Меню Рубрики

Для тих, що вважаються православними

(Такими, що правильно славлять Бога). Чи насправді це так? Дослідимо…


Головна мета цієї роботи — змістити баланс у бік добра, життя по-Христу, а не за стихіями світу цього.

Для тих, що вважаються «православними».

Прийдіть до Мене, усі струджені та заклопотані, і Я заспокою вас; візьміть ярмо Моє на себе і навчіться від Мене, бо Я лагідний і смиренний серцем, і знайдете спокій душам своїм; бо ярмо Моє благе, а тягар Мій легкий. Цитата.

Якщо ви Мене любите, виконуйте Мої заповіді. Цитата.

Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне. Цитата.

Бо так полюбив Бог світ,
що віддав Сина Свого Однородженого,
щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне. Ів.3.16. (Який хо­че, щоб усi люди спаслися i досяг­ли пiзнання iстини) 1 тим.2.4.

Ім’я Його —  Слово Боже.   Одкровення 19 гл. 13 вірш.


Суд Божий

Бо не послав Бог Свого Сина у світ, щоб Він світ засудив, але щоб світ спасся через Нього. Хто вірує в Нього не засуджується, а хто не вірує, той вже засуджений, що не повірив в ім’я Однородженого Сина Божого. Цитата.

   Суд же полягає в тому, що світло у світ прибуло; але люди більше полюбили темряву, ніж світло, тому що їхні вчинки були лихі, бо кожен, хто робить лихе, ненавидить світло і не йде до світла, щоб не викрилися діла його, тому що вони злі, а хто чинить правду, той іде до світла, щоб діла його стали явними, бо вчинені в Бозі вони. Цитата.
   Тому, відкинувши неправду, говоріть істину кожен ближньому своєму, бо ми один одному члени. Цитата.


Не додавати і не віднімати від Слова Божого

Кожен, хто переступає вчення Христове і не перебуває в ньому, не має Бога; хто перебуває у вченні Христовому, той має і Отця і Сина. Цитата.
… і ось, голос із хмари промовляє: Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав; Його слухайте. Цитата.

   Хто приходить до вас, але не приносить науки цієї, не приймайте його у дім свій, і не вітайте його. Бо хто вітає його, бере участь у лихих вчинках його. Цитата.

   Бажаю, щоби ви, прочитавши написане, звернулися
до чистого словесного молока — до Євангелія.
З лагідністю прийміть всіяне слово, що може спасти ваші душі.
Амінь.

(Курсивом набрані мої коментарі).


Ім’я Іісуса Христа свідомо написане з двома буквами «Іі» в знак високої до Нього пошани, так як це було, наприклад, встановлено Богом до Аврама – Авраам, до Ісака — Ісаак, до Арона – Аарон.


Церква Іісуса Христа — храм Божий.

    Благодать вам і мир від Бога Отця і Господа нашого Іісуса Христа, Який віддав Себе Самого за гріхи наші, щоб визволити нас від злого сучасного віку, з волі Бога й Отця нашого, Йому слава на віки вічні. Амінь.

Що прищепила мені «православна» церква?

Колись, у дитинстві, від помісної церкви, через рідних та близьких я вперше дізнався про Бога: Отця, Сина і Святого Духа. Наставала вербна неділя і бабуся Параска, разом з сусідкою, бабою Софією, йшли до церкви святити вербові прутики… А також дізнався про паску і воскресіння Іісуса Христа «Христос воскрес!» вітали селяни один одного. Молилися перед іконами, били поклони…  Пекли паски, красили яйця, влаштовували застілля, та після освячення паски — розговлялися. Потім, дядьки грали в карти, а жінки, лузаючи насіння під дворами — судачили про своє. Ще я дізнався від них про різдво Христове (засівали, колядували, щедрували, варили холодець, кутю і тому подібне). На хрещення хрестили воду, свічкою виводили хрести над покуттям, а крейдою на дверях та воротах. Я чув від моїх бабусь і діда Петра, що Іісус Христос дав ключі Царства Небесного Апостолу Петру і він з ними стоїть на воротах раю… А ще я дізнався про свято «Зеленої неділі». Красиве язичницьке свято з квітчанням хати лепешником, любистком, полином та клеченням (гілки береста, які засовували за сволок…). Багато обрядів, а істини майже не знали… Насправді це був вінегрет, суміш язичницьких обрядів з християнськими назвами… Довго я ще потім розбирався що є що. А хто мусив навчити своєчасно і вірно?

Посвята

    Молю Господа Бога мого викласти вірно, ті міркування, про які спонукає мене Дух Святий, і в якому біль серця мого, і любов, і ревнощі за ближніх моїх, людей простих, які не знають істини, які часто служать не Богу, а ідолам , ще з часів язичницьких; які не вміють відрізняти істину від неправди, духовне від душевного, живе від мертвого, світло від темряви, Бога від ідола і сатани, і називаючи себе «православними» — приймають бажане, за дійсне. (Ось, Я зроблю, що із сатанинського зборища, з тих, які кажуть про себе, що вони юдеї, але не такі, а обманюють). Я з дитинства їх знаю і люблю любов’ю сина і, отримавши пізнання істини з Євангелія від Бога, за них нині, покладаю душу свою в ім’я Іісуса Христа.

(Для тих, хто в омані, в невіданні або в пошуках істини — для їх порятунку.)
Благослови мене Господи Іісусе!


Отже, щоб знали ви волю Божу та пізнали вчення Іісуса Христа:

Про істинні назви віри та Церкви Божої.

Про церкву Христову.
Про ідолопоклонство.
Про одяг праведності.
Про поклоніння Отцю у дусі та в істині.
Початки науки Христа, про хрещення.
Про покаяння.


Схильність людей перекручувати істину

Слово ваше хай буде завжди з благодаттю, приправлене сіллю, …
Св. Апостол Павло у своєму переданні, в посланні до Галатів, добре сказав для тих, хто помиляється і інших вводить в оману:
Дивуюся, що ви від Того, хто покликав вас благодаттю Христовою, так скоро переходите, на інше благовістя, яке, доречі, не інше, але є люди, що вас бентежать, і хочуть перевернути Христове благовістя. Але якби й ми або Ангел з неба зачав благовістити вам не те, що ми вам благовістили, нехай буде анафема. Цитата.


У дійсності ж:

    У наших помісних церквах це спостерігається часто — перетворюють істину, порушуючи заповіді. Всі передання, необхідні для отримання життя вічного, є в Євангелії. Св. Апостол Петро каже: Благодать вам та мир хай примножиться в пізнанні Бога й Іісуса, Господа нашого. Як від Божої сили Його дано нам все потрібне для життя і благочестя, через пізнання Того, Хто покликав нас славою та чеснотою, якими даровані нам цінні та великі обітниці, щоб через них ви стали учасниками Божого єства, утікаючи від пануючого у світі розтління похіттю.  Цитата.


   Віра – євангельська! Пилип’ян 1.27. Ми — діти Божі. 1 Івана 3.1.

Дивіться, яку любов дав нам Отець, аби ми були і називалися дітьми Божими.
І ще: народ Божий, народ святий, взятий у спадок і т.д. Цитати.
Віруючі в Іісуса Христа ще здавна називаються християнами. (В Антиохії почали називати їх християнами). Діян. 11.26. 1 Петра 4.16. Цитати.
Святий Апостол Павло застерігає у 1 Коринт. 4.6:
Щоб ви навчилися від нас не мудрувати понад те, що написано і не величалися.


Про церкву Христову.

У Євангелії зовсім інші поняття про церкву ніж у «православній» церкві… Істинна Церква Божа будується із душ віруючих, з їхніх тіл і наріжним каменем у ній є Христос.

«Тіло Христове є Церква Його, і Він є глава тіла Церкви». Ефес. 1.22-23. Колос. 1.18.

«Ми члени тіла Його, від плоті Його і від костей Його».  Ефес. 5.30.

«Тіла ваші, то члени Христові».  1 Кор. 6.15.

«Бо тіло не є один член, а багато. (У Отця Мого осель багато)». 1 Кор. 12.14.

«Хіба не знаєте, що ви храм Божий, і Дух Божий живе в вас? (Якщо тільки Дух Божий живе в вас) … бо храм Божий святий, а цей храм — ви». 1 Кор. 3.16.17.

«Вселюся в них… і буду їм Богом, а вони будуть Моїм народом». Цитата.

16 щоб дав вам, за багатством слави Своєї, мiцно утвердитися Духом Його у внутрiшньому чоловiковi, 17 вiрою вселитися Христовi в серця вашi,… Ефес. 3.16,17.

Як говорить Писання: «В домі Отця Мого осель багато. А якби не так, то сказав би: Я йду приготувати місце вам». Івана 14. 2,3.

Іісус сказав: «Хто любить Мене, той дотримується слова мого; і Отець Мій полюбить його, і Ми прийдемо до нього, і оселю закладемо в нього». Ів. 14.23.

… бо Царство Боже всередині вас є. Лк. 17.21.

Нагадую, що йдеться мова тільки про дітей Божих (хрещених у воді в покаяння

та Духом Святим).

Доки не залишите старого, не будете Христовими

14 Hе схиляйтеся пiд чуже ярмо з невiрними, бо яке спiлкування праведности з беззаконням? Що спiльного у свiтла з темрявою? 15 Яка згода мiж Христом i Велiа­ром? Або яка спiвучасть вiрного з невiрним? 16 Яка сумiснiсть храму Божого з iдолами? Бо ви — храм Бога Живого, як сказав Бог: «Оселюся в них‚ і ходитиму в них i буду їхнiм Богом, i вони будуть Моїм народом. 17 I тому вийдiть iз середовища їхнього i вiдлучіться, — говорить Господь, — i не доторкайтесь до нечистого, i Я прийму вас. 18 I буду вам Отцем, i ви буде­те Моїми синами i дочками,» — говорить Господь Вседержитель. 2 Коринт. 6.14.

Як позбутися неправди?

«Хто не любить Мене, не дотримується Моїх слів». Амінь. Цитата.

    А як можна дотримуватися слова Його, не знаючи слова Божого, яке передане нам Іісусом Христом? Без знання істини не можна влаштувати у собі дім духовний.

«Усякий бо дім влаштовується кимось; а Той, хто влаштував усе — є Бог». Цитата.

«А Христос — як Син, у домі Його. А дім же Його — ми, коли тільки прагнення і надію твердо збережемо аж до кінця». Цитата.

І ще написано: «Дім Мій — дім молитви». І ще: «моліться невпинно«. Цитата.


У храмі Божому служіння  молитвами — цілодобове

    Себто, у вас, в живому храмі, мусить проходити постійне служіння Богу у молитвах.  Без хрещення Духом Святим, молитися невпинно — неможливо. Це можливо тільки Богу.
Але ви не по плоті живете, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. Якщо ж хто Духа Христового не має, той і не Його. А коли Христос у вас, то тіло мертве для гріха, але дух живий для праведності. Цитата.

Христос, Який є образом Бога невидимого, народжений перш усякого творіння; Бо Ним створено все, що на небесах і що на землі, видиме й невидиме, чи престоли, чи то панування, чи начальства, чи то влади, усе через Нього й для Нього створено, увійшов не в рукотворне святилище, за образом істинного влаштованого, але в саме небо, щоб з’явитися тепер за нас перед Божим лицем. Нагадую: «Вселюся в них і буду їм Богом,Зверніть увагу, куди вселиться Бог… А в вас він вселився? Є якісь ознаки?


Так говорить Господь

«Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе і не вимагає служіння рук людських». Діян. 17.24. Цитата.
Так говорить Господь: «небо — престол Мій, а земля — підніжок для ніг Моїх де ж побудуєте ви дім для Мене, і де місце Мого спокою?». Цитата.

Якщо ми знаємо, що Бог вселився всередину нас, тоді виникає запитання: «Що таке небо?»  (У серцях ваших).  «Господа Бога святіть у серцях ваших…» Цитата. 

«Бо усе це створила рука Моя, і так все це сталося», говорить ГосподьЦитата.
«А ось над ким Я зглянуся:
на смиренного та на враженого духом, і на тремтячого над Моїм словом». Цитата.


    Отже, Писання говорить, що Бог не живе в храмах рукотворних, кам’яних, які у вірі «православній » називаються повсюдно — церквами і храмами Божими, таким чином, закриваючи від дуже багатьох, істинний сенс цих слів. Так люди вводяться в оману в тому, де і як потрібно вклонятися Богу. Будуйте із себе дім духовний, говорить св. Ап. Петро. Цитата.

   Знову мова йде про нас, увірувавших і хрещених водою, Духом Святим і вогнем.   Усе це треба знати, розуміти і дотримуватися…

«Бо храм Божий святий, а цей храм — ви». Цитата.
(Невже так складно побачити те, що очевидне???)
Чому ті, що вважають себе «православими» (такими, що правильно славлять Бога), не знають цих елементарних понять. Оце так правильно славлять???Про істинне поклоніння Богу

Іісус каже: «повір Мені, що надходить час, коли ні на горі цій, ані в Єрусалимі будете вклонятися Отцеві». (До цих пір багато шанувальників їздять, наприклад в Єрусалим, оглядати святині і поклонятися їм). «Ви не знаєте, чому кланяєтеся, а ми знаємо, чому вклоняємося, бо спасіння від юдеїв. Бо не той юдей, що є ним назовні, … але той юдей, що внутрішньо такий, … і йому похвала не від людей, але від Бога».
Чи багато хто знає про те, що:
«… настане час і вже настав, коли справжні поклонники будуть поклонятися Отцю в дусі та в істині, бо таких поклонників Отець шукає Собі». Цитата.
Істину, істину кажу вам: «Бог є дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні вклонятися в дусі та в істині».  Цитата Івана 4.23.


Може ви не знаєте, що означає слово Бог?

Бог є дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні вклонятися в дусі та в істині.
Бог є любов.  Цитати.

Бог є світло і немає в Ньому ніякої темряви. Цитата.


Увага!

Хто може зобразити дух, світло і любов? (А ікони – то є явище явно противне цьому розумінню і прямо противне другій із десяти заповідей!). Як цього не побачити???
Написано: «Господеві Богові твоєму вклоняйся, і Йому одному служи».

    Господь говорить: «Твердо тримайте у душах своїх, бо не бачили ви жодного образа в той день, коли говорив Господь до вас на [горі] Хорив із середини вогню, щоб ви не розбестилися і не зробили собі ідола на подобу якогось боввана, що уподібнюються чоловікові або жінці».
Отже, «ми, бувши родом Божим, не повинні думати, що Божество подібне до золота, або срібла, чи до каменю, твору мистецтва чи людської вигадки».
Тому, залишаючи часи незнання, Бог тепер усім людям наказує, щоб скрізь каялися».


Покаяння і життя по Євангельських заповідях

   «Жадайте чистого словесного молока» — передає нам св. Апостол Петро.
Нагадую ще раз: Св. Апостол Павло вчить, подаючи приклад для наслідування: «… щоб ви навчилися від нас не мудрувати понад те, що написано, і не надималися один перед іншим».

   Самого Іісуса спокушував диявол і Іісус під його впливом був взятий на високу гору, на крило храму. Але Іісус не виконав волі диявола, але прогнав його словами:

«Відійди від Мене сатано…». Чудовий духовний зразок захищатися…

Спокушаючи Іісуса, диявол бере Його на досить високу гору і показує Йому усі царства світу і славу їх, і каже Йому: «Це все Тобі дам, якщо впадеш і мені Ти вклонишся!». Тоді каже до нього Іісус: «Відійди від Мене, сатано! Бо написано: Господеві Богові твоєму вклоняйся, і Йому одному служи. Тоді залишає Його диявол, і ось Ангели приступили й служили Йому». Цитата.


Ікони — зображення

    У православних храмах перебувають всякого роду зображення, перед якими, впавши, поклоняються люди (ікони золоті і срібні). Написано: «Бог наш на небесах; творить все, що хоче. Їхні ж божки — золото і срібло, справа рук людських. Є у них уста, й не говорять, є у них очі, і не бачать, мають вуха й не чують; є у них ніздрі, але не нюхають; є у них ноги, але не ходять, і вони не створюють голосу гортанню своєю.
Хай будуть подібні до них ті, хто їх виробляє, й ті, що надіються на них».

   Також написано: «Вони, дивляться і не бачать і, слухаючи, не чують, і не розуміють. І над ними збувається пророцтво Ісаї, яке промовляє: Почуєте слухом — і не зрозумієте, і очима дивитися будете — і не побачите, Загрубіло бо серце людей цих і вухами своїми насилу чують, а очі свої зімкнули, і не побачать очима й не почують вухами, і не зрозуміти їм серцем, і не навернутися, щоби Я зцілив їх». (Це і є — сліпонароджені!).

   І про тих, що поклоняються образам написано: «І славу нетлінного Бога змінили на подобу образа тлінної людини. Вони замінили істину Божу на неправду, і поклонялися, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь».


Тепер про звання істинні та фарисейські

(Про перекрученя у вірі)

     Господь, коли був у плоті, відповів учневі, (який назвав Його — Учитель Благий):
«що ти називаєш Мене благим? Ніхто не благий, окрім Бога Самого».
(Не те, що Богом, але навіть і благим Він не дозволив Себе називати, будучи у плоті,
а православні священики беруть на себе назви — блаженніший, святійший? …). Але деякі священики так не чинять, а служать Господу всім серцем, розумом, душею і всією силою своєю. (Правду кажучи ще таких не зустрічав у «православній» церкві…).


   Сіті диявола і сатани

    У «православній» церкві, поклонятися іконам, нас вчать зрозумілою для нас мовою, додаючи в своїх проповідях передання старців, постанови з «православного Закону Божого», а Євангеліє читають — старослов’янською, та ще й співуче — незрозумілою для нас мовою. Церква повчання в істині не отримує.

     Написано: «віра від слухання, а слухання через Слово Христове». А якщо ми слухали і не розуміли, то яка наша віра?
Нам важко було відрізнити істину від цих домішок, не знаючи істини. І зійшли плевели, (люди запам’ятали і почали виконувати перекази) а доброму насінню, в цьому терені, вже важко буде зійти і дати свій плід. Таким чином, сатана усуває заповіді Божі своїми переказами, засіваючи уми людські плевелами, ставлячи в них печатку свого вчення, яке важко відрізнити від істинного, для тих, хто не прийняв любові істини, щоб їм спастися.


Погибель лукавих і нечестивих

«І за це Бог пошле їм дію омани так, що вони будуть вірити неправді, щоб стали засуджені всі, хто не вірив істині, але полюбив неправду».
«Горе вам, законникам, що ви взяли ключ розуміння; самі не увійшли і тим, хто хотів увійти, перешкодили. Ви дієте з волі сатани — князя, що панує у повітрі, духа, що діє тепер у неслухняних, що живуть за звичаями світу цього» (по його традиціях і звичаях, які встановлені людьми).

Написано: «Бог правдивий, а всяка людина неправдива».
І ще: «у невидимому Його, вічна сила Його». У невидимому ж!!!
Немає заповіді — поклонятися іконам або перед іконами (які видимі) і виконувати перекази і традиції старців що, як кукіль в полі вкорінюються, не даючи місця доброму зерну, заглушаючи його, але нам потрібно перебувати у вченні Святих Апостолів, переданому нам Іісусом Христом від Отця Небесного.


«Православні» у поклонінні ідолам є не першими:

«Аарон зробив золотого тільця, і народ поклонявся тільцю, а потім сіли, щоб їсти та пити і встали бавитися, …» викликавши ревнощі і гнів Божий.

Язичницькі традиції та свята в «православ’ї »  успішно замінюють істину.
Також і в нашому, «православному » народі, прийнято в свята, пити і всіляко розважатися: фарбувати яйця, випікати пишні хліби для насичення плоті, упиватися і об’їдатися, дотримуватися численних обрядів, переказів і свят. Також їдять кров (кров’янку), (заборонено ж!), ідоложертовне, пиячать, курять, лихословлять, крадуть, і церква їх не викриває. Так вони, за таку віру горою стануть, і побити, і вбити готові, не знаючи істинної любові. Хто повинен їх вчити, а якщо не коряться слову — викривати? Ті, хто їх хрестив — у першу чергу.

Бо Господь звелів йти і навчити, хрестячи їх … (Спочатку йти, потім навчити, а потім – хрестити). Зверніть увагу на послідовність дій). (А хіба можна навчити немовля???)
Але п’яниці й ідолопоклонники Царства Божого не успадкують! Священики (православні) разом зі своїми хрещеними дадуть відповідь перед Богом.


Виправляйтеся

«Але ви, протверезіться як повинно і не грішіть. Бо не можете пити чаші Господньої та чаші демонської; не можете бути спільниками столу Господнього й столу бісівського». Так говорить Господь: «Беззаконня — і святкування».


Святкування (видовища)

«Новомісяччя ваші й усі ваші свята ненавидить душа Моя; вони стали Мені тягарем; Мені важко нести їх … І зненавидів беззаконня». Цитата.
Таким чином, це явне поклоніння ідолам.
«Бо то, тільки переступи ваші відокремлювали вас від вашого Бога, і ваші провини відвертали обличчя Його від вас, щоби не чути». Цитата.

«І зберуться перед Ним усі народи; і Він відокремить одних від інших, як відділяє вівчар овець від козлів; І поставить Він овець праворуч Себе, а козлів — ліворуч. Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: Прийдіть, благословенні Отця Мого, успадкуйте Царство, уготоване вам від створення світу. (А козлів викине до зовнішньої темряви, там де плач і скрегіт зубів)». Цитата.


Видиме тимчасове, а невидиме вічне. Цитата.

Зображення Господь заборонив створювати. Ви це знаєте?
Написано: «Сила Його в невидимому». Чуєте? У невидимому. А ікони — видимі!!! Обман!
А зображення і обряди — пожадливість очам, привабливі видовища якими притягують до себе, заманюють заблукалих служителі цих видовищ. А треба читати, вивчати Євангеліє і виконувати Його заповіді.

    Знаю, від продажу ікон, хрестиків, свічок і іншого начиння, православна церква має великі прибутки. Щоб люди купували ці неподобства, в церкві вчать, мовляв, вони мають силу духовну, необхідну для порятунку.
Отже, прибуток, гроші, так само як і у срібляра Димитрія, який робив срібні храми Артеміди і забезпечував художникам чималий прибуток і від цього ремесла залежав їх добробут. Це їхній скарб.

«А де скарб ваш, там і серце ваше. Господь, увійшовши до храму, почав виганяти продавців і покупців, кажучи їм, написано: «Дім Мій – дім молитви».  Хіба в такому серці поселиться Господь? НІ !!!  Ніколи! Там Дух Святи не поселиться!


Насправді, у «православ’ї», попи дружать з мироправителями світу цього…

А дружба священиків «православної» церкви з мироправителями земними змушує згадати написане:

«З нею розпусту чинили царі земні і вином розпусти її впивались мешканці землі». Цитата.  Іісус так не поступав.
Навпаки, написано: «Дружба зі світом є ворожнеча проти Бога».
«Не обманюйтеся, погані товариства псують добрі звичаї». Цитата.


Фальшиве хрещення вкрай небезпечне

Св. Апостол Павло вчив Тимофія не накладати рук ні на кого квапливо, щоб не бути учасником у чужих гріхах.
У православній церкві хрестять, (як правило немовлят), не навчаючи заповідями Господніми і люди залишаються у невіданні, й у помилках з покоління в покоління, беручи участь в придуманих обрядах, що не дають плоду до життя вічного. Багато хто переконаний, що вони вже хрещені, не знаючи, що хрещення це не обряд, але покаяння в гріхах своїх, як і написано: «Принесіть гідний плід покаяння».

   Розмірковуючи тверезо, за Писанням, переконуємося, що покаятися може тільки повнолітня людина, свідома у своїх діях і, усвідомлюючи, що вона обіцяє при цьому Богу добре сумління. Зверніть увагу, Іісус христився в 30 років. Єв. Луки Гл. 3:23
Таким чином, сатана захоплює душі людські, найчастіше ще з раннього дитинства, хитро, під приводом хрещення.


Ідолопоклонство

Наш «православний» народ має звичай дотримуватися днів поминання померлих (зазвичай зі спиртними напоями) як по домівках, так і на кладовищах.
В Писанні написано: «яка користь ідолу від жертви? Він ні їсти, ні нюхати не може. Солодощі, що подані до зімкнутих уст, те ж, що і їжа, поставлена
на могилі». У нашому народі, після похорону, на другий день, з ранку, несуть такі харчі на кладовище. … Це і є ідоложертовне. Вони грішать, і приносять жертву ідолам, а ви — «Протверезіться як повинно і не грішіть. І не впивайтеся вином, у якому буває розпуста».
«Не беріть участі в безплідних ділах темряви, але й викривайте».

Не відають що творять. «Знищений буде народ Мій за недостаток знання: тому що знання ти відкинув, відкину й тебе від священослужіння переді Мною, і що буде з народом, те й зі священиком». Написано: «ідолослужителі Царства Божого не успадкують».


Традиції, які є причиною гріхів, бід та невігластва в нашому суспільстві.
Святкуючи різдво, часто й імені Іісуса не називаючи, пиячать, блудять, об’їдаються 12-ма стравами, але про своє народження згори у Христі Іісусі, навіть гадки не мають.
Тому кажу: в «православній» церкві, часто буває явна підміна духовного — душевним, істинного світла — хибним, як і Святе Письмо говорить: «І не дивно, бо сам сатана прикидається Ангелом світла, а тому не велика це річ, якщо й слуги його прикидаються слугами правди але кінець їх буде по ділах їх», про що постараюся згадати далі більш детально.


Істинна назва віри

Назву віри Євангельської поміняли на «православну». Додали слово — символи віри, Заповіді – назвали Законом Божим (книгу, у якій Старий і Новий Заповіти – змішали (чого не повинно бути), й інші. Незначні, на перший погляд, зміни. Але їх стільки, що в сукупності, вони перетворюють вчення, передане Святими Апостолами; стають сіттю, в яку потрапляють люди і для них з’являється інший закон Божий, інше вчення, «яке втім, не інше», як і Св. Апостол Павло говорить, «але деякі є, що вас бентежать, і хочуть перекрутити Христову Євангелію». І вивчають «православний закон Божий», приймають його за істину. Але істина — це Євангеліє.

Іісус каже: «Я є дорога й істина, і життя». От по Ньому й живіть.

Віра в Бога має назву. У переказах св. Апостола Павла це звучить так: «Тільки живіть згідно з Христовою Євангелією, щоб, чи прийду я й побачу вас, чи й не прийду — почув я про вас, що ви стоїте в однім дусі, борючись однодушно за віру євангельську, і не лякайтеся ні в чому противників; це їм доказ загибелі, а для вас — спасіння. А це від Бога, тому що вам дано заради Христа не тільки вірувати в Нього, але і страждати за Нього». Цитата.


Фарисейство у «православ’ї»

«Господь сказав також до деяких, що були у собі впевнені, що вони праведні (православні) і за ніщо мали інших, Він притчу оцю розповів:
Два чоловіки до храму ввійшли помолитися, один фарисей, а другий був митник. Фарисей, ставши, так молився щодо себе: Боже! дякую Тобі, що я не такий, як інші люди, грабіжники, кривдники, перелюбники, або як ось цей митник: пощусь два рази на тиждень, даю десятину з усього, що здобуваю. А митник здалека стояв, не сміючи навіть підняти очей на небо; але бив себе в груди й казав: Боже! будь милостивий до мене грішного!». Цитата.
«Кажу вам, що цей повернувся до дому свого більш виправданий, аніж той».

Бо кожен, хто підноситься, принижений, буде, а хто принижує себе піднесеться. Цитата.

«На небесах більше радості за одного грішника, що кається, аніж за дев’яносто дев’ять праведників, що не потребують покаяння». Цитата.
А назва — «православна», говорить про те, що ті що називають себе так, самі себе вважають правильно славлячими Бога, відносно всіх інших, крім себе, і не мають потреби в покаянні. Багато хто так думає і так кажуть, таким чином, підносячи себе над іншими.
Написано: «хто себе вивищує — буде принижений». Цитата.


А ніж судити — довідайтеся

     Багато хто, називаючи сектами інші християнські зібрання, крім своїх — грішать.
Написано: «Духа Божого (і духа омани) розпізнавайте так:

    «Усякий дух, який сповідує Іісуса Христа таким, що прийшов у плоті є від Бога». Цитата.
І ще: «Усякий, хто с повідує Іісуса Сином Божим, у тому перебуває Бог і він у Бозі». (розпитайте «православні» навколо себе віруючих і побачите, що окрім вас, усі християнські церкви мають ці ознаки!!!
(Нагадую: народжене від Духа, є дух … (Якщо народжене …). А ви народжені від Духа?

Тому кажу — не судіть передчасно. Вони на шляху до Бога …
«Не судіть, і не судимі будете, бо яким судом судите, таким будете судимі; і якою мірою міряєте, такою і вам будуть міряти. І що ти дивишся на скалку в оці брата твого, а колоди у власному оці не відчуваєш? Або, як ти скажеш до брата свого: «Давай, я вийму скалку з ока твого», а ось, у власному оці — колода? Лицеміре вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти скалку з ока брата твого».
І ще: «хто судить іншого — той сам робить те саме».
«Не судіть по зовнішності, але судіть судом праведним». Цитати.


Тепер про зовнішність …

Свого часу, одяг первосвящеників, в який вони облачалися, нітрохи не завадив їм віддати Іісуса Христа на розіп’яття. Але Іісус так одягався, що ті, хто шукав Його вбити, не могли відрізнити Його від простолюдина і Юда, щоб видати Його, цілуванням вказав на Іісуса.

І ще: «Як дуже дивувалися, дивлячися на Тебе, — настільки був спотворений гірше всякої людини лик Його, і вид Його – гірше синів людських! … Нема в ньому ні виду, ні величі; і ми бачили Його, і не було в Ньому виду, який приваблював би нас до нього».
Ніч пройшла, а день наблизився, тож відкиньмо діла темряви й зодягнімося у зброю світла, як і написано: «зодягніться у повне озброєння Боже, щоб вам можна було стати проти хитрощів диявольських, бо ми не маємо боротися проти крові та тіла, але проти начальств, проти влади, проти світоправителів темряви віку цього, проти духів злоби піднебесних. Через це візьміть повну Божу зброю, щоб могли ви дати опір у день злий і встояти, все подолавши».

Таким мусить бути одяг християнина

Отже, «станьте,

підперезавши стегна свої істиною, і

зодягнувшися у броню праведности, і

взувши ноги в готовість благовістити мир; а найбільш над усе

візьміть щит віри, яким зможете погасити всі вогняні стріли лукавого;

візьміть і шолом спасіння, і

меча духовного, який є Слово Боже.

«Одягніться в Господа нашого Іісуса Христа».   Це все — Цитати.

Кажу про це для того, щоб віруючих не бентежили блискучі і довгі шати служителів, в які вони вдягаються по старозавітному закону, повернувшися знову до немічних та вбогих речових начал.


10 заповідей, постанови і статути Старого Заповіту, для християн —    у минулому

«Кінець закону — Христос».

     «Закон — дітоводитель до Христа». (Він діє тільки до приходу Іісуса Христа.
Звичайно, якщо ви Іісуса прийняли і полюбили всім серцем своїм, усім розумом своїм, усією душею своєю і усією силою своєю, тоді і закону ви не підвладні).

У противному ж разі ви – підзаконні, але не Христові!

«За подобою Мелхиседека постає священик інший, а зі зміною священства, необхідно бути переміні й Закону».

(А якщо відбулася переміна Закону, то і прихід нового священика відбувся — у ваших душах). Це стосується тільки християн і дія розтягнута у часі, від Дня П’ятидесятниці понині.
«Стародавнє минуло, тепер усе нове». Цитата. (Що минуло? А що нове? Задумувалися?).
     (Понині в нашому народі ніхто не звертає увагу на скасування 10 заповідей і переміну їх на 2!!!). Відбувся перехід від заповідей заборони, до заповідей — повеління, наказу.
«Остерігайтеся книжників, які люблять ходити у довгих шатах. Дивіться, щоб вам і одягненими не залишися голими. Але я скажу вам: за ділами їхніми упізнаєте їх. Бо ось: І сліпий поведе сліпого, і обидва впадуть в яму». Цитати.


Схаменіться…

Яке може бути спасіння «православним» нерозкаяним п’яницям, курцям, крадіям, лихословам, абортницям, лукавим, обманщикам, лінивим, зухвалим, злочинцям, фарисеям, жадним до збагачення та влади над людьми, блудникам і іншим грішникам, лживого «православія», яких у нас в Україні – безліч, і якраз вони складають 80% кількості від усього населення, на чолі з їхнім патріархом. Чи може скажете що я перебільшую??? Знайте! Такі не спасуться!!! Не зліться, але не спасетеся. 

Краще покайтеся.


Сліпі поводирі сліпих

Відступники

    «Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що подібні до гробів прикрашених, які гарними зверху здаються, а всередині повні трупних кісток та всякої нечистости! так і ви, зовні здаєтеся людям праведними, а всередині повні лицемірства та беззаконня.
Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що перед людьми зачиняєте Царство Небесне, бо й самі ви не входите, і тих, хто хоче ввійти не допускаєте.
Як ви втечете від засудження до геєни?» Цитата.
«Дух же ясно говорить, що в останні часи відступлять деякі від віри, (ми пам’ятаємо назву — Євангельської), слухаючи духів підступних і наук демонів».
Ви ж постійно перебувайте у вченні Апостолів, у спілкуванні, ламанні хліба (причасті) і в молитвах … Як і Писання каже. Діян. 2.42.


Підробки, фальшивки, обряди… Відступлення.

    Господь говорив виконувати Його заповіді і вірити в Євангеліє, а не цілувати обкладинку Євангелія, закритого для простолюдина, який його цілує. Найбільше мистецтво, заховати що-небудь, це заховати, (наприклад Євангеліє), на видному місці і дати поцілувати, нічого не залишивши на тілесних скрижалях серця. Це лицемірство і шахрайство. І збуваються слова Господа: 

«Добре пророкував про вас Ісая, кажучи: наближаються до Мене люди ці вустами своїми, і шанують Мене, серце ж їхнє далеко від Мене, (через незнання), однак надаремне шанують Мене, бо навчають наукам, заповідям людським». Цитата. (Чуєте? Даремно!).


                                                     Омиття ніг

Також і заповідане Господом, обмивання ніг, при прийнятті хліба і чаші Господньої, священики роблять один одному, а хрещені, віруючі люди, в цьому участі не беруть. Священики відсторонили людей від цього священнодійства.

      Іісус попередив про те, що хто не бере участі в обмиванні ніг, не матиме частини з Ним у Його Царстві. (Євангеліє від Івана Гл. 13).
Іісус сказав: «Я дав вам приклад, щоб і ви чинили так, як Я вам учинив. Якщо це знаєте, блаженні ви, якщо таке чините». Цитата.
І ще: «Отже, йдіть, навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів». Цитата.
«Кожен, хто переступає вчення Христове і не перебуває в ньому, не має Бога; хто перебуває у вченні Його, той має і Отця і Сина». Цитата.


Вчення про хрещення.

(Із основи навернення від мертвих діл до віри в Бога). Євр. 6.1,2.

«Тими ж днями приходить Іван Христитель, і проповідує в пустелі юдейській і каже: Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне». Цитата.


Хрещення у воді в покаяння

«Тоді Єрусалим і вся Юдея, і вся йорданська околиця, виходили до нього і хрестилися від нього в Йордані, сповідуючи гріхи свої.
Побачивши ж, він багатьох фарисеїв та саддукеїв, що приходять на хрещення, промовив до них: Роде зміїний, хто переконав вас тікати від гніву майбутнього? учиніть гідний плід покаяння». Цитата.


Обдумайте уважно, що це означає:

     «Я хрещу вас водою на покаяння, але Той, Хто йде за мною, сильніший від мене; я не гідний, понести взуття Йому Він буде хрестити вас Духом Святим і вогнем.
Тоді прибуває Іісус із Галілеї понад Йордан до Івана, щоб хреститися від нього. Але перешкоджав він Йому й говорив: Я повинен хреститися від Тебе, і чи Тобі йти до мене? Але Іісус сказав йому у відповідь: «залиш тепер, бо так годиться нам виповнити усю правду». Тоді допустив він Його».

«Хто говорить: «я пізнав Його», але заповідей Його не дотримується, той обманщик, і немає в нім правди! а хто додержує Його слово, у тому Божа любов справді відбулася: із того пізнаємо, що ми в Нім».  Цитати.


Відкрийте очі і йдіть за Христом.

«Хто говорить, що перебуває в Ньому, той повинен поводитися так, як поводився Він». (Як хрестився наприклад, у якому віці, Лк. 3.21-23, (а також зразок у
Діян. 8. 36,37); як, де і що проповідував, які діла творив, що мав, як одягався).
Бо на це ви покликані, тому що «Христос постраждав за нас, залишивши нам приклад, щоб ішли ми слідами Його».


     (Наявність віри у того хто приймає хрещення — обов’язкове і головна умова! Діян. 8. 36,37).
«І, зібравши їх (учнів), Він звелів: не відлучайтеся з Єрусалима, а чекайте обітниці Отця, про що ви чули від Мене, бо Іван христив водою, а ви, через кілька днів після цього, будете хрищені Духом Святим».

      «І приймете силу, коли зійде на вас Дух Святий; і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до краю землі». Цитата. (Отже — свідками Іісуса Христа, а не Ієгови, як вчать «Свідки Єгови»).
«І ось, Я посилаю обітницю Отця Мого на вас; ви ж залишайтеся в місті Єрусалимі, поки не наповнитеся силою згори».
Знайте ж, «у лукаву душу не увійде премудрість і не буде жити в тілі, поневоленому гріхом». Цитати.

Отже, очистіться від закваски фарисейства та лукавства.


Про ознаки хрещення Духом Святим.                     

Отець Небесний подасть Духа Святого тим, хто проситиме в Нього.
А ви просили? Ви наповнилися силою згори?
«Ця обітниця, передречена пророком Іоілем: І буде в останні дні, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на кожне тіло, і будуть пророкувати сини ваші та ваші доньки і юнаки ваші будуть бачити видіння, а старим вашим сни будуть снитися. І на рабів Моїх і на рабинь Моїх за тих днів виллю Духа Свого, і будуть пророкувати».

     І ще, так говорить Господь: «Покладу Я Закони Свої в їхні думки і напишу їх на серцях їхніх, і буду їм Богом, а вони будуть Моїм народом, і не буде кожен навчати свого ближнього, і говорити: Пізнай Господа! тому, що всі, від малого до великого, будуть знати Мене».
Тим, хто отримав помазання від Святого, св. Апостол Іван говорить: «помазання, яке прийняли ви від Нього, воно в вас перебуває, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А якщо те помазання само вас навчає про все, воно істинне і не помилкове, то, як вас навчило воно, у тім перебувайте».


Про народження згори.

(З Євангелія Івана 3 гл.)
«Поміж фарисеїв був чоловік, що звався Никодим, начальник юдейський. Він до Нього прийшов уночі і сказав Йому: Учителю! ми знаємо, що прийшов єси учителем від Бога; бо таких чудес, які Ти твориш, ніхто не може творити, якщо не буде з ним Бог. Іісус сказав йому у відповідь: істинно, істинно кажу тобі: Коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства. Никодим Йому каже: Як може людина родитися, бувши старою?».

«Хіба може вона ввійти до утроби своєї матері знову й родитись?
Іісус відповів: По правді, по правді кажу тобі: Коли хто не народиться
від води і Духа, не може увійти в Царство Боже».


Пояснення Іісуса про народження згори…

«Народжене від плоті є плоть, а народжене від Духа є дух. Не дивуйся тому, що Я сказав тобі: Вам необхідно народитися згори. Дух дихає, де хоче, і голос його чуєш, а не відаєш, звідкіля він приходить і куди він іде: так буває з кожним, хто народжений від Духа. Никодим сказав Йому у відповідь: як це може бути? Іісус здивувався: ти — учитель ізраїльський, то чи ж цього не знаєш?».

(Отже, ще у часи Іісуса Христа були священики, які не все вірно розуміли).
Православні священики не розповідають людям про народження згори. Напевно, теж не знають, що це означає або ж це не вкладається в їх вчення.
Ви отримали дар Святого Духа? Ви маєте помазання від Святого?
І ще, дуже багато запитань постає, коли дивишся на духовний стан «православних».

Хрещення Духом Святим

(та ознаки цього хрещення)

    «Павло, знайшовши в Ефесі учнів, спитав їх: Чи прийняли ви Духа Святого увірувавши? Вони ж сказали йому: Та ми навіть не чули, чи є Дух Святий. Він же сказав їм: Тож у що ви хрестились? Вони ж відказали: В Іванове хрещення. Павло: Таж Іван хрестив хрещенням на покаяння, говорячи людям, щоб вірили в Того, Хто прийде після нього, тобто в Іісуса Христа. Почувши це, вони хрестилися в ім’я Господа Іісуса, і коли Павло поклав на них руки, зійшов на них Дух Святий, і вони стали говорити іншими мовами і пророкувати».
Дії. 19. 1-7. А також, докладне свідоцтво про інші мови — 1 Корінф.14.1-5; 13-19,21, 27,28.


Ще один варіант хрещення

«… Коли Петро продовжував промову, Дух Святий зійшов на всіх, хто слухав слова. І віруючі … здивувалися, що дар Духа Святого пролився також на поган; Бо чули вони, що вони мовами говорять і величають Бога. Тоді Петро сказав: хто може заборонити хреститися водою оцим, які, як і ми, одержали Святого Духа? І звелів христитися в ім’я Іісуса Христа». Дії.10.44.
І сказав Господь учням: «Ідіть по всьому світові і проповідуйте Євангеліє всьому створінню. Хто буде вірувати, і хреститися, врятований буде; а хто не увірує, засуджений буде».


«Увірувавших супроводжуватимуть такі знамення: іменем Моїм виганятимуть бісів; говоритимуть новими мовами; братимуть змій; і коли що смертоносне вип’ють, не зашкодить їм; покладуть руки на хворих, і вони будуть здорові». Цитати.

З вами, «православні», цього, чи чогось подібного, не відбувалося?


Про хрещення вогнем

(Святі Апостоли передають в Євангелії).
«Улюблені, вогняної спокуси, що вам посилається на випробовування, не цурайтеся, як пригоди для вас дивної. Щоб, випробувана віра ваша, виявилася дорожчою за золото, яке гине, хоч і вогнем випробовується, на похвалу, і честь і славу при з’явленні Іісуса Христа».

«Для чого й ми повсякчас наражаємося на небезпеку?
Вас досягло випробування не інше, як тільки людське; але вірний Бог, Який не попустить, щоб ви випробовувалися більше, ніж можете витримати, але при випробовуванні й полегшення дасть так, щоб ви могли перенести».

Іісус каже своїм учням: «Ви питимете Мою чашу, і хрещенням, яким Я хрищуся, будете хреститися, …».
«Діло кожного виявиться, бо день покаже, тому що у вогні виявляється, і вогонь випробує діло кожного, яке воно є».
«Через багато скорбот належить нам увійти в Царство Небесне».


Тепер про хрещення не Євангельські,

(По переказах людських, по мудрості земній, душевній, бісівській).
Хрещення немовлят, — з якої заповіді? У чому їм каятися? Цьому хрещенню обов’язково повинна передувати віра! Дії. Гл 8.37. Хрещення водою також називається хрещенням на покаяння.


Зверніть увагу

Коли Іісус сказав: «Пустіть дітей приходити до Мене, не бороніть їм, бо таких Царство Боже. Істинно кажу вам: хто не прийме Царства Божого, як дитя, той у нього не увійде. І, обнявши їх, поклав руки на них і благословив їх». Він не хрестив їх, а благословив, як і написано вище. Помилка з хрещенням дітей, тягне за собою участь дітей у причасті Тіла й Крові Христової.

Але Писання говорить: «Хто буде їсти хліб цей, чи питиме чашу Господню недостойно, той винен супроти тіла та крові Господньої. 1 Кор. 11.27. Хай же людина випробовує себе, і так хай їсть хліб цей і так хай п’є з чаші цієї. Бо, хто їсть і п’є негідно, той їсть і п’є на осуд собі, не розмірковуючи про Тіло Господнє. Через це поміж вас багато недужих та хворих, і багато хто помирає».


Чи не тому біди переслідують нас з покоління в покоління?

Діти не здатні себе відчувати, або розуміти, що гідно, а що ні. Але, за обряд хрещення немовляти береться винагорода, винагорода несправедлива. Заради неї хрестять дітей, вигадуючи те, чого Господь не навчав.
Мало хто з дорослих йдуть хреститися, «бо вузькі ворота, що ведуть в життя і мало хто їх знаходять». Цитати. Кажу слово істини.


Фарисейська вигадка щодо хрещення дітей:

Дітей хрестять багатьох, (широкі ворота, що ведуть до погибелі і багато хто йде ними), але зате прибутково в грошах для служителів. Це зажерливість.
Написано: зажерливий — ідолянин. І ще: Даром отримали, даром давайте. Ви, попи, як отримали, так і даєте за своїми переказами — за гроші.
Також і хрещення рукою (по переказах старців), підмінило хрещення Духом Святим. Майже всі «православні» не знають, що є хрещення Духом Святим, і які ознаки супроводжують це хрещення бо не хрещені Ним.


Традиційні фальшивки

     Хрищення рукою — це явна фальсифікація. Цим переказом старців усувається заповідь Господня. Та ще й яка!
Хрещення вогнем для багатьох православних не зрозуміло — що це.
Зате відомі обряди старців: обряд хрещення води в свято хрещення; хрищення рукою перед іконами і перед православними храмами; носіння натільних хрестиків; нанесення хрестів свічкою на стелях і дверях осель та інший непотріб, що не приносить плоду порятунку для тих, хто гине.


З дарами духовними в «православ’ї» зовсім трагічна ситуація

Написано: «Ревнуйте щодо духовних дарів, і найбільше про те, щоби пророкувати».

      Для всіх написано. Навчені ви про те, що це означає? А миряни знають?
Отримавши дар Святого Духа, кожен повинен служити цим даром Божим, таким чином, несучи свій хрест.
Ті ж. що не мають дарів Духа Святого, замість хреста служіння духовного, носять натільний хрест — це легко і просто, одягнув на шию і носи. Ось і носять багато хто підробку під істину. Істинний хрест, дар Духа Святого, може нести тільки праведник по вірі, своїми вчинками, маючи цей дар від Бога.


Сам сатана приймає вигляд ангела світла

     Замість дотримання заповідей Господніх, дотримуються передань «святих отців»: чисельні свята, обряди, поклоніння цим святим, називаючи їх посередниками та заступниками перед Богом за себе. Це сіті сатани. Але ж Спаситель — Іісус. Він розіп’явся за наші гріхи і ніхто більше! Не ми вигадували ці обряди, не нам їх і виконувати.

Вигадки фарисеїв та лукавих.

      І ще написано: один посередник між Богом і людьми — людина Христос Іісус. (Не ставте між собою і Богом кимось придуманих посередників, навіть Матір Іісуса — Марію).
Та й Матір Іісуса Христа — Марія, в Євангелії Матір’ю Божою не іменується, тому що Вона Матір Ісуса Христа по плоті, і Він від Неї народився як Син Людський. Від Духа ж Святого народився Син Божий.

    (Нагадую слова Іісуса про Себе, коли назвали Його благим, коли Він був у тілі. «Ніхто не є благий, як один тільки Бог», не назвавши Себе навіть благим).
Написано: «Народжене від плоті є плоть, а народжене від Духа є дух.
Не всі це слово вміщають, але кому дано».


Найпоширеніша фальшивка !

Зі святкування Пасхи зробили ідолопоклонство зі здобним білим хлібом, фарбованими яйцями, зі спиртними напоями та іншими вигадками.                                                        Тільки назва християнська, а по суті — язичництво!
Ось так сатана підміняє істину неправдою, язичницькими обрядами, щоб красти й убивати та нищити душі. І багато хто вже стали п’яницями, а інші на шляху до цього.

Висновок!

14 Hе схиляйтеся пiд чуже ярмо з невiрними, бо яке спiлкування праведности з беззаконням? Що спiльного у свiтла з темрявою? 15 Яка згода мiж Христом i Велiа­ром? Або яка спiвучасть вiрного з невiрним? 16 Яка сумiснiсть храму Божого з iдолами? Бо ви — храм Бога Живого, як сказав Бог: «Оселюся в них‚ і ходитиму в них‚ i буду їхнiм Богом, i вони будуть Моїм народом. 17 I тому вийдiть iз середовища їхнього i вiдлучіться, — говорить Господь, — i не доторкайтесь до нечистого, i Я прийму вас. 18 I буду вам Отцем, i ви буде­те Моїми синами i дочками,» — говорить Господь Вседержитель.  2 Коринт. 6.14.

Вихід — у покаянні та вивченні істини

       Отже, «очистіть стару закваску, щоб стати вам новим тістом, бо ви безквасні, бо Пасха наша, Христос, у жертву принесений за нас. Тому святкуймо не зі старою закваскою, не з закваскою гріховності й лукавства, але з опрісноками чистоти та істини».                                                                  Господь говорить: «Будьте святі, бо Я святий. Я є дорога, істина і життя». «Бережіться закваски фарисейської, яка є лукавством.
«Так говорить Святий, Істинний, що має ключа Давидового, що Він відчиняє — і ніхто не зачинить, зачиняє — і ніхто не відчинить».
«Я двері: хто увійде Мною, той спасеться».
«Істинно, істинно кажу вам; Хто не входить дверима в кошару, але перелазить деінде, той злодій і розбійник; А хто входить дверима, той вівцям пастир. Остерігайтеся вовків в овечій шкурі».


Хибні знання приводять до погибелі

    У православній вірі люди знають за переказами старців — обряди; свята; трохи менше — Катехізис; церковний статут; православний Закон Божий (ця єресь і є — не входити дверима в кошару, але перелазить деінде) — ось вже воістину сам сатана прийняв вигляд Ангела світла. Ми маємо Старий Заповіт, як свідоцтво про прихід Іісуса Христа і Новий завіт, як передання, вчення за яким нам слід жити. Лукавий же додає людям свої закони, непомітно для необізнаних, усуваючи справжні. Так він краде душі людські, заплутуючи їх в сіті диявольські багатьох обрядів, традицій, повір’їв, вигадок, схожих зовні на істину та інше (ставить печатку своїх вчень в уми людські).


Закон нічого не довів до досконалості

    І ці знання людина приймає за істину Божу, керуючися ними, як і написано: «Так — що в Божому храмі сяде він як Бог, (В вас, бо храм Божий святий, а цей храм — ви), видаючи себе за Бога», перетворивши людину, у підзаконну, «в людину гріха, сина погибелі, що противиться та підноситься понад усе, зване Богом чи святинею. Але беззаконника, Господь Іісус уб’є Духом вуст Своїх і знищить з’явленням приходу Свого». «Він буде вражати його в голову» (В головне, в те, де закон ставиться вище любові Божої, і душевне вище духовного).
Тому: «Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне».


Деякі істинні поняття, які варто знати.

     «А ви ж не звіться учителями, бо один у вас Учитель — Христос, усі ж ви — брати; і отцем собі не називайте нікого на землі, бо один у вас Отець, Який на небесах; І не звіться наставниками, бо один у вас Наставник — Христос». Перечитайте Євангеліє від Мат. 23 гл. чи не для християн це говорить наш з вами Господь?

«Відступіть від неправди ті, хто сповідує Господа і приступіть до Бога живого, істинного, бо до ревнощів любить дух, що живе в нас».

Зверніть увагу – мова іде щодо увірувавших, які сповідують Господа! Щоби вони відступили від неправди… Бо сповідують, але перебувають у неправді!!!


Уникайте показного фарисейства

«І коли молишся, не будь як лицеміри, які люблять в синагогах та на перехрестях зупиняючися молитися, щоб показатися перед людьми. Істинно кажу вам, що вони вже отримують нагороду свою. Ти ж, коли молишся, увійди до своєї комірчини, і помолися Отцеві своєму, що в таємниці; і Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно.
А, молячись не кажіть зайвого, як ті погани, бо вони думають, що в багатослівності своїй будуть вислухані. Отож, не уподібнюйтеся їм; бо знає Отець ваш, чого ви потребуєте, ще раніше прохання!».

   Бачу численні молитовники, але молячися з них, не з серця виходить таємне, … а з молитовника. «Ви ж моліться отак: Отче наш, що живеш на небесах…». Так говорить Дух Святий: «Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не залиште сердець ваших жорстокими, як під час нарікань, у день випробовування у пустелі, де Мене випробовували отці ваші, Мене випробовували, і бачили діла Мої сорок років. Через це Я розгнівався був на той рід і сказав: Постійно вони блудять серцем, вони не пізнали доріг Моїх, тому Я присягнув був у гніві Своїм, що вони не ввійдуть у спокій Мій».

Для тих, що вважаються «православими», «тих, які кажуть про себе, що во­ни юдеї, а вони не такі, але зборище сатанинське». Одкр. 2.9.

… Ось, Я зроблю, що із сатанинського зборища, з тих, які кажуть про себе, що вони юдеї, але не такі, а обманюють, Одкр. 3.9. Амінь.

Заявляють, що вони «православні» — правильно славлять Бога, а насправді?

(Зібрання законників, подібні яким, у свій час і Іісуса замовили розіп’ясти). (Дивіться по ділах хрещених у цій церкві).

Бо не той юдей, хто має такий вигляд, i не те обрiзання, що зовнi, на тiлi; 29 але той юдей, хто в душi такий, i те обрiзання, яке в серцi, за духом, а не за буквою: йому i похвала не вiд людей, але вiд Бога.


Пильнуй за собою і один одного

«Стережіться, брати, щоб не було в кого з вас серця лукавого і невірного, щоби вам не відступити від Бога живого. Але наставляйте один одного кожен день, доки можна говорити «нині», щоб хто з вас не став жорстокий серцем, через підступність гріха». Цитата.

Щиро бажаю допомогти нашій помісної церкви (через яку я вперше почув про Бога) позбутися від помилок і світильник її не скинути, але поправити.

Покайтеся і віруйте в Євангеліє! У ньому порятунок.

Бережіть себе від ідолів.

Амінь.

2000р. Раб Божий Михаїл.

(Коригування і переклад на українську мову здійснене – 02.01.2018 р.).

Сайт: myhayl.com.ua

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: