Меню Рубрики

Ключі Царства Небесного

Ключі Царства Небесного

 

Таланти, одкровення, ключі Царства Небесного.

 

             Мир вам і благодать Господа нашого і

                                  Спасителя Іісуса Христа.

  Волею Божою, раб Божий Михаїл, якого спонукав Господь передати Церквам Божим, що в Україні, наступне:  Господь заповів Святому Апостолу Петру:

«…І дам тобі ключі Царства Небесного…».(ключі — їх сім!)   Мф. 16.19.

Читаємо 2 послання Святого Апостола Петра 1.11.

«Бо так відкриється вам вільний вхід у вічне Царство Господа нашого і Спасителя Іісуса Христа». І далі, з 5 вірша, маємо обіцяні ключі – їх сім.

                             1)                 Віра,
                              2)        Доброчинність,
                              3)         Розсудливість,
                              4)         Стриманість,
                              5)            Терпіння,
                              6)           Благочестя,                                 Якова.1.27.
                              7)        Братолюбство.

А в братолюбстві – любовто вже ціль, якої ми досягаємо, застосовуючи ці ключі (почуття навиками привчаючи) – оскільки Бог є любов.

Це слід знати напам’ ять.                                                              2 Петра 1.15.

 Бо так поступаючи – ніколи не спіткнетесь…(тобто – не згрішите).

Так стають зрозумілими слова Господа до Петра – «Паси овець Моїх». Тому, що

слова передані нам через Св. Апостола Петра, упасають нас від спотикання – гріха.

Без їх виконання неможливий вхід в Царство Боже, — царство любові – суть якої відкриває нам Господь найподрібніше через Святого Апостола Івана, (учня, якого любив).

Звідси стають зрозумілими дії Св. Апостолів Петра та Івана, коли вони прибігли до гробу Господнього (Петро увійшов першим,(бо ключі Царства Небесного дав Господь Петру    (і це в якійсь мірі символічно), хоч прибіг першим Іван. А прибіг… тому що – « ті, що біжать на ристалищі – біжать всі», і ще: « хто знаходиться в Іудеї хай біжать в гори». 1 Кор.9.24. Мф.24.16.                                                                                                                                                               

 22.06.2016 р.                           Опрацював слово Боже, раб Божий Михаїл.Як змістити баланс у бік добра у суспільстві, враженому до коріння гріхами???

 

Ця думка переслідує мене вже давно. Де знайти хоча б декілька душ на сотню, здатних тверезо і масштабно мислити? Шукаю навколо і не бачу…

Шукав серед увірувавши в Іісуса Христа і натикався на конфесійні відхилення, які сіттю окутали цих віруючих, спілкування з такими на духовні теми, це справжнє випробування на терпіння і практично звільнити їх від цієї неволі вже неможливо. Невже такі лукаві люди навколо? Не віриться. Є чисті серцем душі. Хай недосконалі, але чисті серцем – Є !!! Де і як їх знайти?

Пошуки

Намагаюся виховати відповідним чином власних дітей. Позитивний результат є, але не настільки, щоб міг мене задовольнити. Що робити?

У колективі на роботі, прикладаю зусилля аби активувати хоча б декотрих на переміни в собі та в колективі. В результаті – мізерні зрушення, які досить швидко втрачаються тільки-но відвернешся і все знову повертається «на круги своя». Хоч сядь та й плач. Горе мені горе. Жити тут не хочеться. Єдине, що утримує на цьому світі – приклад Іісуса Христа та Його Святих Апостолів, які маяком світять попереду, аби за ними йти… Справді – сильна наука Христова і за неї мудрішої немає. Слава Богу. Слава Богу. Слава Богу.

 

Раб Божий Михаїл.

Сайт: myhayl.com.ua

 

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: