Меню Рубрики

Очищення

очистка

Як досягти праведності?

Мир вам і благодать Господа нашого і Спасителя Іісуса Христа.

Вважаю, що в Україні не відбувається належного навчання віруючих. Говорю про тих, що були хрещені в «православній» церкві. Часто чую від них, грішних і нерозкаяних, мовляв усі грішать і ти теж… Люди не розуміють — що є праведність і не хочуть глибше про це задумуватися. Але хочуть, щоб ними керували праведні чиновники. Ні, такого не буде, бо хороші чиновники можуть бути тільки там, де праведні люди. Але ніхто не хоче розпочинати очищення з себе. Це біда.

Розпочинати служіння Богу треба з хрещення у воді в покаяння.

Притча про праведну і грішну душу

Я можу пояснити праведність, як постійний труд над власним очищенням. Наприклад, живуть поряд дві господині (або господарі). У однієї у садибі й на ділянках чисто і бур’яни виполюються своєчасно, а у другої — все заросло бур’янами і у дворі безлад. Нерадива господиня ще й нападає всіляко на дбайливу, та вишукує всілякі дрібні недоліки, аби принизити свою сусідку, поставити її на свій рівень… Каже, що і в неї є бур’яни як і в мене… Знайома картина? Але ж та виполює їх, а ти ні. Ось у чому різниця. Вона постійно очищає свій город від зайвого і шкідливого і отримає гарний урожай. Ти ж, отримаєш урожай набагато менший і по якості — слабший. Тому й ненавидиш роботящу сусідку, бо завидуєш їй. А не дивишся на те, що вона і раненько встане і пізно ляже, а все трудиться у себе на городі…


Сповідування гріхів

Ось так і праведники з грішниками різняться. Праведна душа постійно кається, сповідуючи гріхи свої і не дає гріхам укорінитися у своїй душі. А грішна — легковажно не звертає уваги на голос власної совісті й гріхи. Вони, як той бур’ян укорінюються в ній, розростаються. Іноді ця душа і бачить, до чого вона довела себе, та вже немає сил щось змінити на краще. Зла на саму себе і особливо на праведників, стає все більше агресивною і нахабною, захищаючи себе і помиляється. Бо так діючи, викликає все більшу відразу серед ближніх. Таким чином шкодить собі. Хто ж буде підтримувати добрі стосунки зі злою людиною? Тільки безумний. Навіть такі ж самі грішні, не знаходять спільної мови між собою. Завжди, у їхньому середовищі, виникають конфлікти, непорозуміння та ненависть. Це люди, які перебувають у темряві зовнішній.


Причина такого стану нашого українського люду

Священики! Фарисеї і лукаві служителі, які шляхом омани душ людських, лукавством та лестощами, запевняють, що вони «православні», а всі інші — ні. Вони зовсім не навчають своїх прихожан істині, і як досягти праведності, але утримуючи їх у цілій системі обрядів «святих отців» і «таїнств» аби тільки ті приносили гроші. Це головна їхня мета — прибуток. Ось причина постійних страждань українського народу, де й спостерігається вічний плач і скрегіт зубів. Доречі, гріхи тут уживаються так наче норма, ніхто їх не викриває належним чином. Люди, хоч і сповідуються, але відійшовши від сповіді, тут же забувають своє покаяння і продовжують грішити як і раніше. Це відбувається тому, що священики не викривають таких, не відлучають їх від церкви, боячися втратити частину прибутків. Вони не зацікавлені навчати прихожан. Бо знайдуться такі, які звернуть увагу на відхилення від ісини, від волі Божої і вимагатимуть дотримання заповідей Христових.


Ще одне цікаве дослідження

Деякі особи відмовляються йти у зібрання, пояснюючи це тим, що у церквах є грішники, або священики, які ведуть себе не достойно вчення Христового. Але ж церква це зібрання учнів Іісуса Христа, це своєрідна школа навчання праведності. А у школі є і перший клас і десятий. У кожному класі є відмінники, середняки й відстаючі. Є, також і різні учителі — від Бога і ті, що випадково зайняли це місце… Тому, ви мусите усвідомити власну мету, чого ви йдете до церкви? Хочете навчатися, то вчіться і не вдавайтеся до осудження інших. Вони також, поки що очищаються і для того й прийшли у зібрання (церкву).

Усвідомте свою мету

Наприклад ви прийшли спасатися від власних гріхів, то вчіться по слову Божому, а церкву використовуйте для власного очищення від гріхів. Це подібно до того, якби ви рушили в дорогу і заходячи в автобус чи поїзд, не виясняєте те, який водій чи машиніст вас буде везти і які пасажири будуть поруч… Головне, що це водій і він доставить вас у призначений вами пункт. Як вам поводитися в транспорті, то вже більше залежить від вас. Уявімо, що у цьому автобусі прийнято курити та лихословити, зробіть зауваження, порушнику, якщо не допомагає — водію, якщо водій не вирішує конфлікту, а ще й сам бере участь у неподобствах, вийдіть від нього і пересядьте в інший автобус.

Наприклад ви, маючи знання істини прийшли у зібрання віруючих, то мусите пам’ятати, що тут хтось із служителів так попрацював, що люди прийшли і навчаються. Якщо вам здається, що не так, тоді скажіть про це священику, але не руйнуйте зібрання, не намагайтеся будувати на чужому фундаменті. Створіть своє зібрання, запросіть людей і навчайте правильно, по істині!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: