Меню Рубрики

Церква-домовина в Україні

UA.NEWs 21 грудня, 7.27 в Українських новинах. Ukr.net

Томос для ПЦУ (для православної церкви України) – влучив у «десятку» п’ятої колони в Україні,  вона і є церква-домовина.

Стоїть в селі Суботові,

На горі високій,

Домовина України,

Широка, глибока.

Ото церков Богданова.

Там то він молився,

Щоб москаль добром і лихом

З козаком ділився… Т.Г. Шевченко


…Так сміються ж з України
Стороннії люди!
Не смійтеся, чужі люде!
Церков-домовина ,
Розвалиться… і з-під неї
Встане Україна.
І розвіє тьму неволі,
Світ правди засвітить,
І помоляться на волі
Невольничі діти!… Т.Г. Шевченко.


   Ще тримається церква-домовина в Україні… Чіпляється за Україну, як реп’ях поганий, уся забруднена політикою, фарисейством попів — дволиких Янусів, брехнею, дружбою зі світом цим…

    В Українській православній церкві Московського патріархату повідомили, що не планують своє перейменування згідно з новим законом №5309. УПЦ МП не бачить для цього підстав. Про аргументи проти розповів прес-секретар УПЦ МП архієпископ Климент, передає Громадське.
«Мені здається, цей закон до нашої церкви ніякого відношення не має, так як ніяк ніде не прописано, що ми маємо відношення, субординацію, управління з якимось закордонним центром, де є держава-агресор. У нашій церкві немає ніяких підстав змінювати назву відповідно до цього закону, тому що наш керівний центр не знаходиться в державі-агресора. Це, напевно, про когось іншого», – заявив Климент. (Сам себе викрив і оком не змигнув!).


Клименту «здається» чисто по-російськи.

Так само «здавалося» Путіну, що російських військових (зелених чоловічків), у Криму немає… Це вершина цинізму і нахабства. Насправді ж центр УПЦ МП у Москві й Климент молиться за кагебіста Гундяєва (Кирила), а гроші з приходів в Україні, надсилає до держави-агресора! Це і є церква-доломина. Чи не так?

Прогнила підлога у московській церкві-доломині і хто заходитиме в неї — провалиться у темряву зовнішню, там де плач і скрегіт зубів. Кирилу (Гундяєву) каятися треба, та вряд чи почує він застереження… Багато нагрішив…

І в українських «православних» церквах МП ведеться пропаганда проти України.

Насправді чиниться розкол суспільства за релігійними переконаннями.

Політолог Олександр Леонов: Московський патріархат більше не має права називатися «Українська православна церква»
17/12/2018
196

20 грудня Рада ухвалила закон про перейменування УПЦ Московського патріархату. Документ вносить зміни в ст. 12 ЗУ «Про свободу совісті та релігійні організації». Тепер назва релігійної організації, яка має свій центр у іншій країні, не може містити у назві приставку «українська».


Ось так само ще і з російською мовою в Україні розібратися б, та виявити її як найбільшого московського агента в Україні… Дай Боже так відбутися.

А ще б звільнити мешканців України від подібного московській церкві лукавства, егоїзму (мне комфортно, я и говорю на русском), від наслідків зґвалтування душ українців московщиною, яничарства, зрадництва, байдужості та безчестя…

А насадити в Україні: ЧЕСТЬ, ДОСТОЇНСТВО, ПРАВДУ, ІСТОРИЧНУ СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ВІДНОВИТИ Й УКРІПИТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ І ВЛАДУ.

Жаль, що мову російську так не можна зобразити як цих фарисеїв на фото…

Радіо Свобода Daily: новий закон зобов’язує УПЦ (МП) змінити назву
21 Грудень 2018, 07:00
• Радіо Свобода

По суті — нічого не змінилося за 2 тисячі років.

Як у часи першого приходу Іісуса Христа первосвященики з Іродом діяли заодно, так і тепер. Амінь.

Так Церква відокремлена від держави? Від Кремля? Від Путіна та Кирила (Гундяєва)?

Це та церква-домовина, що в Україні. Сидять фарисеї української «православної» у первосвященика і його царя-ірода на прийомі.

Дивіться, як «школярі» сидять перед «учителями». Схоже?

Тільки сліпий не побачить… Ось вона Церква — домовина!!!
________________________________________


Довоєнна фотографія, Київ, 27 липня 2013 року. Московський патріарх Кирило (ліворуч), президент Росії Володимир Путін (другий зліва), а напроти учасники синоду УПЦ (Московського патріархату), серед яких митрополит Онуфрій (другий справа).
(Митрополит Онуфрій займав чин патріарха в Києво — Печерській лаврі).
Саме розташування осіб на фото, говорить про ієрархію присутніх…

Государственные награды и поощрения

КГБ-иста Гундяева от царя Ирода и его слуг.

https://tsn.ua/ukrayina/predstoyatel-pcu-epifaniy-zustrivsya-z-glavoyu-upc-mp-onufriyem-1342533.html — Відкрийте і побачите спадковість.

Чом не «закадычные» друзі? На заходах «победобесия» в Україні благословенних російськими політиками 9 травня 2019 р.

Разом з тим, стурбувався чомусь Філарет… Вирішив знову очолити УПЦ Київського патріархату… Чому? Побачив власну помилку у виборі свого правонаступника? 

Українці, відкрийте очі на фарисеїв російської «православної» церкви.

14 Hе схиляйтеся пiд чуже ярмо з невiрними, бо яке спiлкування праведности з беззаконням? Що спiльного у свiтла з темрявою? 15 Яка згода мiж Христом i Велiа­ром? Або яка спiвучасть вiрного з невiрним? 16 Яка сумiснiсть храму Божого з iдолами? Бо ви — храм Бога Живого, як сказав Бог: «Оселюся в них‚ і ходитиму в них i буду їхнiм Богом, i вони будуть Моїм народом. 17 I тому вийдiть iз середовища їхнього i вiдлучіться, — говорить Господь, — i не доторкайтесь до нечистого, i Я прийму вас. 18 I буду вам Отцем, i ви буде­те Моїми синами i дочками,» — говорить Господь Вседержитель.  2 Коринт. 6.14.

І не беріть участі в безплідних ділах темряви, але і викривайте. Ефес. 5.11.

 

… упав, упав Вавилон, велика блудниця; він зробився житлом бісів і пристановищем усякому нечистому духові, пристановищем усякому не­чистому й огидному птахові; бо лютим вином блудодіяння свого вона напо­їла всі на­роди, 3 і царі земні любо­діяли з нею, і купці земні розбага­тіли від великих розкошів її.

4 І почув я інший голос з неба, який говорив; вийди від неї, народе Мій, щоб не брати вам участі у гріхах її та не зазнати покарань її; 5 бо гріхи її дійшли до неба, і Бог пригадав не­правди її. 6 Відплатіть їй так, як і вона відплатила вам, і удвічі відплатіть їй за ділами її; у чаші, в якій вона готувала вам вино, приготуйте їй удвічі. 7 Скільки славилася вона і розкошувала, стільки зав­дайте їй мук і скорбот.  Одкр. 18. 2-7.

Закон і віра

Перейменувати УПЦ (МП) в Російську православну церкву240 народних депутатів підтримали рішення зобов’язати УПЦ (МП) вказати в назві свою приналежність до Російської православної церкви.

Йдеться про внесення змін до закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» щодо назви релігійних організацій, які входять до структури релігійної організації, керівний центр якої розташований за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та тимчасово окупувала частину території України.

Закон про перейменування вже направлено на підпис президенту. В Українській православній церкві, яка перебуває в єдності з Московським патріархатом, назвали рішення Верховної Ради щодо перейменування цієї релігійної організації «дискримінацією» і посяганням на свободу віросповідання.

Якщо закон захищає свободу віросповідання, то віруючі вже мають вплив держави і не відокремлені від неї. Їх держава може захищати і чинити тиск… Попереду ще багато роботи…

Христос воскрес, воскресне й Україна!!! Амінь.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: