Меню Рубрики

Ікони (образи)

Ікони (образи)

«Бог вірний, а всяка людина неправдива»
(Тому, все звіряйте по Біблії (через пошук). У тому числі й про ікони (образи).

Мир вам

Наведу вам, шановні, фрагмент листування з радіоведучою Іриною.

Доброго здоров’я Вам, пані Ірино.

Слухав я Вашу ранкову радіопередачу 09.01.2017 р. і вирішив написати листа ось якого змісту:
Як Ви вважаєте, звідки в Україні такі беззаконня?
Я говорю Вам – від невігластва та гріховності її мешканців, від незнання Бога тих 80% від усіх мешканців України, хто хрещений у так званій «православній» церкві. (І тут гібридна війна, звідки власне й бере корені сучасна гібридна війна Росії проти України). Ні, я не помилився, прочитайте роботу «Українські народні пісні» й побачите зразок пагубного навчання народу.
Ваша гостя говорила про ікони (образи). Хто вона у духовному житті?
Ось що говорить Господь:

15 Твердо дотримуйте в душах ваших, що ви не бачили ніякого образа в той день, коли промовляв до вас Господь на [горі] Хориві з середовища вогню, 16 щоб ви не розбестилися і не зробили собі статуй, зображень якого-небудь кумира, що представляють чоловіка або жінку…Второзаконня 4гл. 15 вірш.

І далі: Книга «Вихід» Гл.20. з 3 вірша.

3. « Хай не буде тобі інших богів переді Мною!

4 Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.

5 Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог ревнивий, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, 6 і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей».

Як можна досі не знати, що Бог живе у серцях віруючих??? Що Бог це дух. Бог це любов. Як ви умудрилися все це малювати на папері та дереві??? Невігласи!!!


Господь не повелівав створювати ікон (образів).

Навпаки — забороняє. Читайте уважно Писання.


Щодо ікон (образів) і тих, хто їх створює, так говорить Господь через Св. Апостола Павла у його посланні до Римлян 1 гл. 23-27 вірш:

23 « І славу нетлінного Бога змінили на подобу образа тлінної людини, …».

24 Тому то й видав їх Бог у пожадливостях їхніх сердець на нечистість, щоб вони самі знеславляли тіла свої.

25 Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь.

26 Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне.

27 Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові»
Невже недостатньо цих двох цитат, щоби зрозуміти те, чи образи потрібні для спасіння чи ні?


Людські вигадки стають їм перешкодою на шляху до Бога.

Невже тільки один фрагмент світського життя в Україні – «парад рівності»
представників ЛГБТ (блудників) не доказує істинності цієї цитати?
Господь вчора, сьогодні і завтра один і той же… Отже посилання на сучасний буцім-то розвиток – духовно некоректне.

Отже, фарисеї настільки заплутали людей своїми вигадками, що ті бояться стати у їхніх очах іконоборцями, єретиками… (згадаймо Галілео Галілея, Дж. Бруно, Коперника, як їх осудили першосвященики). Потім ці одинаки виявилися правими, на противагу всім, чи не так?

А належить боятися Бога, а не людину.
Доречі, Марія – матір Господа нашого і Спасителя є матір’ю Сина Людського, але Син Божий народжений від Духа Святого.

Отже, Марія народила Іісуса як людину і не є матір’ю Божою, бо:
Бог є дух, Бог є любов, Бог є світло і немає у Ньому ніякої темряви. Читайте це у 1 посланні Святого Апостіла Івана 1 гл.5 вірш; 4 гл.16 вірш; Євангеліє від Івана 4 гл. 24 вірш.

А ні світло, ані дух, а ні любов; а ні народити, а ні зобразити нікому не вдасться. Фальшивки– ікони (образи) є, але це фальшивки.

Інших визначень суті Бога у Новому Заповіті й усій Біблії ви не знайдете.
Отже, кому і чому варто вірити – байкам і вигадкам лукавих людей чи слову Божому, написаному на папері навічно?


Знайдіть самостійно істинні назви віруючих в Іісуса Христа

Віруючі називаються так: читайте у 1 посланні від Івана 3 гл. 1 вірш. А віра називається по істині так – у посланні Св.Ап. Павла до Пилип’ян 1гл. 27 вірш.
Чому Ви цього не знали?

Я особисто приклав багато сил для вивчення слова Божого, перечитавши двічі усю Біблію, а Євангеліє — близько 20 разів. Чи із вас, учасників передачі, хто подібне зробив? Тоді чому така зневага до труда мого?

В роботі «Євангельські назви» ви знайдете багато назв, яких не знали досі…

А в проповіді: «Не додавати і не віднімати» підтвердження заборони створювати образи та інші самовільні служіння, які не передбачені у слові Божому. Схаменіться і покайтеся у своїх беззаконнях фарисеї та обмануті ними.


Відсутність істинних знань та любові Божої — не рідкість в Україні

Ви навіть мені відповідь дати не спромоглися, а слухачу Петру, який потім поставив запитання про створення образів, взагалі не дали договорити питання… і не відповіли по суті. Хто ви? Ви представники держави, керованої невігласами, корупціонерами та циніками. Чи не так? Ви їм підкоряєтеся за мізерну платню. Ви таким чином берете участь у їх беззаконнях.

Може скажете Філарет і його колеги кращі? Це первосвященик.
Так, Філарет робить велику справу проповіді Нового Заповіту на радіо, але недалеко відійшов від страшної православної «Церкви домовини» (по Шевченку), російського патріархату, бо сам є недавнім вихідцем із неї. Тому і сподіватися від нього сьогодні чогось більшого не приходиться. Інерція тут присутня. Та і визнати свою неправоту дано мало кому…


Кожен дасть відповідь перед Богом за те, що він робив, живучи в тілі — добре чи зле

Ваше незнання істини не звільнює від відповідальності перед Богом, так само, як незнання і невиконання правил дорожнього руху не звільнює від трагічних ДТП. Україну, на її дорозі, чекає ДТП. А ми будемо його учасниками, якщо не покаємося і не будемо знати і виконувати волю Божу (Його заповіді). Доречі вже не 10, а дві плюс близько 1500 тих, які звучать у наказовій формі вчення Нового Заповіту Господа нашого і Спасителя Іісуса Христа.

Те, що Господь заповів, не знаєте і не виконуєте, а те, що навигадували лукаві, неправдиві люди – свято бережете і відновлюєте, бо там трудитися не треба, а тільки розважатися…

На цей раз досить, бо не вмістить ваш розум більше.
(Пропоную скористатися перекладом Біблії Філарета).

10.01.2017 р. Чоловік Божий — Михаїл.

Сайт: myhayl.com.ua

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: