Меню Рубрики

Очищення

очистка

Як досягти праведності?

Мир вам і благодать Господа нашого і Спасителя Іісуса Христа.

Вважаю, що в Україні не відбувається належного навчання віруючих, очищення їх від гріхів. Говорю про тих, що були хрещені в «православній» церкві. Часто чую від них, грішних і нерозкаяних, мовляв усі грішать і ти теж… Люди не розуміють — що є праведність і не хочуть глибше про це задумуватися. Але хочуть, щоб ними керували праведні чиновники. Ні, такого не буде, бо хороші чиновники можуть бути тільки там, де праведні люди. Але ніхто не хоче розпочинати очищення з себе. Це біда.

Розпочинати служіння Богу треба з хрещення у воді в покаяння.

Притча про праведну і грішну душу

Я можу пояснити праведність, як постійний труд над власним очищенням. Наприклад, живуть поряд дві господині (або господарі). У однієї у садибі й на ділянках чисто і бур’яни виполюються своєчасно, а у другої — все заросло бур’янами і у дворі безлад. Нерадива господиня ще й нападає всіляко на дбайливу, та вишукує всілякі дрібні недоліки, аби принизити свою сусідку, поставити її на свій рівень… Каже, що і в неї є бур’яни як і в мене… Знайома картина? Але ж та виполює їх, а ти ні. Ось у чому різниця. Вона постійно очищає свій город від зайвого і шкідливого і отримає гарний урожай. Ти ж, отримаєш урожай набагато менший і по якості — слабший. Тому й ненавидиш роботящу сусідку, бо завидуєш їй. А не дивишся на те, що вона і раненько встане і пізно ляже, а все трудиться у себе на городі…


Сповідування гріхів

Ось так і праведники з грішниками різняться. Праведна душа постійно кається, сповідуючи гріхи свої і не дає гріхам укорінитися у своїй душі. А грішна — легковажно не звертає уваги на голос власної совісті й гріхи. Вони, як той бур’ян укорінюються в ній, розростаються. Іноді ця душа і бачить, до чого вона довела себе, та вже немає сил щось змінити на краще. Зла на саму себе і особливо на праведників, стає все більше агресивною і нахабною, захищаючи себе і помиляється. Бо так діючи, викликає все більшу відразу серед ближніх. Таким чином шкодить собі. Хто ж буде підтримувати добрі стосунки зі злою людиною? Тільки безумний. Навіть такі ж самі грішні, не знаходять спільної мови між собою. Завжди, у їхньому середовищі, виникають конфлікти, непорозуміння та ненависть. Це люди, які перебувають у темряві зовнішній.


Причина такого стану нашого українського люду

Священики! Фарисеї і лукаві служителі, які шляхом омани душ людських, лукавством та лестощами, запевняють, що вони «православні», а всі інші — ні. Вони зовсім не навчають своїх прихожан істині, і як досягти праведності, але утримуючи їх у цілій системі обрядів «святих отців» і «таїнств» аби тільки ті приносили гроші. Це головна їхня мета — прибуток. Ось причина постійних страждань українського народу, де й спостерігається вічний плач і скрегіт зубів. Доречі, гріхи тут уживаються так наче норма, ніхто їх не викриває належним чином. Люди, хоч і сповідуються, але відійшовши від сповіді, тут же забувають своє покаяння і продовжують грішити як і раніше. Це відбувається тому, що священики не викривають таких, не відлучають їх від церкви, боячися втратити частину прибутків. Вони не зацікавлені навчати прихожан. Бо знайдуться такі, які звернуть увагу на відхилення від істини, від волі Божої і вимагатимуть дотримання заповідей Христових.


Ще одне цікаве дослідження

Деякі особи відмовляються йти у зібрання, пояснюючи це тим, що у церквах є грішники, або священики, які ведуть себе не достойно вчення Христового. Але ж церква це зібрання учнів Іісуса Христа, це своєрідна школа навчання праведності, очищення від гріхів. А у школі є і перший клас і десятий. У кожному класі є відмінники, середняки й відстаючі. Є, також і різні учителі — від Бога і ті, що випадково зайняли це місце… Тому, ви мусите усвідомити власну мету, чого ви йдете до церкви? Хочете навчатися, то вчіться і не вдавайтеся до осудження інших. Вони також, поки що очищаються і для того й прийшли у зібрання (церкву). Насправді — очищення, це постійний рух від гріхів до праведності, рух на удосконалення людських душ, який і називається праведністю.

Усвідомте свою мету

Наприклад ви прийшли спасатися від власних гріхів, то вчіться по слову Божому, а церкву використовуйте для власного очищення від гріхів. Це подібно до того, якби ви рушили в дорогу і заходячи в автобус чи поїзд, не виясняєте те, який водій чи машиніст вас буде везти і які пасажири будуть поруч… Головне, що це водій і він доставить вас у призначений вами пункт. Як вам поводитися в транспорті, то вже більше залежить від вас. Уявімо, що у цьому автобусі прийнято курити та лихословити, зробіть зауваження, порушнику, якщо не допомагає — водію, якщо водій не вирішує конфлікту, а ще й сам бере участь у неподобствах, вийдіть від нього і пересядьте в інший автобус.

Наприклад ви, маючи знання істини прийшли у зібрання віруючих, то мусите пам’ятати, що тут хтось із служителів так попрацював, що люди прийшли і навчаються. Якщо вам здається, що не так, тоді скажіть про це священику, але не руйнуйте зібрання, не намагайтеся будувати на чужому фундаменті. Створіть своє зібрання, запросіть людей і навчайте правильно, по істині!

Очищення від гріхів може включати в себе досить різні сторони життя людини.

Візьмемо наприклад святкування днів народження.

Дні народження і подарунки

Хто святкував  той знає

чим супроводжувалося це дійство?

І у бідного і в заможного, день народження є у кожного…

Ну і що? Як правило це привід до пиятики, гріхів…


Ось що говорить слово Боже про святкування днів народження

 В час же святкування дня народження Ірода, він…  послав відсікти Іоану голову в темниці… Євангеліє Матвія 14.6-10.

На третій день, день народження фараона, зробив він бенкет для всіх слуг своїх… а головного хлібодара повісив… Книга буття 40. 20-22.

  Іов говорив: ” можливо сини мої згрішили… бо сини його сходились роблячи бенкети кожний у своєму домі, у свій день. Книга Іова 1.4-5.

Здоровий глузд підказує:

 Якщо Господь Христос ніколи не святкував днів народжень, а ні Своїх, а ні чиїхось, не заповідав їх святкувати і святі  Апостоли Його також не брали участі в цих безплідних ділах темряви, то і нам цього не варто робити. Ефесянам 5.11.                               

Здоровий глузд підказує, що святкувати тут нічого! За яке досягнення??? Народились усі — і праведники і грішники. Такі святкування не удосконалюють. Дні народження — пуста  і шкідлива трата часу на їх святкування.


Якщо ви хочете бути християнами, а не тільки такими себе вважати, то поступайте так як Господь поступав, ідіть слідами Його.Як утворюється нечистота?

Як правило, святкування днів народження супроводжується пияцтвом і нечистотою, якщо не зразу, то з часом.

Уподібнюю їх з тими, що ведуть розмову про помірне та культурне споживання алкоголю в суспільстві, яке давно переступило граничну межу алкогольної епідемії.         

…П’яниці… царства Божого не успадкують. 1 Кор. 6. 9.10.

Т.Г.Шевченко писав: „Першу вип’ю – схаменуся, другу вип’ю – стрепенуся, третю  вип’ю – в очах грає, думка думку поганяє!”.  (Хто пиячив, той знає такого роду душевний стан). 

   Український мудрець Г.С.Сковорода, при зустрічі з козаками, промовляв, беручи першу чарку горілки до рук: ”прощай розум, завтра зустрінемось…”.

А він знав ціну слову

Висновки:

А ви витверезіться, як належить, і не грішіть. Бо на сором вам скажу, деякі з вас не знають Бога. 1 Коринтянам 15.34.

І не впивайтеся вином, у якому буває розпуста. Але наповнюйтеся Духом. Ефесянам 5.18.

Ось що говорить Господь про подарунки.

ПОДАРУНКИ

Так говорить Господь: (а я, Михайло, тільки передаю вам; а ви, як християни…?

Корисливий розладнає дім свій, а той, хто ненавидить подарунки, буде жити. Притчі 15.27.

Багато хто запобігає перед знатними, і всякий – друг людині, яка дає подарунки.  Притчі 19.6.

Цар правосуддям утверджує землю, а такий, що любить подарунки спустошує її. Притчі 29.4.

Утискаючи інших, мудрий стає глупим, і подарунки псують серце. Екклезіаст. 7.7.

Князі твої законопорушники і спільники злодіїв; усі вони люблять подарунки і ганяються за мздою… Ісаї 1.23.


Звідки береться горе?

Горе тим, які зло називають добром, і добро – злом, темряу вважають світлом, і світло – темрявою, гірке вважають солодким, і солодке – гірким!

  І ще: Горе тим, які мудрі у своїх очах і розумні перед самими собою! Горе тим, які сміливі пити вино і сильні готувати міцний напій, які за подарунки виправдовують винного і правих позбавляють законного!  Ісаї 5. 20-23.

Усім блудницям дають подарунки… Ієзекиїль 16.33.

Нечестивий бере подарунки… Притчі 17.23.

Звідки ростуть корені звички до подарунків ( до дармового, як сир в мишоловці, яке в принципі, ніколи таким не буває!), чи не з дитинства? 


Добре відомі нам випадки з подарунками

Лукавий чиновник бере з суспільного бюджету кошти, купує пайки і роздає начебто від себе ПОДАРУНКИ. Ті, що не відрізняють „лівої руки від правої”, і добра від зла, потім голосують за нього і обирають такого главою і над собою, і над тими „мудрими”, які ратують за подарунки, та всіляко ними захоплюються, і більше того – схиляють інших любити подарунки. Часто, святкуючи свої дні народження, начальники спонукають тим самим підлеглих, давати хабарі. Скільки кінофільмів про це говорять?

Так належить поступати

Ти ж, коли справляєш обід або вечерю, не клич друзів твоїх, ні братів твоїх, ні родичів твоїх, ні сусідів багатих, щоб і вони тебе колись не запросили і не одержав ти відплати. 13 Але, коли справляєш званий обід, клич убогих, калік, кривих, сліпих, 14 і блаженний будеш, бо вони не мають чим віддати тобі; віддасться ж тобі у воскресіння праведних.  Луки 14.12-15.

Правда ж, що у нашому народі так не прийнято, немає такої традиції і практики? І так, багато в чому, живе наш народ і думає, що він православний… Помилка трагічна.

Написано «І не беріть участі в безплідних ділах темряви…».

Висновок

Каятися треба, друзі мої і припиняти участь свою в лукавих традиціях.

12. 2009. Вибрав з Біблії – Михайло.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: