Меню Рубрики

Духовність і мова

Що важніше у державотворенні духовність і мова, чи економіка?

   На зустрічі з одним із кандидатів у Президенти України я спитав: «Чому у Вашій програмі відсутня духовність і позиція про державну мову?». На що той відповів, що спочатку наведемо лад в економіці, поборемо корупцію, змусимо всіх платити податки (через банківську систему), а потім і духовні питання піднімемо….

А щодо мови він висловився, що, мовляв, на війні, за Україну воюють російськомовні, а деякі українськомовні й у вишиванках — зраджують українські інтереси…

   Я не погодився, бо не духовні люди, обов’язково перекрутять найкращі закони і розвернуть їх на свою користь. І ніяка економіка не витримає олігархів та корупцію.

А щодо мови: то треба знати значення і важливість встановленої Богом мови.

На всій землі була одна мова й один говір. 2 Рухаючись зі сходу, вони знайшли в землі Сеннаар рівнину й оселилися там. 3 І сказали одне одному: наробимо цегли і випалимо вогнем. І стала у них цегла замість каменю, а земляна смола замість вапна. 4 І сказали вони: збудуємо собі місто і вежу, висотою до небес, і зробимо собі ім’я, перш ніж розсіємося по лицю всієї землі.

5 І зійшов Господь подивитися місто і вежу, що будували сини людські. 6 І сказав Господь: ось, один народ, і одна у всіх мова; і ось що почали вони робити, і не відстануть вони від того, що задумали робити; 7 зійдемо ж і змішаємо там мову їхню, так щоб один не розумів мови іншого. 8 І розсіяв їх Господь звідти по всій землі; і вони перестали будувати місто [і вежу]. 9 Тому дано йому ім’я: Вавилон, бо там змішав Господь мову всієї землі, і звідти розсіяв їх Господь по всій землі. Буття 11 глава.

В Україні Бог насадив українську мову і горе тому, хто це встановлення буде порушувати. Бог всемогутній і противників карає жорстоко, а тих, хто Йому підкоряється — милує і благословляє. 

Зверніть увагу, до нині, цих слів ви не читали й не чули. Тепер — прочитали й почули. Отже, щось змінилося… Невеличке зрушення, але відбулося і притому по волі Божій…

Доля держав з декількома державними мовами — передбачена. Вони, раніше, а чи пізніше, розпадуться на частини за мовною ознакою. Хто сумнівається, хай сумнівається!  
Слово Боже говорить:

«Спочатку душевне, а потім духовне». Що це означає? Справді, Іісус спочатку нагодував хлібом, а потім за ним пішли люди. Але, нинішні політики програмують людей тільки на матеріальні блага, а Господь розпочинав Своє служіння зі слів: «Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне».  І ще: «Не хлібом єдиним буде жива людина, але всяким словом, яке виходить із вуст Божих». А слово, це мова!!!

Притча про українську мову та російську.

 

Нині рано чув я голос у серці моїм, мов материн,

Який плакав і говорив, а я слухав.

І мова та була до іншої, як до сестри,

Як слабшої до сильнішої:

Сестро моя рідная, чом мене ненавидиш?

Чому зжити зі світу хочеш?

Чи не знаєш від Бога, що це смертельний гріх?

Убиватимеш мене і сама загинеш.

І дітки наші загинуть – розумні і нерозумні,

Багаті і бідні, старші і менші, твої і мої.

Чому, сестро, межу весь час переступаєш,

У мій двір бруд виливаєш?

Чому у моїй хаті за стіл без запрошення сідаєш,

У моєму домі моє місце займаєш?

Для чого діток моїх придушуєш, а інших –

 В яничари собі забираєш?

Не бажай, сестро, мого, бо знищить воно тебе.

Бо страшнії діти, що від матері відреклися,

А до тебе, як до тітки, що сильніша, туляться…

Загубили вони материнську любов

І огрубіли їхні серця.

І себе втратили і тебе вб’ють.

А прикмета тому така – вони тебе рідною назвуть.

Горе і їм, і тобі, бо ти стаєш матір’ю зрадників,

Зрадника ж цураються свої і чужі зневажають…

Ото і є початок твоєї смерті.

Бо ті, що покинули мене – отруять тебе отрутою зради своєї.

 

Покайся, не вбивай, не кради, … і не бажай взяти від ближнього свого ні дому його, ні поля його і нічого, що у ближнього твого.

07.02.2012 р.                                       раб Божий Михаїл.

Найбільш небезпечним кремлівським агентом в Україні є російська мова!

Нав’язана нахабно, цинічно, штучно, протягом віків (особливо у містах).

Діагноз Росії — СОЦІОПАТ.

Українці, будьте пильними!

Шановний громадянине України!

Спілкуючись не державною мовою, Ви працюєте на користь чужої держави, держави-агресора.

  1. “Положення частини першої статті 10 Конституції України, за яким державною мовою в Україні є українська мова», треба розуміти так, що українська мова як державна є обов’язковим засобом спілкування на всій території України при здійсненні повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування (мова актів, роботи, діловодства, документації тощо), а також в інших публічних сферах суспільного життя” (Рішення Конституційного Суду України № 10-рп/99 від 14 грудня 1999 року).
  2. “Застосування української мови як одного з найважливіших чинників національної самобутності Українського народу, гарантії його національно-державної суверенності” (Указ Президента № 534/2016 від 1 грудня 2016 року “Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері”).
  3. “Пріоритетами національних інтересів України є… забезпечення розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України” (Закон України від 19 червня 2003 року “Про основи національної безпеки України”, стаття 6).
  4. Умисне невиконання службовою особою рішення… Конституційного Суду України та умисне недодержання нею висновку Конституційного Суду України — карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років” (Карний кодекс України, стаття 382, п.4). (Один пункт, що стосується київської постанови — пропущений).

Це не стосується приватного спілкування. Громадська спілка “За українськомовний Київ”.  Київ, вул. Ярославів Вал, 21, тел. 044 578 26 60

Тож, аби захищатися —  навчаймося… Навчаймося  думати й говорити – українською!!!

Так Росія турбується про свою державну мову

20 МАЯ 2015, 13:28

Медведев утвердил ФЦП «Русский язык» на 2016-2020 годы с финансированием 7,6 млрд рублей.

О преподавании русского языка за рубежом.

Медведев выразил надежду, что реализация ФЦП позволит увеличить поддержку преподавания русского языка в других странах. «Школы за границей должны получать поддержку в виде учебников, учебно-методических материалов, в случае необходимости и в виде финансирования«, — считает премьер. (Справжнє фінансування тут не вказується).

     (Закрита інформація про підкупи іноземних посадовців, про фінансування мовних провокацій та конфліктів, про знищення інших мов – не вказана…, але ці факти існують).

На продвижение русского языка за рубежом потратят 2 млрд руб.


Россотрудничество получит на распространение русского языка за рубежом в три раза больше средств, чем ранее. Основным направлением работы ведомства остается пространство СНГ. Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/politics/01/06/2015/556bb32a9a79477e402a4624

    Велика кількість російськомовних в Україні свідчить про успішну окупацію їх мізків.

    Мешканці українських міст майже наполовину окуповані російською мовою. Це факт!

А от щодо фінансування української мови в Україні, за аналогічний період, інформації відшукати не вдалося. Фігурують концепції розвитку української мови, постанови, тощо…

  Мусимо вміти аналізувати причини

     Іноді, декотрі виправдують російськомовних тим, що деякі з них воюють за Україну. Так, інфіковані російською мовою так само воюють як інфіковані алкоголем, нікотином, іншими наркотичними речовинами… А деякі українськомовні стали зрадниками України. Але це не систематичні прояви, вони — швидше виключення, як в одному, так і в другому випадку. Нині в Україні російськомовні це: гості і дипломати з Росії, агресори, окупанти-росіяни, сепаратисти, колаборанти, зрадники, яничари, продажні хохли-перевертні, а також ті, що колись були русифіковані та так і залишилися російськомовними, їхні діти…Хтось «прогинався» за владу, кар’єру і гроші, а хто зі страху за життя…  А хто ще? Це цілий ряд і в ньому ви? І Ви з цим згодні? Хто ж ви, російськомовні? Як і коли ви такими стали???

Ви нащадки тих, хто ґвалтував  російською мовою українців, чи нащадки зґвалтованих нею?   Хто ж ви?

   Чому така рабська підвладність до чужої держави і її мови, які зґвалтували вас?

«Русский мир» розпочинається з російської мови.

       Дивіться в Інтернеті:             23 заборони української мови.

  Робота професора Івана Ющука: «Розмовляти українською мовою – престижно».

  Російський шабаш у Латвії.          Стаття  «Сурми грають – кличуть до бою».

  Судовий позов до Авакова і Аброськіна. Знищення ознак національної ідентичності.

  «Где русский язык, там Россия» вислів Путіна, В. Матвієнко…  І тому подібне.

   ФАКТИ:  Анексований російськомовний Крим і окупований Донбас.

   НАСЛІДКИ:  Смерть (тільки українських громадян (станом на березень 2019 р.) загинуло близько 13000, та важко поранено близько 30000). Цього мало?

Сотні тисяч біженців, горе, страждання, зруйновані цілі поселення, будинки, вивезені заводи і матеріальні цінності до РОСІЇ – АГРЕСОРА. Розбиті сім’ї… покалічені діти.

    Хочете ще доказів?

За те, що ви, російськомовні, цього не хочете своєчасно зрозуміти, (це вас, доречі і захищає Путін, не росіян, а вас, російськомовних) він вам скоро забезпечить такі криваві докази, що буде дуже боляче і нам, і вам від російської мови і його «захисту».  Тому, краще своєчасно зрозуміти небезпеку.

Іменем заморених голодом та вбитих московською владою мільйонів українців закликаю вас, земляки, усвідомити, що ви в Україні!

 

Перша сторінка – робота професора Івана Ющука. Епіграф і друга сторінка – Михаїла.

Різниця між духовними і душевними людьми

   А духовні люди так не поступають. Їхні дії спрямовані, у першу чергу, на творення добра у якій би то не було сфері діяльності. Ці люди складають непомітну основу всякого суспільства. Без них – важко. Це хребет громади. Нема цього хребта – валиться суспільство. Це знають політики сусідньої Росії і намагаються роздрібнити українське суспільство на різні релігійні течії, за мовною ознакою, моральними принципами, на соціальні групи, вікові групи, історичні версійні групи. Наше ж завдання – об’єднатися у всіх цих групах і не дати розв’язати “наш віник» аби нас не зламали по окремих прутиках. Усіх разом – не зламають і агресор-противник це знає. Тому, економіка і духовність мусять бути нерозлучними. Не повинно бути так, коли на сході говорять: Дайте нам ковбасу і ми заговоримо українською…

Що може нам завадити в об’єднанні?   

Усяка неправда.  ГОРДІСТЬ та впертість. Нерозсудливість.

Невігластво більшості – безграмотність, а також: лінощі, жадність, байдужість, блуд, лукавство, егоїзм, усяка неправда (особливо помітна в торгівлі), шкідливі звички, нестриманість, ідолопоклонство (а це не тільки боввани), невіра у Бога…

Як позбутися цих негативних якостей? Тільки через покаяння!!!

Звучить повсюдно: «Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне».

    Духовність слід формувати на вченні Іісуса Христа. І ось чому. Слово Іісус означає «Спаситель». Слово «Христос» — «Помазаник» (призначений на царювання, а по-нашому – на безроздільне керування).  Тут немає а ні фанатизму, а ні крайнощів. Усе логічно. Оскільки, згідно Нового Заповіту, Бог є дух і Бог є любов, то й призначений нас спасати – дух любові. Це Він нам дав дві головні і найбільші заповіді:

1.  Люби Господа Бога  твого всім серцем твоїм, і усією душею твоєю, і всім розумом твоїм і всією силою твоєю (об’єднані 1 – 4  заповіді). 

(Ось так треба полюбити дух любові, який в тобі).                                  

                                  І друга, подібна до неї –

Люби ближнього свого як самого себе. (Об’єднані 5 — 10 заповіді).

(І не слухайтеся тих, які наголошують, що спершу треба навчитися любити себе. Це лукаві люди. Себе, любимих, ми любимо, не сумнівайтеся).                                       

Євангеліє від Матвія 22. 37-39,   Марка. 12. 29-31,   Луки. 10.27.   Амінь.  (так і є).

Чи знаєте ви це? А якщо ні, то чому? 

Хай Господь благословить вас на знання і виконання Його заповідей. Вони чудові, й у них сила Божа!!!

Христос воскрес, воскресне й Україна!!! Амінь.

    18.11.2018 р.                                                            Раб Божий Михаїл.

Поділяєте такі думки? Поділіться ними з друзями.

Сайт: myhayl.com.ua

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: