Меню Рубрики

Яка віра найправильніша?

Головна мета цієї роботи — змістити баланс у бік добра, життя по-Христу, а не за стихіями світу цього.

Найправильніше вірувати в Бога по Новому Заповіту. Довіртеся йому і слово Істини навчить вас усьому необхідному для життя і благочестя.

Істинно кажу вам: якщо ви не навернетесь і не будете як діти, не ввійдете у Царство Небесне. 4 Отже, хто упокориться, як дитя це, той і більший у Царстві Небесному.

Євангелія від Матвія, 18 розділ, з 1 вірша по 5.

Часто люди запевняють, що  їхня віра найправильніша. А ще більше того – православна (правильно славлять Бога). «Ось, Я зроблю, що із сатанинського зборища, з тих, які кажуть про себе, що вони юдеї, але не такі, а обманюють». Чи не повна схожість?

Уявіть собі, що я називаю себе православним – таким, що правильно славить Бога. Значить, я вважаю деяких (тільки не себе і собі подібних), такими, що неправильно славлять Бога…  А це вже гординя, коли сам себе возвеличуєш.


Дослідження

Близько 2000 року від народження Іісуса Христа провів я дослідження. Потреба у ньому була досить необхідною, аби виявити дію сатани і диявола, на віруючих у різних церквах Божих. У той час я вивчав причини розбрату у церкві Божій.

Перебуваючи у дусі, написав я три проповіді: (вони є на цьому сайті).

Для тих, що називаються «православними» — «Для тих, що вважаються православними».

Для тих, що називаються «адвентистами сьомого дня». «Старий закон і Новий Завіт».

Для тих, що називають себе «Свідками Єгови». «Єгова — Сущий».

Я досить тісно спілкувався з представниками усіх цих конфесій (і не тільки з ними).


Сам дослід

Але, кожен з них запевняв, що тільки у них правильна віра і ніде більше. Говорили вони це щиро і я розумів їх… Проблема вимальовувалася все яскравіше, чим більше я спілкувався з ними. Тоді я взяв проповіді і ту, що призначалася для «адвентистів», дав прочитати проректору духовної академії УПЦ МП у Києво печерській лаврі (до речі -дуже хороший священик. Ім’я йому — кроткий. Він жодного разу, за 2 роки спілкування, не спитав з якої я церкви). Ту проповідь, яка адресувалася «православним», дав представнику «адвентистів» (пресвітеру цієї домінації). Так само і знайомому із числа «свідків Єгови» (який знав текст Біблії краще за мене і був старійшиною і вчителем віруючих своєї домінації).

«Православний» схвалив проповідь, адресовану «адвенистам». Давайте їм, хай читають. Так само схвалив і проповідь, адресовану «свідкам Єгови».

«Адвенист» схвалив роботу для «православних» вигуком: «Це бомба!» (правду кажу, не обманюю). Так само схвалив і проповідь, адресовану «свідкам Єгови».

Так само і «свідок Єгови» похвалив проповіді, адресовані «адвентистам» та «православним». Таким чином, кожен з них схвалив по дві проповіді, які були адресовані представникам інших конфесій (тільки не йому).


Завершення дослідження.

Заручившись їхньою підтримкою і безумовним визнанням, я роздав проповіді усім представникам за призначенням… Прочитали вони… І у відповідь — жодного слова, а ні «за», а ні «проти». Тільки «православний» обурився. Я йому відповів: Перед цим ти схвалив дві проповіді і представники інших конфесій схвалили також по дві проповіді, які їх не стосувалися. Чому ви, знаючи, що писала одна й та ж рука, не схвалюєте тих робіт, які стосуються безпосередньо вас??? Таке дослідження дало мені підстави не довірятися людині, але тільки слову Божому, що і вам раджу! Написано: «Бог вірний, а всяка людина неправдива». Люди, які довірилися «Вченню святих отців», або Олені Уайт, або Чарлзу Расселлу, виявилися посоромленими. 

Хай же не буде так з вами.


Бог гордим противиться, а смиренним дає благодать.

Гордість - гріх!

Господь навчає: «Хто себе підвищує, той буде понижений, а хто себе принижує, той підвищиться». А також Господь зауважує: «Не суди, та не судимий будеш». І ще: «І що ти дивишся на сучок в оці брата свого, а у своєму оці колоди не бачиш. Лицеміре, спочатку витягни колоду з власного ока і тоді знатимеш, як допомогти брату твоєму, витягнути сучок із ока його». Лицемірство.


Прокляття народу в Україні

Біда. Століттями тягнеться це лицемірство «православ’я» і ніхто не може його здолати.

Подивіться на життя людей в Україні за останню тисячу років. Наче прокляті люди, тонуть у гріхах. І так, вся Україна, за рідкими винятками окремих осіб – святих. До речі, святих, як правило, при житті зневажають, не хочуть і слухати, а потім, коли вони помирають, попи їх починають канонізувати та спекулювати на їх іменах. Для них це зручно – святий вже не буде викривати їхніх гріхів, а авторитет працює на батюшок.

Часто їхні вчинки, стають на перешкоді людям, до істинної віри в Бога.

Лукавство священиків – вовків у овечій шкурі безмежне. Їх – тьма і за ними майже неможливо розгледіти справжнього священика. А справжнього, можуть побачити нелицемірні душі та чисті серця по ділах їх упізнаючи їх… Вони не ходять у дорогих шатах та не мають дорогих автомобілів. У них немає офісів та маєтків. Але люди, чомусь більше шанують якраз багатих і в золоті служителів, трепетно поклоняються перед такими, бо судять не по ділах, а по зовнішності…


«І тоді багато хто спокуситься, і видаватимуть один одного, і зненавидять один одного».    Матв. 24.10.

 ÐÐ¾Ð²Ð¾ÑÑ‚и Украины и мира  Стаття за 1 січня 2019 року.

        С этого началась война: дипломат нашел точку невозврата в отношениях Украины и России

Первое убийство, совершенное российским боевиком Игорем Гиркиным (Стрелковым) на Донбассе в Вербное воскресенье 2014 года, стало точкой невозврата в отношениях Украины и России.

Такое мнение выразил украинский дипломат, чрезвычайный и полномочный посол Украины в Австрии Александр Щерба.

Це такі брати… Каїни.

«Когда в Вербное воскресенье 2014 года православный россиянин Игорь Гиркин, по его собственному выражению, «покрошил» православного украинца Геннадия Биличенко, пролив тем самым первую кровь на Донбассе, а будущий «премьер-министр ДНР» православный россиянин Александр Бородай поздравил его в перехваченном СБУ и услышанном всей Украиной разговоре: молодец, мол, хорошо отметил светлый праздник. Если кто-то будет искать поворотный пункт в отношениях украинцев и россиян, пусть ищет в том Вербном воскресенье, с которого началась война», — написал Щерба.


Що це за віра? Диявольська?

Що це за «православ’я»???   Хто їх хрестив??? Хто їх навчав??? Хто мусить відлучати таких від церкви за убивство??? Написано ж: «Не вбивай»… Діти диявола і сатани!!!

Он также отметил, что Украина окончательно уходит от России, поскольку хочет избавиться от навязанных Москвой грехов – «несправедливости, самодурства, раболепия, лжи, упоения сильного, бессилия слабого».

«Россия слепила из этих грехов новый иконостас (алегорія) и молится на него. Это ее право и ее выбор», — считает он. (Доречі, також й іконостас у кожній їхній церкві — зображення, які заборонив створювати Господь). Тому й віруючі такі.

Дипломат также убежден, что Россия, считающая себя империей, может смотреть в бездну и считать ее особым путем.

«Украина же не империя, для нее путинская Россия, с ее ложью, войной, лицемерием — это бездна. И она от этой бездны уходит», — резюмировал дипломат.


«У 2019 році українці складатимуть іспит на зрілість, а держава – на міцність».

Чи залишать українці свою інтелектуальну лінь? Треба діяти щоб залишили.


Спостереження зі сторони

А ще можна дослідити дуже цікавий феномен, коли кожна християнська конфесія називає себе правильною,  а інших – сектантами розкольниками і так далі. Ті, що називають себе «православними» не визнають тих, що себе називають католиками, баптистами, адвентистами, п’ятидесятниками і т.д. Кажуть, що їхня віра найправильніша… І так усі… Явно, що це перебільшення з їхнього боку.

І так кожна конфесія. В результаті маємо картину, коли кожна з конфесій осуджена всіма іншими… А це говорить про те, що всі ухилилися від істини і самі себе викривають.

Також, благо в Україні є такі свіжі приклади, коли одна сторона називає другу неканонічними, але проходить зовсім небагато часу і все обертається з точністю до навпаки… Як же уникнути таких казусів?


Вихід зі становища проклятих

Треба вивчити слово Боже і не ухилятися ні вліво, а ні вправо; не прибавляти до нього нічого і не віднімати.

Тільки знаючи істину, прикладаючи зусилля і стараючись виконати заповіді Господні.

Тоді і віра буде найправильніша… Починайте з себе і не помилитеся!

Тоді ніхто вас не зможе осудити, хіба що звести наклеп… Як  і Іісуса оговорили і несправедливо осудили.

Вірний духовний стан

Треба постійно перебувати у вченні Святих Апостолів (читати або слухати Новий Завіт), молитися, причащатися плоті та крові Христовій та перебувати у духовному спілкуванні. Діяння Святих Апостолів 2.42. Це і є віра Євангельська.

Хто захоче так жити? Тільки навчені та чисті серцем люди… А таких дуже, дуже мало… Вони не можуть, малими силами, особливо ефективно вплинути на суспільство і змістити баланс від гріха на перевагу праведності. Тож, моліться, аби Господь надіслав Своїх трудівників-проповідників, щоб вони навчали істині людей і щоб бажаючих жити праведно було все більше.. Тільки так можна досягти покращення в Україні. Інші шляхи вже випробувані і виявилися марними.


Багато потрудившись я зробив вибірку істинних назв із Євангелія. Ось вона:

Євангельські назви

(Назви Апостольські)                               

Віра Євангельська                                                                             Пилип. 1.27.

Церква Іісуса Христа                                      Гал. 1.22;  Мв. 16.18;  Рим. 16.16.

Церква Божа                                                               1 Кор. 11. 16,22;  Гал. 1.13.

Церква Господа і Бога                                                                       Діян. 20.28.

Істина Євангельська                                                                              Гал. 2.14.

Ми – діти Божі                                                            1 Івана 3.1.  Рим. 8.14-17.

Сини Божі (дочки)                                                               2 Кор. 6.18;  Мв. 5.9.

Сини світла                                                                 І вана 12.36. Луки 16.8.

Сини Всевишнього                                                                                Луки 6.35.

Народ божий                                                           1 Петра 2.10;  Діян. 15.14.

Народ приготовлений                                                                           Луки 1.17.

Народ святий                                                                                  1 Петра 2.5.9.

Рід обраний, рід Божий                                                                        ————

Царственне священство                                                                       ————

Люди, взяті у частку                                                                             ————   


              Продовжую:

Народ особливий                                                                                   Тит 2.14.

Помилувані                                                                                      1 Петра 2.10.

Приходьки                                                                                        1 Петра 2.11.

Мандрівники                                                                                        ————-

Раби Іісуса Христа                                                               Яків 1.1;  2 Петра 1.1.

Раби праведності                                                    Рим. 6.18;  Гал.1.10;  Юди 1.1.

Вільні від гріха                                                                                       Рим. 6.18.

Царі                                                                                             Одкр. 1.6;  5.10.

Священики Бога і Отця                                                                      ————-

Учні (Христові)                                                                           Івана 8.31;  13.35.

Служителі Христові                                                                             Колос. 3.24.

Співпрацівники у Бога                                                                           1 Кор. 3.9.

Домобудівники Божі                                                                            1 Кор. 4.12.

Друзі (Іісусу Христу)                                                                           Івана 15.15.

Святі                                                                                     Рим. 1.6-7;  Євр. 3.1.

Свідки (Іісуса Христа)                                                                            Діян. 1. 8.

Спадкоємці (спадщини Божої)                                                        Ефес. 1.18;  36.

Брати (між собою)                                                             Мв. 23.8;  Євр. 2. 11-18.

Свої Богу                                                                                        Ефес. 2. 19-22.

Співгромадяни святим                                                                      —————

Миротворці                                                                                               Мв. 5.9.

Сіль землі                                                                                                Мв. 5.13.

Християни                                                                     Діян. 11.26;  1 Петра 4.16.

Ми – храм Божий                                                    1 Кор. 3.16,17;  Ефес. 2. 19-22.

Дім Божий                                                                                                Євр. 3.6.

Ми – тіло Христове                                                                             1 Кор. 12.27.

Члени тіла (Христового)                                                                     2 Петра 1.21.

Чоловіки Божі                                                                                   1 Петра 4.18.

Праведники                                                                                       1 Петра 4.19.


Іще такі назви

Страждаючі                                                                                         Діян. 17.29.  

Камені живі                                                                                        1 Петра 2.5.  

Посудини милосердя                                                                             Рим. 9. 23.

Ви – листи Христові                                                                           2 Кор. 3. 2.3.

Віти лози                                                                                            Івана 15.1-8.

Віти маслини                                                                                   Рим. 11. 16-24.

Ви – боги (до яких слово Боже)                                                      Івана 10, 34.35.

Наречена                                                                                        Ефес. 5. 25-33.

Ми раби, нічого не варті                                                                       Луки 17.10.

Учасники у небесному званні                                                                    Євр. 3.1.

 І так далі – по Писанню!

Хто говорить, говори як слова Божі!                                                   1 Петра 4.11.


 Вибірка зроблена у 1998 — 2000 році.

Назви не Євангельські,

які розділяють дітей Божих, людські, неправдиві.

(частіше за все, це плід гордині): 

  1. Віра, церква – православна,
  2. Церква – католицька,
  3. Свідки Ієгови (організація???),
  4. Адвентисти сьомого дня,
  5. Євангелісти п’ятидесятники,
  6. Баптисти,
  7. Мормони і т.д.

А також: трійця, канони, постулати, догми, ікони (образи), катехізис,

чисельні свята і обряди, яких не заповідав виконувати Господь, і які насправді є не що інше як самовільні служіння, а то і противні Богу «беззаконня і святкування», «свята ваші ненавидить душа Моя» Іс. 1.11-31.

Але поєднує ці конфесії те, що усі вони сповідують Іісуса Христа як таким, що прийшов у плоті (1 Івана 4.2.3.), а також Сином Божим (1 Івана 4.15.), і це добре!

Святий Апостол Павло говорить: «Як би не проповідували Христа, прикидаючися або щиро, я й тому радію, і буду радіти».

Гарним продовженням цієї роботи на сайті Істина може бути стаття «Праведність».

04.01.2018 р.                                                    Раб Божий Михаїл.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: