Menu Categories

3D концепція удосконалення України.

30 Серпня, 2020 at 4:56 pm Category: 3D концепція Tags: Comments: 0 Views: 1080

Удосконалення України можливе тільки через створення осередків нових людей. 3D концепція допоможе нам у цьому.

Такі осередки утворюються з числа добровольців України, які удосконалюються в об’єднанні з подібними собі людьми і здатні Dумати, Dіяти, Dосягати.

Їхні головні засади: Совість, Честь, Справедливість, Істина і через них – досягнення Божої любові.

Такі люди очолять рух на створення України, як держави – активних, порядних, чесних громадян. Такими вони уявлялися на Майдані, ми таких хотіли бачити.
Першим їх кроком є здатність розуміти власні недоліки, бажання досягнення мудрості та обернути здобутки Майдану на благо всіх українців. Це нова еліта.

Новій еліті варто пам’ятати – в українському суспільстві сильну владу має дух егоїзму… Він стояв і стоїть головною перешкодою в удосконаленні України.

3D концепція = Dумати, Dіяти, Dосягати.

Початком їх мудрості мусить бути страх вчинити що б то не було проти власної совісті, а характерною рисою – любов до співгромадян, до України та української мови.

Головними духовними якостями цих людей є:

– Непохитна віра у перемогу любові над злом,
– Здатність постійно творити добрі справи,
– Поміркованість в усіх своїх вчинках,
– Стриманість у час важких випробувань,
– Терпіння до недосконалості оточуючих.
– Утримання від неприродних манер поведінки (розпусти, вживання алко та наркоречовин, шоурозваг, любостяжання, убивства душ людських, усякої неправди, створення ідолів та кумирів, нанесення шкоди природі),
– Любов до людей та здатність до самопожертви заради їх удосконалення,
– Повага до своїх батьків, турбота про домашніх та подружня вірність.
– Постійний труд над власним удосконаленням і висока відповідальність.

Це головні якості концепції створення нової України.

Тільки такі формування мусять стати у проломі, який утворився в Україні.
Суспільство, у якому не набереться достатньої кількості таких представників 
мусить бути самознищеним своїми ж вадами, а саме такими як: (Корупція, зрадництво, зовнішні впливи агресивних сусідів, невігластво, тупість та жадібність окремих осіб, їх егоїзм, лукавство, підступність, хабарництво, зло, легковажність, гордість, блуд, підлабузництво, цинізм, обмани і самообман, убивство власних дітей (аборти, та інші протизачаточні засоби), пияцтво, куріння та наркотики, безвідповідальність, лінощі, байдужість та відсутність культури поведінки, знищення природи і таке інше).

Осіб, які навмисне і свідомо творять зло, слід виховувати законом, покараннями, аби вони знали, що грішити їм не вигідно. Що, робити шкоду ближньому – це, в першу чергу, зробити її собі й притому, покарання мусить бути вагомим. Робиш зло – отримаєш удвоє більше зла.

У самоорганізованому таким чином суспільстві, мусить бути активована вище проголошена ідея тактичного керування для кожної особистості.
Стратегічна мета для усього суспільства є – досягнення національного блага для усіх членів цього суспільства при розумному балансі захисту їх прав та контролю виконання ними громадянських обов’язків. (Це обов’язкова умова!).

Причому, виконання обов’язків є невід’ємною умовою при розгляді питань щодо захисту прав громадянина і навпаки. Отже, виключається незаконне збагачення.
Механізми реалізації відповідальності повинні бути адекватні результатам здійснення контролю за діяльністю кожного громадянина і створюються на радах громад.

Таке суспільство подібне єдиному, цілісному, здоровому організму,  в якому все цінне, все потрібне і все працює на удосконалення.

Прочитав – передай далі і дій!

Орієнтовна        СТРУКТУРА УПРАВЛІННЯ

Вища рада довірених осіб Майдану, складається з достойних представників усіх областей вільної України, обраних на Майдані
і підзвітна нижчому колу, яке складається з представників усіх областей, обраних на обласних виборах.

Кожна обласна рада, підзвітна колу представників районів цих областей.
Кожна районна рада, підзвітна колу представників сільських громад.
Кожна сільська рада, підзвітна сільській громаді.

Акцент

Моральні якості представників управлінського апарату мусять бути найвищими і незалежними від жадібності до багатства та від духу диктаторських проявів.
(Це своєрідні аскети по духу, з вище описаними духовними якостями. Інші, в управлінні, тільки шкодитимуть).
Суспільство, у якому не набереться достатньої кількості таких представників – мусить бути самознищеним своїми ж вадами.

Розпочинати через покаяння

Щоб розпочати нове життя, більшість активного суспільства, усвідомивши свої вади, мусить покаятися, і більше їх не повторювати (без віри в Іісуса Христа і Його вчення – зупинити в собі ці прояви не вдасться, «бо немає іншого імені під небом, даного людям, яким належало б спастися нам». Тому пропоную скористатися Його вченням для спасіння української нації). Хто готовий пожертвувати собою ради України?
(І не плутайте фарисейське “православіє”, на зразок московського, з істиною Божою. Вони майже не мають нічого спільного між собою. Хіба що назви та присутність Євангелія на столі священика. Дуже багато перекручень та відхилень від істини у “православії”).

Будьте пильними

Дивіться по ділах і результатах служіння представників віри. Дивіться здоровими, відкритими очима. Бачите збагачення, об’їдання, хамство, шикарне життя служителя? Це вовк в овечій шкурі! Не поступайте так і не ходіть за таким. Шукайте служителів Божих, таких, яких вам совість ваша покаже, котрі кращі за вас, совісніші…

Вивчайте Новий Завіт і по можливості – не покладаючися на волю і вплив людей, а тільки на своє розуміння істини, самотужки, поступово освоюючи слово Боже.

Потрудіться вчитися!!!

Хай же Бог і Отець всіх нас благословить на нове життя.
Мир вам і благодать Господа нашого і Спасителя Іісуса Христа, через Якого дано нам усе потрібне для життя і благочестя.
Остерігайтеся ідолопоклонства.
Друзі, без перемін в собі, не досягнути перемін у суспільстві, бо воно складається з нас.

Отже, поставлена мета досягається трудом, вірою, надією і любов’ю.

28 квітня 2016 р. (корекція 20.11.2017 р.). Михайло Павлик.

Сайт: myhayl.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: