоненим визволення, сліпим прозріння, відпустити пригноблених на
волю, проповідувати літо Господнє, благоприємне; Луки. 2.35; 4.18.19.

• передати нам слово Боже; 1 Петра 1.25.
• благовістити Царство Боже; Луки. 4. 43.
• щоб дати воду живу; Одкров. 22.17.
• дати хліб, що зійшов з небес; Івана 6.51.
• прославити Отця на землі; Івана 17.4.
• щоби віруючий в Нього не загинув, а мав життя вічне; Івана 3.15.


Пам’ятайте ще і це:

• щоби світ спасений був через Нього; Івана 3.17.
• щоб через праведність Одного прийшло оправдання, яке дає
усім людям життя; Рим. 5.18.
• через смерть Його ми примирились з Богом Рим. 5.10.
• принести не мир, але меч; Матв. 10.34.
• дати нам Свій мир; Івана.14.27.
• щоб ми мали в Ньому мир; Івана 16.33.

• дати спокій душам нашим; Матв.11.29.
• заспокоїти знеможених і обтяжених працею; Матв.11.28.
• відкрити ім’я Отця людям (Бог є любов); Івана 17.6.; 4.16.
• творити волю Отця, що Його послав; Івана. 4.34.
• воскрешати увірувавших; Івана 6.40. Ефес.2.1-6.
• Хрестити нас Духом Святим і вогнем; Матв.3.11.
• Син Людський прийшов, щоб знайти та спасти те, що загинуло; Матв.18.11; Лк.19.10.

Євангельські назви
(Апостольські)

Віра Євангельська. Пилип. 1.27.
Церква Іісуса Христа. Гал. 1.22; Мв. 16.18; Рим. 16.16.
Церква Божа. 1 Кор. 11. 16,22; Гал. 1.13.
Церква Господа і Бога. Діян. 20.28.
Істина Євангельська. Гал. 2.14.


Хто ми?

Ми – діти Божі. 1 Івана 3.1. Рим. 8.14-17.
Сини Божі (дочки). 2 Кор. 6.18; Мв. 5.9.
Сини світла. Івана 12.36. Луки 16.8.
Сини Всевишнього. Луки 6.35.
Народ Божий. 1 Петра 2.10; Діян. 15.14.
Народ приготовлений. Луки 1.17.
Народ святий. 1 Петра 2.5.9.
Рід обраний, рід Божий. ————

Царственне священство. ————
Люди, взяті у частку. ————
Народ особливий. Тит 2.14.
Помилувані. 1 Петра 2.10.
Приходьки. 1 Петра 2.11.
Мандрівники. ————-
Раби Іісуса Христа. Яків 1.1; 2 Петра 1.1.
Раби праведності. Рим. 6.18; Гал.1.10; Юди 1.1.
Вільні від гріха. Рим. 6.18.
Царі. Одкр. 1.6; 5.10.


І ще:

Священики Бога і Отця. ————-
Учні (Христові). Івана 8.31; 13.35.
Служителі Христові. Колос. 3.24.
Співпрацівники у Бога. 1 Кор. 3.9.
Домобудівники Божі. 1 Кор. 4.12.
Друзі (Іісусу Христу). Івана 15.15.
Святі. Рим. 1.6-7; Євр. 3.1.
Свідки (Іісуса Христа). Діян. 1. 8.
Спадкоємці (спадщини Божої). Ефес. 1.18; 36.
Брати (між собою). Мв. 23.8; Євр. 2. 11-18.
Свої Богу. Ефес. 2. 19-22.
Співгромадяни святим. —————
Миротворці. Мв. 5.9.


А також:

Сіль землі. Мв. 5.13.
Християни. Діян. 11.26; 1 Петра 4.16.
Ми – храм Божий. 1 Кор. 3.16,17; Ефес. 2. 19-22.
Дім Божий. Євр. 3.6.
Ми – тіло Христове. 1 Кор. 12.27.
Члени тіла. (Христового) 2 Петра 1.21.
Чоловіки Божі. 1 Петра 4.18.
Праведники. 1 Петра 4.19.
Страждаючі. Діян. 17.29.
Камені живі. 1 Петра 2.5.
Посудини милосердя. Рим. 9. 23.


Продовжую:

Ви – листи Христові. 2 Кор. 3. 2.3.
Віти лози. Івана 15.1-8.
Віти маслини. Рим. 11. 16-24.
Ви – боги (до яких слово Боже). Івана 10, 34.35.
Наречена. Ефес. 5. 25-33.
Ми раби, нічого не варті. Луки 17.10.
Учасники у небесному званні. Євр. 3.1.

І так далі – по Писанню!
Хто говорить, говори як слова Божі! 1 Петра 4.11.

Назви не Євангельські,
які розділяють дітей Божих, людські, неправдиві.
(частіше за все, це плід гордині)

1. Віра, церква – православна,
2. Церква – католицька,
3. Свідки Єгови (організація???),
4. Адвентисти сьомого дня,
5. Євангелісти п’ятидесятники,
6. Баптисти,
7. Мормони і т. д.

А також: трійця, канони, постулати, догми, ікони (образи), катехізис,
чисельні свята і обряди, яких не заповідав виконувати Господь, і які насправді є не що інше як самовільні служіння, а то і противні Богу «беззаконня і святкування», «свята ваші ненавидить душа Моя». Іс. 1.11-31.


Ці церкви схожі на 7 церков з Одкровення 2 і 3 глави.

Але поєднує ці конфесії те, що усі вони сповідують Іісуса Христа як таким, що прийшов у плоті (1 Івана 4.2.3.), а також Сином Божим (1 Івана 4.15.), і це добре!
Святий Апостол Павло говорить: «Як би не проповідували Христа, прикидаючися або щиро, я й тому радію, і буду радіти».

Сайт: myhayl.com.ua   або — Блог Істина (через пошук).

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: