Меню Рубрики

Томос для України

фото

   Томос не є Євангельською дією чи засобом. Це більш політичний засіб керування, а ніж духовний. Треба було відокремити фарисейську російську церкву, яка по суті є політичною, неправдивою і агресивною, від прямого російського впливу на Україну. І не дивуйтеся тому, бо ще Святий Апостол Іван у Одкровенні (у кінці Нового Завіту) у 2 та 3 главі показав такого роду відхилення у Церквах Божих. Адже, це не нове щось, а добре забуте старе, а частіше за все і не знане більшістю у народі.


Використання невігластва московською церквою

На незнанні можна обманути необізнаних, що так мусить бути. І повірять… Як вірили Нерону, хрестоносцям, Гітлеру, а тепер вірять Путіну, політикам, які постійно вводять людей в оману, призводять до війн і чисельних жертв, до розрухи і економічних спадів, до віроломства  та розбещеності. 

Відокремитися від невігластва

Негайно — відокремитися від московської фарисейської церкви, та її «традицій».

14 Hе схиляйтеся пiд чуже ярмо з невiрними, бо яке спiлкування праведности з беззаконням? Що спiльного у свiтла з темрявою? 15 Яка згода мiж Христом i Велiа­ром? Або яка спiвучасть вiрного з невiрним? 16 Яка сумiснiсть храму Божого з iдолами? Бо ви — храм Бога Живого, як сказав Бог: «Оселюся в них‚ і ходитиму в них i буду їхнiм Богом, i вони будуть Моїм народом. 17 I тому вийдiть iз середовища їхнього i вiдлучіться, — говорить Господь, — i не доторкайтесь до нечистого, i Я прийму вас. 18 I буду вам Отцем, i ви буде­те Моїми синами i дочками,» — говорить Господь Вседержитель.             2 Коринт. 6.14.


Хто дивиться і бачить…

   Одна тільки назва – «православна церква» що означає? Означає возвеличення над іншими. А написано: «Хто себе возвеличує, той буде понижений. А хто себе принижує – той піднесеться».  Церква-домовина, по Т.Г. Шевченку, мусить розвалитися і тоді воскресне Україна!!! Моліться за це воскресіння, навчайтеся, воскресайте так, як заповів Христос! Духовно! Томос працює на розвал церкви-домовини в Україні.

   Аби не залишитися мертвими в очах Божих. Читайте у посланні Апостола Павла до Ефесян, глава 2 спочатку. Чому це рідко хто знає? Хто від них це приховав?

   (Про воскресіння мертвих є інша робота на цьому сайті — «Хрещення у воді»).

   Отже, у всій Біблії ви не знайдете подібного тому протистоянню, яке влаштувала Російська, фактично одержавлена, церква. Навіть по канонах тієї ж православної Церкви – як це Російська православна, умудрилася керувати більш древньою церквою, створеною на території Київської Русі й без томосу?


Знову повторилося все як і в часи першого приходу Іісуса Христа

    Тільки через царську державну владу, через неправдиві рішення тодішніх первосвящеників! Чи можна такі канони брати за зразок? Ні! А як же бути? Треба звернутися до Нового Заповіту і знайти подібні ситуації, навчитися діяти по тому зразку, який є в в слові Божому, довіряючи Богу і власному здоровому глузду. Якщо глибоко обдумати і вивчити усі обставини то Томос не є головним у духовному житті церкви Божої. Є ще багато інших конфесій, А з ними як? Але в Україні, Томос, зіграв сильну роль. Він викрив фальшиву московську церкву!

Миряни, це не християни, а — мирські, не духовні

Незвично це для багатьох, важко, бо відповідально і не все зрозуміло. (А не зрозуміло, бо Євангеліє написане за принципом азбуки і Господь говорить: «Я є Альфа і Омега». Початок і кінець (грецький алфавіт). А ним скористатися можна тільки знаючи усі букви, а у нашому випадку – текстові фрагменти Нового Завіту). Та і як це без коштів? Без дозволу влади? Цей стан характерний для людей, які не знають, що «Один посередник між Богом та людиною – Чоловік Христос Іісус». Прочитайте у Діяннях Святих Апостолів про Павла (Савл). Хто і як поставив його на служіння? Тому, дивіться на те, як вами керує Госпоь Бог.


Для чистих серцем спасіння дається Богом просто і без докорів

Оскільки  написано «Бог вірний, а всяка людина неправдива». Не ввіряйте себе людям, бо будете обмануті. Вивчайте старанно Новій Завіт та Псалми Давидові, як і Господь заповідав. Старий завіт читати – не зашкодить, але знайте, що спасіння – тільки через Новий Заповіт.

   Візьміть тільки питання хрещення у воді і ви побачите цинічну підміну цього хрещення, як дійства покаяння, на обряд над немовлятами…


Невеликий крок, але дуже важливий

  Найважливіше! В Україні відбулося дійство поєднання двох церков 15 грудня 2018 року на Софіївському майдані. Якраз у цьому об’єднанні і виявляється унікальність події. Це велика рідкість у церковному житті, а тим більше в Україні. Як правило церкви розпадаються на частини, а тут — об’єдналися. Ще побачимо у що це виллється, але це — чудо. Будемо молитися, аби Господь поєднував церкви Свої в Україні. Просимо Тебе Господи, хай зійде милість Твоя на Україну!

  Що можна сказати про останні рішення УПЦ КП в цілому? Вони вірні за істиною і логікою. В Україні мусить бути Українська Церква, а в Росії – Російська. У Фрацції – Французька, а в Америці – Американська. Або,  у Києві – Київська, а у Москві – Московська, за зразком вище нагаданих Церков Божих із 2 і 3 глави Одкровення Івана Богослова.


І ще одна знакова подія

Зверніть увагу, що проти Томосу Української церкви виступила Лаодікійська церква. Відкрийте 3 главу Одкровення і прочитайте про цю церкву… Чи нічого не нагадує вам ця церква? Написано: «Бог вчора, сьогодні і завтра один і той же». І ще: «По ділах їх упізнаєте їх». Церква, яка підтримує заполітизовану РПЦ державою-агресором Росією чого варта? Очевидно вона керована такими ж нечестивими первосвящениками, як і в часи Івана Богослова! Та заборонить Господь! АМІНЬ.

Поділіться й ви своїми думками на цю тему в коментарях.

          18.11.2018 р.                                                          Раб Божий Михаїл.

Сайт: myhayl.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: